CSU Fullerton Middle and High School Invitational
2016
—
Fullerton,
CA/US
Field in Novice Congress
59 entries
Institution
|
Location
|
Entry
|
Code
|
Status
|
Alhambra
|
CA/US
|
Allison Ko
|
AH Allison Ko
|
|
Alhambra
|
CA/US
|
Brittany Tang
|
AH Brittany Tang
|
|
Alhambra
|
CA/US
|
Ivy Li
|
AH Ivy Li
|
|
Alhambra
|
CA/US
|
Nicholas Andrian
|
AH Nicholas Andrian
|
|
Alhambra
|
CA/US
|
Phuong Thien
|
AH Phuong Thien
|
|
Alhambra
|
CA/US
|
Raymond Chan
|
AH Raymond Chan
|
|
Alhambra
|
CA/US
|
Sondia Luong
|
AH Sondia Luong
|
|
Alhambra
|
CA/US
|
Sydnie Leung
|
AH Sydnie Leung
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Angelo Thomas
|
CM Angelo Thomas
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Eileen Linchangco
|
CM Eileen Linchangco
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Enzo Panem
|
CM Enzo Panem
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Martin Herrera
|
CM Martin Herrera
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Melissa Glover
|
CM Melissa Glover
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Reimy Liou
|
CM Reimy Liou
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Siddarth Gummadi
|
CM Siddarth Gummadi
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Stephen Nazareth
|
CM Stephen Nazareth
|
|
Crescenta Valley
|
CA/US
|
Grace Suh
|
CR Grace Suh
|
|
De Toledo
|
CA/US
|
Jonathan Krone
|
DT Jonathan Krone
|
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Alex Guberman
|
EC Alex Guberman
|
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Anvar Osman
|
EC Anvar Osman
|
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Giovanni Akbarpour
|
EC Giovanni Akbarpour
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Charlotte O'Connor
|
IL Charlotte O'Connor
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Ethan Siegel
|
IL Ethan Siegel
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Gianni DeCenzo
|
IL Gianni DeCenzo
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Jackson Loze
|
IL Jackson Loze
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Jackson Paluck
|
IL Jackson Paluck
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Ray Cook
|
IL Ray Cook
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Sam Lannan
|
IL Sam Lannan
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Sienna Horvath
|
IL Sienna Horvath
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Teo Kissell
|
IL Teo Kissell
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Ben Osterman
|
LS Ben Osterman
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Christian Zada
|
LS Christian Zada
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Dashell Flynn
|
LS Dashell Flynn
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Michael Yang
|
LS Michael Yang
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Nicholas Angeledes
|
LS Nicholas Angeledes
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Ramsay Goyal
|
LS Ramsay Goyal
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Tyler Eggers
|
LS Tyler Eggers
|
|
New West Charter
|
CA/US
|
Scarlett Royal
|
NC Scarlett Royal
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Bowen Liu
|
NH Bowen Liu
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Brandon Hong
|
NH Brandon Hong
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Diana Francis
|
NH Diana Francis
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Elaine Estrada
|
NH Elaine Estrada
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Olivia Brebes
|
NH Olivia Brebes
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Samson Herman
|
NH Samson Herman
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Sean Matias
|
NH Sean Matias
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Yarden Akin
|
NH Yarden Akin
|
|
Oxford
|
CA/US
|
Samuel Zeng
|
OF Samuel Zeng
|
|
Redlands East Valley
|
CA/US
|
Hunter Britton
|
RE Hunter Britton
|
|
Redlands East Valley
|
CA/US
|
Josephyne Goettel
|
RE Josephyne Goettel
|
|
Redlands East Valley
|
CA/US
|
Koby Archer
|
RE Koby Archer
|
|
Redlands East Valley
|
CA/US
|
Tristan Arndt
|
RE Tristan Arndt
|
|
Riverside STEM
|
CA/US
|
Samuel Kennedy
|
RS Samuel Kennedy
|
|
Velasquez
|
CA/US
|
Princess Alaba
|
VE Princess Alaba
|
|
Velasquez
|
CA/US
|
Yasmeen Garcia
|
VE Yasmeen Garcia
|
|
Yorba Linda
|
CA/US
|
AJ Song
|
YO AJ Song
|
|
Yorba Linda
|
CA/US
|
Blake Han
|
YO Blake Han
|
|
Yorba Linda
|
CA/US
|
Caitlyn Truong
|
YO Caitlyn Truong
|
|
Yorba Linda
|
CA/US
|
Nate Yi
|
YO Nate Yi
|
|
Yorba Linda
|
CA/US
|
Ryan Lowery
|
YO Ryan Lowery
|
|