King HS Independent
|
FL/US
|
Aditi Mishra
|
Aditi Mishra
|
Taravella
|
FL/US
|
Ahmad Nasri
|
Ahmad Nasri
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Akira Coradin
|
Akira Coradin
|
Western
|
FL/US
|
Alanna Aventren
|
Alanna Aventren
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Alanna Staiger
|
Alanna Staiger
|
West Broward
|
FL/US
|
Alexander Zablah
|
Alexander Zablah
|
Coral Springs
|
FL/US
|
Alexandria Diamante
|
Alexandria Diamante
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Ambreen Imran
|
Ambreen Imran
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Ana Ferreira
|
Ana Ferreira
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Ana Maria Tovar
|
Ana Maria Tovar
|
Pompano Beach
|
FL
|
Anjali Kamath
|
Anjali Kamath
|
North Broward Prep
|
FL/US
|
Anna Gureckis
|
Anna Gureckis
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Aryan Ranjan
|
Aryan Ranjan
|
DSOA Independent
|
FL/US
|
Asher Moss
|
Asher Moss
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Ashish Sathya
|
Ashish Sathya
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Beatriz Navas
|
Beatriz Navas
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Ben Mezza
|
Ben Mezza
|
Northeast
|
FL/US
|
Bervely Joassaint
|
Bervely Joassaint
|
Stoneman Douglas
|
FL/US
|
Bilal Andha
|
Bilal Andha
|
Taravella
|
FL/US
|
Brandon Diaz
|
Brandon Diaz
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Bryce Gardiner
|
Bryce Gardiner
|
Western
|
FL/US
|
Caleb Keng
|
Caleb Keng
|
Fitzgerald Independent
|
FL/US
|
Cameron Burns
|
Cameron Burns
|
Western
|
FL/US
|
Carlos Briceno
|
Carlos Briceno
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Carlos Hurtado
|
Carlos Hurtado
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Carolina Signoret
|
Carolina Signoret
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Chase Freeman
|
Chase Freeman
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Armando Hurtado
|
ChrCol Armando Hurtado
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Miguel Angelo Cortis
|
ChrCol Miguel Angelo Cortis
|
Charles W Flanagan
|
FL/US
|
Christen Pineiro
|
Christen Pineiro
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Christian Rodriguez
|
Christian Rodriguez
|
Franklin
|
FL/US
|
Christian Vargas
|
Christian Vargas
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Clara Psaqualotto
|
Clara Psaqualotto
|
Western
|
FL/US
|
Dalton Longstreth
|
Dalton Longstreth
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Daniel Nicolae
|
Daniel Nicolae
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Dario Brugger
|
Dario Brugger
|
Charles W Flanagan
|
FL/US
|
Darren Roberts
|
Darren Roberts
|
Western
|
FL/US
|
David Allen
|
David Allen
|
Western
|
FL/US
|
Dennis Russanov
|
Dennis Russanov
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Dina Kaplan
|
Dina Kaplan
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Donovan Glisson
|
Donovan Glisson
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Elena Martinez
|
Elena Martinez
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Elias Zavala
|
Elias Zavala
|
West Broward
|
FL/US
|
Emanuel Butcher
|
Emanuel Butcher
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Erin Grilliot
|
Erin Grilliot
|
Western
|
FL/US
|
Esha Jain
|
Esha Jain
|
Pompano Beach
|
FL
|
Ethan Cronk
|
Ethan Cronk
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Francesco Furnari
|
Francesco Furnari
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Gianluca Medigovic
|
Gianluca Medigovic
|
Western
|
FL/US
|
Gianna Colby
|
Gianna Colby
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Giovanni D'Auria
|
Giovanni D'Auria
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Gregory Gigliotti
|
Gregory Gigliotti
|
Royal Palm Beach
|
FL/US
|
Guyberson Pierre
|
Guyberson Pierre
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Hayden Zakikhani
|
Hayden Zakikhani
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Ian Parry
|
Ian Parry
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Isabella Bozkurt
|
Isabella Bozkurt
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Jackson LaFrance
|
Jackson LaFrance
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Jamis Bornschein
|
Jamis Bornschein
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Jasmine Gordon
|
Jasmine Gordon
|
Western
|
FL/US
|
Jeremy Suarez
|
Jeremy Suarez
|
Western
|
FL/US
|
Jeremy Suarez
|
Jeremy Suarez
|
Coral Springs
|
FL/US
|
Jerome Dixon
|
