Alpharetta
|
GA/US
|
Hesu & Sharma
|
Alpharetta HS
|
|
Alpharetta
|
GA/US
|
Moxley & Williams
|
Alpharetta MW
|
|
Appleton East
|
WI/US
|
Kostelny & Stumbris
|
Appleton East KS
|
|
Atholton
|
MD/US
|
Ramanan & Slavinsky
|
Atholton RS
|
|
Bethel Park
|
PA/US
|
Augustine & Engel
|
Bethel Park Debate AE
|
|
Blake
|
MN/US
|
Nys & Wexler
|
Blake NW
|
|
Blake
|
MN/US
|
Shaikh & Wang
|
Blake SW
|
|
Calhoun
|
GA/US
|
Bearden & Falkenstein
|
Calhoun BF
|
|
Calhoun
|
GA/US
|
Ku & Swann
|
Calhoun KS
|
|
Carrollton School of the Sacred Heart
|
FL/US
|
Cruz & De_La_Guardia
|
Carrollton School of the Sacred Heart CD
|
|
Carrollton School of the Sacred Heart
|
FL/US
|
Cordoves & Wells
|
Carrollton School of the Sacred Heart CW
|
|
Carrollton School of the Sacred Heart
|
FL/US
|
Delgado & Tremblay
|
Carrollton School of the Sacred Heart DT
|
|
Cathedral Prep
|
PA/US
|
Dlugas & Hindman
|
Cathedral Prep DH
|
|
Cathedral Prep
|
PA/US
|
Lewis & Klebansky
|
Cathedral Prep LK
|
|
Cathedral Prep
|
PA/US
|
Spizarny & Bloomstine
|
Cathedral Prep SB
|
|
Chamblee Charter
|
GA/US
|
Agrawal & Park
|
Chamblee Charter AP
|
|
Chattahoochee
|
GA/US
|
Cooper & Zhou
|
Chattahoochee CZ
|
|
Chattahoochee
|
GA/US
|
David & Mahajan
|
Chattahoochee DM
|
|
Chattahoochee
|
GA/US
|
Haritsa & Shapiro
|
Chattahoochee HS
|
|
Chattahoochee
|
GA/US
|
Shelton & Weiser
|
Chattahoochee SW
|
|
Chicago Lab
|
IL/US
|
Asha Futterman
|
Chicago Lab Schools AF
|
|
Chicago Lab
|
IL/US
|
Bacon & Cui
|
Chicago Lab Schools BC
|
|
Chicago Lab
|
IL/US
|
Jiao & Navarre
|
Chicago Lab Schools JN
|
|
Chicago Lab
|
IL/US
|
Rosenbacher & Newell
|
Chicago Lab Schools RN
|
|
Chicago Lab
|
IL/US
|
Walker & Parsad
|
Chicago Lab Schools WP
|
|
Detroit Country Day
|
MI/US
|
Chris Abdulreda
|
Detroit Country Day MA
|
|
Detroit Country Day
|
MI/US
|
Palakurthi & Sun
|
Detroit Country Day PS
|
|
Detroit Country Day
|
MI/US
|
Yi & Saifee
|
Detroit Country Day SY
|
|
DSM Roosevelt
|
IA/US
|
Appel & Phillips
|
DSM Roosevelt AP
|
|
DSM Roosevelt
|
IA/US
|
Chilukuri & Hou
|
DSM Roosevelt CH
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Mohamed & Jin
|
Edgemont MJ
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Xu & Kohli
|
Edgemont XK
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Barr Engel & Glusker
|
Georgetown Day BG
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Chen & Doman
|
Glenbrook North CD
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Charous & Lee
|
Glenbrook North CL
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Cotler & Sawyer
|
Glenbrook North CS
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Hoffen & Rose
|
Glenbrook North HR
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Li & Levin
|
Glenbrook North LL
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Spector & Trufanov
|
Glenbrook North ST
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Asokan & Schuler
|
Glenbrook South AS
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Carrane & Lee
|
Glenbrook South CL
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Callahan & Stryker
|
Glenbrook South CS
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Dravid & Roche
|
Glenbrook South DR
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Minkus & Patel
|
Glenbrook South MP
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Patent & Kretekos
|
Glenbrook South PK
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Schloss & Baime
|
Glenbrook South SB
|
|
H.H. Dow
|
MI/US
|
Hitsman & Rinderle
|
H.H. Dow HR
|
|
H.H. Dow
|
MI/US
|
Speaker & Metiva
|
H.H. Dow MS
|
|
H.H. Dow
|
MI/US
|
Patel & Zhao
|
H.H. Dow PZ
|
|
H.H. Dow
|
MI/US
|
Su & Coughlin
|
H.H. Dow SC
|
|
H.H. Dow
|
MI/US
|
Ungerleider & Stryker
|
H.H. Dow US
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Bonarrigo & Diaz
|
Homewood-Flossmoor BD
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Fontana & Runburg
|
