Little Rock Central
|
AR/US
|
Kevin Durden
|
AC Kevin Durden
|
|
William Fremd
|
IL/US
|
Adarsh Prathap
|
AD Adarsh Prathap
|
|
William Fremd
|
IL/US
|
Ashish Kashyap
|
AD Ashish Kashyap
|
|
William Fremd
|
IL/US
|
Jason Li
|
AD Jason Li
|
|
William Fremd
|
IL/US
|
Katherine Shidle
|
AD Katherine Shidle
|
|
William Fremd
|
IL/US
|
Mithun Arun
|
AD Mithun Arun
|
|
William Fremd
|
IL/US
|
Prithika Devarajan
|
AD Prithika Devarajan
|
|
William Fremd
|
IL/US
|
Sanvi Pakala
|
AD Sanvi Pakala
|
|
William Fremd
|
IL/US
|
Siddhanth Rao
|
AD Siddhanth Rao
|
|
William Fremd
|
IL/US
|
Sruthi Karnam
|
AD Sruthi Karnam
|
|
Durham
|
NC/US
|
Emma Guo
|
AE Emma Guo
|
|
Durham
|
NC/US
|
Zihan Gao
|
AE Zihan Gao
|
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Cristopher Melendez
|
AH Cristopher Melendez
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Fadhil Lawal
|
AM Fadhil Lawal
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Juliana Franco
|
AM Juliana Franco
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Naresh Sathya
|
AM Naresh Sathya
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Shriman Thandra
|
AM Shriman Thandra
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Ahtziri Quinones
|
AN Ahtziri Quinones
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Nina Bhattacharjee
|
AN Nina Bhattacharjee
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Zehthan Clough
|
AN Zehthan Clough
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Andrew King
|
Andrew King
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Aarya Srinivasan
|
AP Aarya Srinivasan
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Ansh Singhal
|
AP Ansh Singhal
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Navya Tyagali
|
AP Navya Tyagali
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Ruby (Eunseo) Lee
|
AP Ruby (Eunseo) Lee
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Sashank Balusu
|
AP Sashank Balusu
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Vir Bhutani
|
AP Vir Bhutani
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Caden Huckelbridge
|
BB Caden Huckelbridge
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Emilia Safir
|
BB Emilia Safir
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Isabela Gala
|
BB Isabela Gala
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
mady Nakaji
|
BB mady Nakaji
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Nathan Conley
|
BB Nathan Conley
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Ria Mehta
|
BB Ria Mehta
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Sameer Khan
|
BB Sameer Khan
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Sebastian Saenz
|
BB Sebastian Saenz
|
|
Lyons Township
|
IL/US
|
Ben Dreves
|
Ben Dreves
|
|
W B Ray
|
TX/US
|
Sharmada Palakurthi
|
BH Sharmada Palakurthi
|
|
Nova
|
FL/US
|
Adam Alcin
|
BK Adam Alcin
|
|
Nova
|
FL/US
|
Alberto Fermin
|
BK Alberto Fermin
|
|
Nova
|
FL/US
|
Dhruv Reddy Morrareddigari
|
BK Dhruv Reddy Morrareddigari
|
|
Nova
|
FL/US
|
Steven Becker
|
BK Steven Becker
|
|
Munster
|
IN
|
Asha Patel
|
BN Asha Patel
|
|
Munster
|
IN
|
Jeffrey Harle
|
BN Jeffrey Harle
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Emily Lien
|
BT Emily Lien
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Iris Do
|
BT Iris Do
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Nathaniel Nelson
|
BT Nathaniel Nelson
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Ben Sadeghian
|
CA Ben Sadeghian
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Callie Wu
|
CA Callie Wu
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Eli Levin
|
CA Eli Levin
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Emma Shiner
|
CA Emma Shiner
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Jim Shivak
|
CA Jim Shivak
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Jordan Nathan
|
CA Jordan Nathan
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Kobi Silver
|
CA Kobi Silver
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Liam Ornstein
|
CA Liam Ornstein
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Liam Rosemeyer
|
CA Liam Rosemeyer
