Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Dylan Hu
|
Adlai E Stevenson DH
|
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Sydney Glickson
|
Adlai E Stevenson SG
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Jefrin Jojan
|
Advanced Technologies Acad JJ
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Yaseen Shah
|
Advanced Technologies Acad YS
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Jonathan Bogen
|
American Heritage Boca/Delray JB
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Aamir Lacewala
|
American Heritage Plantation AL
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Christian Rodriguez
|
American Heritage Plantation CR
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Luca Zislin
|
American Heritage Plantation LZ
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Samantha Bernstein
|
American Heritage Plantation SB
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Jessica Wang
|
Anderson JW
|
|
Apopka
|
FL/US
|
Kendall Lindsay
|
Apopka Sr KL
|
|
Ardrey Kell
|
NC/US
|
Adarsh Sukumar
|
Ardrey Kell AS
|
|
Ardrey Kell
|
NC/US
|
Hrudey Venkataraman
|
Ardrey Kell HV
|
|
Ardrey Kell
|
NC/US
|
Lewis Dubrowski
|
Ardrey Kell LD
|
|
AW Dreyfoos Arts
|
FL
|
Asher Moss
|
AW Dreyfoos Arts AM
|
|
AW Dreyfoos Arts
|
FL
|
Nirmit Chandan
|
AW Dreyfoos Arts NC
|
|
Bellaire
|
TX/US
|
Ashley Clarke
|
Bellaire AC
|
|
Bellaire
|
TX/US
|
Ioana Nechiti
|
Bellaire IN
|
|
Bishop Union
|
CA
|
Amy Gaudet
|
Bishop Union AG
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Mary Tyrrell
|
Bronx HS Of Science MT
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Amanda Caress
|
Bronx Science AC
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Arjun Mazumdar
|
Bronx Science AM
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Garreth Hui
|
Bronx Science GH
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Jonathan Bar-On
|
Bronx Science JB
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
John Feighery
|
Bronx Science JF
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Nathan Felmus
|
Bronx Science NF
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Sydney Teh
|
Bronx Science ST
|
|
Byron Nelson
|
TX/US
|
Dhilan Chettri
|
Byron Nelson DC
|
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Liana Schmitter-Emerson
|
Campbell Hall LS
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Saajan Patel
|
Cary SP
|
|
Charlotte Latin
|
NC/US
|
Daniela Williams
|
Charlotte Latin DW
|
|
Collegiate
|
NY/US
|
Nathaniel Hylton
|
Collegiate NH
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Bhavik Reddy
|
Coppell BR
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Ambreen Imran
|
Cypress Bay AI
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Talia Cohen
|
Cypress Bay TC
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Eden Gustin
|
Desert Vista EG
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Isaac Kan
|
Desert Vista IK
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Sahil Khan
|
Desert Vista SK
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Anish Bathwal
|
Dougherty Valley AB
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Arshia Mehta
|
Dougherty Valley AM
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Keshav Haranath
|
Dougherty Valley KH
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sohum Gupta
|
Dougherty Valley SG
|
|
Dripping Springs
|
TX/US
|
Campbell Melton
|
Dripping Springs CM
|
|
Durham
|
NC/US
|
Emily Donaldson
|
Durham ED
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Grant Davis
|
Eagan GD
|
|
East Chapel Hill
|
NC/US
|
Ruby Wang
|
East Chapel Hill RW
|
|
Edina
|
MN/US
|
Yash Mangalick
|
Edina YM
|
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Ryan Keane
|
El Camino Real Charter RK
|
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Ved Kulkarni
|
El Camino Real Charter VK
|
|
Episcopal Collegiate
|
AR/US
|
Alex Martin
|
Episcopal Collegiate AM
|
|
Episcopal Collegiate
|
AR/US
|
Brennen Beck
|
Episcopal Collegiate BB
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Isaac Slevin
|
Evanston Twp IS
|
|
FAU
|
FL/US
|
Michael Evrard-Vescio
|
FAU ME
|
|
First Colonial
|
VA/US
|
Colin Fogarty
|
First Colonial CF
|
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Gianluca Medigovic
|
Ft Lauderdale GM
|
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Veejay Parsotan
|
Ft Lauderdale VP
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Yvonne Fondrevay-Bedell
|
Glenbrook South YF
|
|
Harker
|
CA/US
|
Andrew Sun
|
Harker AS
|
|
Harker
|
CA/US
|
David Feng
|
Harker DF
|
|
Harker
|
CA/US
|
Jason Lin
|
Harker JL
|
|
Harker
|
CA/US
|
Nakul Bajaj
|
Harker NB
|
|
Harker
|
CA/US
|
Nathan Ohana
|
Harker NO
|
|
Hawken
|
OH/US
|
Amar Vyas
|
Hawken AV
|
|
Hawken
|
OH/US
|
Cassandra Berlin
|
Hawken CB
|
|
Hawken
|
OH/US
|
Emma Sedlak
|
Hawken ES
|
|
Hawken
|
OH/US
|
John Bukovnik
|
Hawken JB
|
|
Hillsborough
|
FL/US
|
Nivedan Dharmavaram
|
Hillsborough ND
|
|
James B Conant
|