Jerome Dixon
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Jillian Juskiewicz
|
Jillian Juskiewicz
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
John Hunschofsky
|
John Hunschofsky
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Jonathan Bogen
|
Jonathan Bogen
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Joseph Coates
|
Joseph Coates
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Joseph Davis
|
Joseph Davis
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Joshua Knight
|
Joshua Knight
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Julia Abbaticchio
|
Julia Abbaticchio
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Julia Ferreira
|
Julia Ferreira
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Justin Ley
|
Justin Ley
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Kaavya Polavarapu
|
Kaavya Polavarapu
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Katrina Olson
|
Katrina Olson
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Kevin Carlstedt
|
Kevin Carlstedt
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Kori Santiago
|
Kori Santiago
|
Western
|
FL/US
|
Lily Cring
|
Lily Cring
|
DSOA Independent
|
FL/US
|
Lindsay Spruce
|
Lindsay Spruce
|
Franklin
|
FL/US
|
Marianna Garrido
|
Marianna Garrido
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Martin Gutierrez
|
Martin Gutierrez
|
Miami Beach
|
FL/US
|
Matthew Gaynor
|
Matthew Gaynor
|
Western
|
FL/US
|
Max Leach
|
Max Leach
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Melissa Quintana
|
Melissa Quintana
|
DSOA Independent
|
FL/US
|
Michael Bole
|
Michael Bole
|
FAU
|
FL/US
|
Michael Evrard-Vescio
|
Michael Evrard-Vescio
|
DSOA Independent
|
FL/US
|
Miles Wang
|
Miles Wang
|
Western
|
FL/US
|
Moosa Naeem
|
Moosa Naeem
|
Coral Springs
|
FL/US
|
Nabil Hardanian
|
Nabil Hardanian
|
Stoneman Douglas
|
FL/US
|
Naomi Rozenberg
|
Naomi Rozenberg
|
Cardinal Gibbons
|
FL
|
Nic Perez
|
Nic Perez
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Nicholas Cardenas
|
Nicholas Cardenas
|
Miami Beach
|
FL/US
|
Nikita Mitic
|
Nikita Mitic
|
DSOA Independent
|
FL/US
|
Nirmit Chandan
|
Nirmit Chandan
|
Miami Beach
|
FL/US
|
Noah Hitt
|
Noah Hitt
|
Western
|
FL/US
|
Perry Gilberd
|
Perry Gilberd
|
West Broward
|
FL/US
|
Priyanka Venkat
|
Priyanka Venkat
|
Coral Springs
|
FL/US
|
Raniyah Hardanian
|
Raniyah Hardanian
|
Western
|
FL/US
|
Raquel Palacio
|
Raquel Palacio
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Raymond Adderly
|
Raymond Adderly
|
Miami Beach
|
FL/US
|
Reza Pedram
|
Reza Pedram
|
NSU
|
FL/US
|
Rita Shuster
|
Rita Shuster
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Rocco Diaz
|
Rocco Diaz
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Ryan Casey
|
Ryan Casey
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Sabrina Briceno
|
Sabrina Briceno
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Salonee Singh
|
Salonee Singh
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Samantha Bernstein
|
Samantha Bernstein
|
Taravella
|
FL/US
|
Samia Cuthbert
|
Samia Cuthbert
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Sara Gil
|
Sara Gil
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Sarah Brophy
|
Sarah Brophy
|
DSOA Independent
|
FL/US
|
Sheevam Patel
|
Sheevam Patel
|
Cooper City
|
FL/US
|
Svetlana Johnson
|
Svetlana Johnson
|
Taravella
|
FL/US
|
Tahiris Duran Jimenez
|
Tahiris Duran Jimenez
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Talia Cohen
|
Talia Cohen
|
Stoneman Douglas
|
FL/US
|
Talia Rumsky
|
Talia Rumsky
|
Franklin
|
FL/US
|
Tatiana Camejo
|
Tatiana Camejo
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Teddy Tarone
|
Teddy Tarone
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Theresa Jean-Louis
|
Theresa Jean-Louis
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Tucker Swinerton
|
Tucker Swinerton
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Umar Hussain
|
Umar Hussain
|
Western
|
FL/US
|
Valerie Leon
|
Valerie Leon
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Veejay Parsotan
|
Veejay Parsotan
|
Fitzgerald Independent
|
FL/US
|
Vincent Scuteri
|
Vincent Scuteri
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Wilder Breckenridge
|
Wilder Breckenridge
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Will DeMaio
|
Will DeMaio
|
West Broward
|
FL/US
|
Zachary Morris
|
Zachary Morris
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Zoe San Martin
|
Zoe San Martin
|