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Lily Benensohn
|
CA Lily Benensohn
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Megan Kim
|
CA Megan Kim
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Nathan Sukenik
|
CA Nathan Sukenik
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Noah Hersh
|
CA Noah Hersh
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Renata Smoler
|
CA Renata Smoler
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Siena Logan
|
CA Siena Logan
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Sophia Elkin
|
CA Sophia Elkin
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Stella Gottlieb
|
CA Stella Gottlieb
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Will White
|
CA Will White
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Danielle Robinson
|
CC Danielle Robinson
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Hau Lam Lung
|
CC Hau Lam Lung
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Adrian Baek
|
CW Adrian Baek
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Edric Wood
|
CW Edric Wood
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Michael Park
|
CW Michael Park
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Pasha Raoufi
|
CW Pasha Raoufi
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Christopher Tsialas
|
DB Christopher Tsialas
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Dana Chopp
|
DB Dana Chopp
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Eliana Silberwasser
|
DB Eliana Silberwasser
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Ella Crowley
|
DB Ella Crowley
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Enrique Macias
|
DB Enrique Macias
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Sloane Mason
|
DB Sloane Mason
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Theo Valles
|
DB Theo Valles
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Thomas Crowley
|
DB Thomas Crowley
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Veronica Luzine
|
DB Veronica Luzine
|
|
American Heritage Palm Beach
|
FL/US
|
Jordan Melamed
|
DE Jordan Melamed
|
|
American Heritage Palm Beach
|
FL/US
|
Ryon Jemail
|
DE Ryon Jemail
|
|
American Heritage Palm Beach
|
FL/US
|
Yugesh Sarikonda
|
DE Yugesh Sarikonda
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Tasyn Patel
|
DK Tasyn Patel
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Meera Misra
|
DM Meera Misra
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Sanjna Shah
|
DM Sanjna Shah
|
|
Marquette
|
WI/US
|
Owen O'Leary
|
DN Owen O'Leary
|
|
Johnston
|
IA/US
|
Shreyas Shrestha
|
EA Shreyas Shrestha
|
|
Brentwood
|
TN
|
Zoe O'Cull
|
ED Zoe O'Cull
|
|
Los Gatos
|
CA/US
|
Alix Kerebel
|
EG Alix Kerebel
|
|
Los Gatos
|
CA/US
|
Arman Dehkordi
|
EG Arman Dehkordi
|
|
Los Gatos
|
CA/US
|
Deniz Kurdi
|
EG Deniz Kurdi
|
|
Village
|
TX/US
|
Tanmay Rai
|
EW Tanmay Rai
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Akilan Dorairaj
|
GA Akilan Dorairaj
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Akshar Ammu
|
GA Akshar Ammu
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Aswin Surya
|
GA Aswin Surya
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Andrew Xiao
|
GX Andrew Xiao
|
|
Advanced Technologies
|
NV/US
|
Aaron Sebastian
|
HD Aaron Sebastian
|
WL
|
James Logan
|
CA/US
|
Devansh Malhi
|
HP Devansh Malhi
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Harjap Chandi
|
HP Harjap Chandi
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Milad Shokoohi
|
HP Milad Shokoohi
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Somya Talwar
|
HP Somya Talwar
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Ayana Chari
|
HX Ayana Chari
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Christopher Procaccino
|
HX Christopher Procaccino
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Elize Jonchere
|
HX Elize Jonchere
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Emma Arsic-Wills
|
HX Emma Arsic-Wills
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Maria Cuevas Mateo
|
HX Maria Cuevas Mateo
|
|
Revere
|
OH/US
|
Anish Chandran
|
HZ Anish Chandran
|
|
Revere
|
OH/US
|
Neal Pannala
