USC Damus Spring Trojan Championships

2017 — CA/US

Results

Aff Neg Judging Win
Phillips Academy Andover TC
Tiffany Chang
Carmel Valley Independent KL
Kevin Li
Peninsula MG
Moon Sung Gwak
Meadows SR
Sydney Ramenofsky
Harvard-Westlake AM
Alexandra Mork
Loyola LA
Luis Arbelaez
Chaminade CP RA
Ronak Ahuja
Nueva JT
Jonathan Taylor
Harvard-Westlake WB
Will Berlin
Marlborough SD
Sophia Danielpour
Harvard-Westlake SP
Spencer Paul
Del Mar/Torrey Pines HS Independent FK
Farzaan Kaiyom
Marlborough GN
Grace Nelson
Loyola AO
Andrew Overing
Loyola JC
John Choi
North Hollywood JS
Jack Stern
Interlake HS - Bellevue MW
Megan Wu
Beckman KM
Kenichi Matsuo
Chaminade CP AL
Austin Li
Cupertino HK
Haritha Kumar
Arcadia JC
Jason Chan
Elite of Irvine DS
Derek Su
Harvard-Westlake JN
Jaya Nayar
Westview RS
Rohith Sudhakar
Elite of Irvine SS
Samuel Shih
Chaminade Prep JB
Jatin Batta
Loyola NT
Nathaniel Tran
Marlborough ZW
Zoe Wasserman
Harvard-Westlake EE
Evan Engel
West Ranch JW
Jong Hak Won
CL Education AY
Amy Yoon
Loyola DW
Douglas Wickham
Carmel Valley Independent RA
Reva Agashe
Elite of Northwood JM
Jack Manor
Elite of Irvine CL
Caitlin Lee
San Marino KWe
Kyle Weng
Meadows TP
Taylor Parker
Newport JY
Jay Yang
Harvard-Westlake LM
Lauren Morganbesser
Servite PA
Patrick Aimone
San Marino VL
Vincent Liu
Quarry Lane SK
Saianurag Karavadi
University HS, Irvine JC
Jasun Chen
Polytechnic JL
Jonathan Liu
Harvard-Westlake CE
Connor Engel
Chaminade Prep JT
Joseph Thornhill
Loyola ST
Samuel Troyer
Carmel Valley Independent RAg
Ruchi Agashe
Elite of Irvine NM
Nikki Minagar
Harker RJ
Rishi Jain
Immaculate Heart LM
Lena Mizrahi
Marlborough MC
Mia Coates
Harvard-Westlake JD
Jake Davidson
Immaculate Heart DD
Danielle Dosch
Harvard-Westlake KK
Kimberley Kimura
Marlborough AJ
Amy Jarkow
CL Education WJ
Woohyun Jo
Loyola JN
Joseph Namkung
Harvard-Westlake VC
Vishan Chaudhary
Peninsula JL
Jonas Le Barillec
Harvard-Westlake MG
Matthew Gross
Brentwood WJ
Whit Jackson
Marlborough GK
Grace Kim
Elite of Northwood RG
Rithwik Gupta
Interlake HS - Bellevue RM
Richard Ma
Elite of Irvine SR
Shea Rangi
San Marino ED
Eric Deng
Brentwood EB
Emma Blum