Homewood-Flossmoor FR
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Haywood & Pena
|
Homewood-Flossmoor HP
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Levinson & Swetz
|
Homewood-Flossmoor LS
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Heligas & Mangel
|
Homewood-Flossmoor MH
|
|
Iowa City
|
IA/US
|
Gartner & Olesberg
|
Iowa City GO
|
|
Iowa City
|
IA/US
|
Holman & Schmidt
|
Iowa City HS
|
|
Iowa City
|
IA/US
|
VanDaele & Kuiper
|
Iowa City VK
|
|
West
|
IA/US
|
Hopewell & Roetlin
|
Iowa City West HR
|
|
West
|
IA/US
|
Knudson & Waldron
|
Iowa City West KW
|
|
West
|
IA/US
|
Siddig & Trepka
|
Iowa City West ST
|
|
Iowa City
|
IA/US
|
Weideman & Zabner
|
Iowa City WZ
|
|
Johns Creek
|
GA/US
|
Buck & Tang
|
Johns Creek BT
|
|
Johns Creek
|
GA/US
|
Jiang & Deng
|
Johns Creek JD
|
|
La Salle
|
PA/US
|
Grogan & Hogan
|
La Salle College GH
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Hernandez & Martinez
|
Lane Tech College Prep H.S. HM
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Kabashi & Sturdivant
|
Lane Tech College Prep H.S. KS
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Manansala & Posadas
|
Lane Tech College Prep H.S. MP
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Phalin & Veizi
|
Lane Tech College Prep H.S. PV
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Huang & Zhang
|
Lexington HZ
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Liu & Meel
|
Lexington LiMe
|
|
Lexington
|
MA/US
|
McCallum & Lee
|
Lexington McLe
|
|
Maine East
|
IL/US
|
Abesteh & Patel
|
Maine East AP
|
|
Maine East
|
IL/US
|
Lov & Leon
|
Maine East LL
|
|
Maine East
|
IL/US
|
Solayman & Solayman
|
Maine East SS
|
|
McDonogh
|
MD/US
|
Neelakhandan & Shah
|
McDonogh NS
|
|
McDonogh
|
MD/US
|
Resar & Eckhaus
|
McDonogh RE
|
|
Mona Shores
|
MI/US
|
Anton & Williams
|
Mona Shores AW
|
|
Mona Shores
|
MI/US
|
Jancek & Thirdgill
|
Mona Shores JT
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Campbell & Zhang
|
Montgomery Bell CZ
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Jameson & Rosenthal
|
Montgomery Bell JR
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Kaplan & Cooper
|
Montgomery Bell KC
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Zhu & Zhang
|
Montgomery Bell ZZ
|
|
Mount Vernon Presbyterian
|
GA/US
|
Mecke & Stupek
|
Mount Vernon Presbyterian MS
|
|
Mount Vernon Presbyterian
|
GA/US
|
Willsey & Fried
|
Mount Vernon Presbyterian WF
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Buckman & Kirby
|
New Trier BK
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Byrne & Lowe
|
New Trier BL
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Gupta & Dehmlow-Dunne
|
New Trier GD
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Guenther & Hamill
|
New Trier Ha
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Laros & Yang
|
New Trier LY
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Silverstein & Hansell
|
New Trier SH
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Shaw & Theiss
|
New Trier ST
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Scullion & Warhauser
|
New Trier SW
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Amiwala & Siddiqui
|
Niles North AS
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Barov & Eschker
|
Niles North BE
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Bert & Kamdar
|
Niles North BK
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Gandhi & Santos
|
Niles North GS
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Oberto-Besso Pando & Walkington
|
Niles North OW
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Robinson & Okaiye
|
Niles North RO
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Temkin & Goldenberg
|
Niles North TG
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Brown & Grossman
|
Niles West BG
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Meinke & Patel
|