|
HZ Neal Pannala
|
|
Revere
|
OH/US
|
Saumya Sharma
|
HZ Saumya Sharma
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Brian Hu
|
IC Brian Hu
|
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Mizuki Yashiro
|
IF Mizuki Yashiro
|
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Parisa Choudhury
|
IF Parisa Choudhury
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Ashley Clark
|
IL Ashley Clark
|
|
Harker
|
CA/US
|
Aaron Bao
|
IM Aaron Bao
|
|
Penn
|
IN/US
|
Benjamin Galiher
|
IR Benjamin Galiher
|
|
Penn
|
IN/US
|
Shayan Asafuddaula
|
IR Shayan Asafuddaula
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Ishaan Quazi
|
Ishaan Quazi
|
|
Illinois Mathematics and Science
|
IL/US
|
Carissa Chen
|
IX Carissa Chen
|
|
Illinois Mathematics and Science
|
IL/US
|
Carolyn Zhang
|
IX Carolyn Zhang
|
|
Illinois Mathematics and Science
|
IL/US
|
Hamsika Thumu
|
IX Hamsika Thumu
|
|
Illinois Mathematics and Science
|
IL/US
|
Haoran Shi
|
IX Haoran Shi
|
|
Illinois Mathematics and Science
|
IL/US
|
Komal Chivukula
|
IX Komal Chivukula
|
|
Illinois Mathematics and Science
|
IL/US
|
Nikhil Kodali
|
IX Nikhil Kodali
|
|
Illinois Mathematics and Science
|
IL/US
|
Sabriya Attia
|
IX Sabriya Attia
|
|
Illinois Mathematics and Science
|
IL/US
|
Shawn Crimmins
|
IX Shawn Crimmins
|
|
Illinois Mathematics and Science
|
IL/US
|
Sukanya Ghosh
|
IX Sukanya Ghosh
|
|
Illinois Mathematics and Science
|
IL/US
|
Zuyu Liu
|
IX Zuyu Liu
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Amber Lin
|
IY Amber Lin
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Maahiyaa Datwani
|
IY Maahiyaa Datwani
|
WL
|
Pennsbury
|
PA/US
|
Swathi Bodduluri
|
JB Swathi Bodduluri
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Jack D'Angelo
|
JD Jack D'Angelo
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Fiona Zhou
|
JE Fiona Zhou
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Kayla Acuña
|
JE Kayla Acuña
|
|
Lyons Township
|
IL/US
|
Angus Allan
|
JY Angus Allan
|
|
Lyons Township
|
IL/US
|
Ayaan Baqai
|
JY Ayaan Baqai
|
|
Lyons Township
|
IL/US
|
Chloe Landspeary
|
JY Chloe Landspeary
|
|
Lyons Township
|
IL/US
|
Elle St. Arnaud
|
JY Elle St. Arnaud
|
|
Lyons Township
|
IL/US
|
Justin Cabana
|
JY Justin Cabana
|
|
Lyons Township
|
IL/US
|
Madelyn Hart
|
JY Madelyn Hart
|
|
Lyons Township
|
IL/US
|
Matthew Metcalfe
|
JY Matthew Metcalfe
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Grant Martinez
|
JZ Grant Martinez
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Greg Freeman
|
JZ Greg Freeman
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Jane Bailey
|
JZ Jane Bailey
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Allen Xu
|
KB Allen Xu
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Emilie Fann
|
KB Emilie Fann
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Jai Gupta
|
KB Jai Gupta
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Michelle Xiang
|
KB Michelle Xiang
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Sarah Riemer
|
KB Sarah Riemer
|
|
Leland
|
CA/US
|
Steven Rapp
|
KG Steven Rapp
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Akshay Mandhare
|
KK Akshay Mandhare
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Christopher Gillham
|
KK Christopher Gillham
|
|
James Madison
|
VA/US
|
Juliana Cui
|
LZ Juliana Cui
|
|
Pacific Academy
|
CA/US
|
Kalen Han
|
MB Kalen Han
|
|
Granada Hills Charter
|
CA/US
|
Emma Kavcioglu
|
MF Emma Kavcioglu
|
|
Sacramento Waldorf
|
CA/US
|
Mara Nicolaescu
|
MH Mara Nicolaescu
|
|
Naperville Central
|
IL/US
|
Anay Apte
|
MK Anay Apte
|
|
Naperville Central
|
IL/US
|
Aryan Pradhan
|
MK Aryan Pradhan
|
|
Naperville Central
|
IL/US
|
Creighton Getting
|
MK Creighton Getting
|
|
Naperville Central
|
IL/US
|
Helen Liang
|
MK Helen Liang
|
|
Naperville Central
|
IL/US
|
Michael Liu
|
MK Michael Liu
|
|
Naperville Central
|
IL/US
|
Rohan Jain
|
MK Rohan Jain
|
|
Castilleja
|
CA/US
|
Emily Lin
|
MT Emily Lin
|
|
Olentangy
|
OH/US
|
Harshvardhan Vijay
|
NJ Harshvardhan Vijay
|
|
William Fremd
|
IL/US
|
Omkar Marathe
|
Omkar Marathe
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Romi Drubetskoy
|
Romi Drubetskoy
|
|