USC Damus Spring Trojan Championships

2017 — CA/US

Results

Aff Neg Judging Win
University HS, Irvine JC
Jasun Chen
Marlborough GK
Grace Kim
Loyola LA
Luis Arbelaez
Chaminade CP AL
Austin Li
Loyola DW
Douglas Wickham
Arcadia JC
Jason Chan
Elite of Northwood JM
Jack Manor
Harvard-Westlake LM
Lauren Morganbesser
Loyola AO
Andrew Overing
Harvard-Westlake VC
Vishan Chaudhary
Loyola ST
Samuel Troyer
Nueva JT
Jonathan Taylor
Brentwood EB
Emma Blum
Loyola JN
Joseph Namkung
Servite PA
Patrick Aimone
Meadows TP
Taylor Parker
Meadows SR
Sydney Ramenofsky
Polytechnic JL
Jonathan Liu
Elite of Northwood RG
Rithwik Gupta
Harvard-Westlake KK
Kimberley Kimura
San Marino ED
Eric Deng
Immaculate Heart LM
Lena Mizrahi
Carmel Valley Independent RAg
Ruchi Agashe
Harvard-Westlake JN
Jaya Nayar
Leucadia Independent KL
Karissa Low
Peninsula MG
Moon Sung Gwak
Elite of Irvine PB
Pradyun Biswas
Chaminade Prep JB
Jatin Batta
San Marino VL
Vincent Liu
Marlborough SD
Sophia Danielpour
Carmel Valley Independent RA
Reva Agashe
Marlborough GN
Grace Nelson
CL Education WJ
Woohyun Jo
Marlborough AJ
Amy Jarkow
Carmel Valley Independent KL
Kevin Li
Chaminade Prep JT
Joseph Thornhill
Newport JY
Jay Yang
Interlake HS - Bellevue RM
Richard Ma
Elite of Irvine DS
Derek Su
Harvard-Westlake AM
Alexandra Mork
North Hollywood JS
Jack Stern
San Marino KWe
Kyle Weng
Elite of Irvine CL
Caitlin Lee
Harvard-Westlake SP
Spencer Paul
Elite of Irvine SR
Shea Rangi
Harvard-Westlake EE
Evan Engel
CL Education AY
Amy Yoon
Leucadia Independent OK
Olivia Karson
Elite of Irvine NM
Nikki Minagar
Loyola NT
Nathaniel Tran
Loyola JC
John Choi
Marlborough ZW
Zoe Wasserman
Del Mar/Torrey Pines HS Independent FK
Farzaan Kaiyom
Quarry Lane SK
Saianurag Karavadi
Interlake HS - Bellevue MW
Megan Wu
Harvard-Westlake MG
Matthew Gross
Westview RS
Rohith Sudhakar
Harvard-Westlake JD
Jake Davidson
Cupertino HK
Haritha Kumar
Marlborough MC
Mia Coates
Chaminade CP RA
Ronak Ahuja
Harvard-Westlake CE
Connor Engel
Peninsula JL
Jonas Le Barillec
Harvard-Westlake WB
Will Berlin
Brentwood WJ
Whit Jackson
Harker RJ
Rishi Jain
Elite of Irvine SS
Samuel Shih
West Ranch JW
Jong Hak Won