Niles West MP
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Silber & Thomas
|
Niles West ST
|
|
Northside
|
IL/US
|
Bright-Patterson & Elkin
|
Northside CP BE
|
|
Northside
|
IL/US
|
David & Roth
|
Northside CP DR
|
|
Northside
|
IL/US
|
Jones & Sanchez
|
Northside CP JS
|
|
Oakwood
|
OH/US
|
Fultz & Pepper
|
Oakwood FP
|
|
Okemos
|
MI/US
|
Sun & Zin
|
Okemos SZ
|
|
Pace
|
GA/US
|
Jake Movsovitz
|
Pace AM
|
|
Pace
|
GA/US
|
Brand & Rawls
|
Pace BR
|
|
Pace
|
GA/US
|
Funston & Levin
|
Pace FL
|
|
Pace
|
GA/US
|
Lewis & Shepherd
|
Pace LS
|
|
Pace
|
GA/US
|
McMillin & Movsovitz
|
Pace MM
|
|
Paideia
|
GA/US
|
Gazmararian & Ulmer
|
Paideia GU
|
|
Phoenix Military
|
IL/US
|
Deleon & Lopez
|
Phoenix Military DL
|
|
Pine Crest
|
FL/US
|
Baker & Fatteh
|
Pine Crest BF
|
|
Pine Crest
|
FL/US
|
Couture & Bhansali
|
Pine Crest CB
|
|
Pine Crest
|
FL/US
|
Klimberg & Shevin
|
Pine Crest KS
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Chaturvedi & Freedline
|
Ransom Everglades CF
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Petros & Belausteguigoitia
|
Ransom Everglades PB
|
|
Roswell
|
GA/US
|
Bapat & Rice
|
Roswell BR
|
|
Seaholm
|
MI/US
|
Baller & Evans
|
Seaholm BE
|
|
SPASH
|
WI/US
|
Meadows & Palbrach
|
SPASH MP
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Blanco & Dickersin
|
Stuyvesant BD
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Yan & Goynatsky
|
Stuyvesant YG
|
|
Thomas Kelly
|
IL/US
|
Chavez & Cheng
|
Thomas Kelly CC
|
|
Thomas Kelly
|
IL/US
|
Hernandez & Temosihue
|
Thomas Kelly HT
|
|
Traverse City Central
|
MI/US
|
Allen & Mclachlan
|
Traverse City Central AM
|
|
Traverse City Central
|
MI/US
|
Crick & Curtis
|
Traverse City Central CC
|
|
Traverse City Central
|
MI/US
|
Franz & Jeschke
|
Traverse City Central FJ
|
|
University Prep
|
MI/US
|
Morrison & Williams
|
University Prep MW
|
|
University Prep
|
MI/US
|
Thompkins & Thompkins
|
University Prep TT
|
|
USN
|
TN/US
|
Babat & Wolfson
|
USN BW
|
|
USN
|
TN/US
|
Kolodziej & Wuerth
|
USN KW
|
|
Von Steuben
|
IL/US
|
Chavez & Ellazar
|
Von Steuben CE
|
|
Von Steuben
|
IL/US
|
Mercado & Padilla
|
Von Steuben MP
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Brahin & Cusick
|
Walter Payton CP BC
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Ghandi & Ali
|
Wayzata GA
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Gehling & Haas
|
Wayzata GH
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Johnson & Danghaval
|
Wayzata JD
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Jain & Lu
|
Wayzata JL
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Methi & Sharma
|
Wayzata MS
|
|
WDM Valley
|
IA/US
|
Basler & Dahm
|
WDM Valley BD
|
|
WDM Valley
|
IA/US
|
Diehn & Shah
|
WDM Valley DS
|
|
WDM Valley
|
IA/US
|
Hilzendeger & Phalen
|
WDM Valley HP
|
|
WDM Valley
|
IA/US
|
Hites & Reyes
|
WDM Valley HR
|
|
West Bloomfield
|
MI/US
|
Haran & Husic
|
West Bloomfield HH
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Carithers & Dayal
|
Westminster Schools CD
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Cotter & Kong
|
Westminster Schools CK
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Forman & Gupta
|
Westminster Schools FG
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Katz & Hall
|
Westminster Schools KH
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Odermatt & Zhu
|
Westminster Schools OZ
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Seitz & Shen
|
Westminster Schools SS
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Xiao & Kakkar
|
Westminster Schools XK
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Bazzell & Ferolie
|
Whitney M. Young Magnet BF
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Madl & Rivas
|
Whitney M. Young Magnet MR
|
|
Wylie E. Groves
|
MI/US
|
Jillian Gordner
|
Wylie E. Groves JG
|
|
Wylie E. Groves
|
MI/US
|
Oleynik & Rajagopolan
|
Wylie E. Groves OR
|
|