IL/US
|
Nicholas Chen
|
James B Conant NC
|
|
James B Conant
|
IL/US
|
Sabah Lokhandwala
|
James B Conant SL
|
|
James Bowie
|
TX/US
|
Amy Shreeve
|
James Bowie AS
|
|
James Bowie
|
TX/US
|
Brianna Rodriguez
|
James Bowie BR
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Rohit Jhawar
|
Kennedy RJ
|
|
King
|
FL/US
|
Karim Limayem
|
King KL
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Chris Dorworth
|
Lake Highland Prep CD
|
|
Lamar
|
TX/US
|
Jackson Osteen
|
Lamar JO
|
|
Lincoln
|
OR/US
|
Natalie Wang
|
Lincoln NW
|
|
Lincoln Southeast
|
NE/US
|
Samuel Province
|
Lincoln Southeast SP
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Zain Masri
|
McDowell ZM
|
|
McMillen
|
TX/US
|
Anika Bokil
|
McMillen AB
|
|
Millburn
|
NJ/US
|
Hannah Hirsch
|
Millburn HH
|
|
Millburn
|
NJ/US
|
Ranen Miao
|
Millburn RM
|
|
Millburn
|
NJ/US
|
Sanah Singh
|
Millburn SS
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Amber Xu
|
Monte Vista AX
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Rachel Eizner
|
Monte Vista RE
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Rushil Roy
|
Monte Vista RR
|
|
Montville
|
NJ/US
|
Anwen He
|
Montville AH
|
|
Naperville Central
|
IL/US
|
Jim Royal
|
Naperville Central JR
|
|
Naperville Central
|
IL/US
|
Sophia Hussain
|
Naperville Central SH
|
|
Naperville Central
|
IL/US
|
William Ma
|
Naperville Central WM
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Zachary Xi
|
Naperville North ZX
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Max Rosen
|
New Trier MR
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Alexandra Kallaher
|
Northwest Career And Technical AK
|
|
Oxford
|
MS/US
|
Elias Addy
|
Oxford EA
|
|
Pelham Memorial
|
NY/US
|
Isaac Blackburn
|
Pelham Memorial IB
|
|
Pennsbury
|
PA/US
|
Isaac Appelbaum
|
Pennsbury IA
|
|
Perkiomen Valley
|
PA/US
|
Milan Chandy
|
Perkiomen Valley MC
|
|
Perkiomen Valley
|
PA/US
|
Noah Shaheen
|
Perkiomen Valley NS
|
|
Pflugerville
|
TX/US
|
Joseph Garza
|
Pflugerville JGa
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Darwin Harriss
|
Phoenix Country Day DH
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Michael Bendok
|
Phoenix Country Day MB
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Yash Wadwekar
|
Phoenix Country Day YW
|
|
Pine View
|
FL/US
|
Ben Nicholson
|
Pine View BN
|
|
Pine View
|
FL/US
|
Cameron Burns
|
Pine View CB
|
|
Pine View
|
FL/US
|
Edward Brunicardi
|
Pine View EB
|
|
Pine View
|
FL/US
|
James Kim
|
Pine View JK
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Saharsh Dasari
|
Plano East SD
|
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Benjamin Ai
|
Plano Senior BA
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Avaneesh Rade
|
Plano West Sr AR
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Faiza Rahman
|
Plano West Sr FR
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Shiva Kandala
|
Plano West Sr SK
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Srikar Mamillapalli
|
Plano West Sr SM
|
|
Revere
|
OH/US
|
Drake Du
|
Revere DD
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Arnav Gupta
|
Ridge AG
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Grace Zhu
|
Ridge GZ
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Injae Lee
|
Ridge IL
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Kishan Gandham
|
Ridge KG
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Mason Krohn
|
Ridge MK
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Raheel Abubakar
|
Ridge RA
|
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Reeti Patel
|
Scottsdale Prep RP
|
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Thomas Chung
|
Scottsdale Prep TC
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Katy Lin
|
Southlake Carroll KL
|
|
St John's
|
TX/US
|
Mehak Batra
|
St John's MB
|
|
St Joseph Hill
|
NY/US
|
Stella O'Brien
|
St Joseph Hill SO
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Shilpa Gunuganti
|
St Mary's Hall SG
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
John Hunschofsky
|
St Thomas Aquinas JH
|
|
Stratford
|
TX/US
|
Madeline Reichel
|
Stratford MR
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Ben Shpetner
|
Stuyvesant BS
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Christian Bae
|
Stuyvesant CB
|
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Eleanor Hildebrandt
|
Theodore Roosevelt EH
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Manu Onteeru
|
Thomas Jefferson HSST MO
|
|
Valley International Prep
|
CA/US
|
Ethan Siegel
|
Valley International Prep ES
|
|
W B Ray
|
TX/US
|
Genevieve Cox
|
W B Ray GC
|
|
Walla Walla
|
WA/US
|
Josh Rose
|
Walla Walla JR
|
|
Watchung Hills
|
NJ/US
|
Roopa Irakam
|
Watchung Hills RI
|
|
Western
|
FL/US
|
David Allen
|
Western DA
|
|
Western
|
FL/US
|
Valerie Leon
|
Western VL
|
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Rohan Ray
|
William G. Enloe RR
|
|
William P Clements
|
TX/US
|
Santiago Cantu
|
William P Clements SC
|
|