Roberto Bustamante Classic

2017 — IL/US

Results

Aff Neg Judging Win
Walter Payton CR
Chen & Rikha
Niles West CG
Glancy & Chappotin-Betancourt
Chicago HS for Agricultural Sciences CV
Curtain & Vandevelde
Maine East NR
Nikolopoulou & Rimal
Northside BK
Bariso & Kucher
King AJ
Adekoya & Jackson
Northside CM
Cavanaugh & Maldonado
Homewood-Flossmoor GW
Garrity & Waddell
Lindblom Math and Science DS
Davis & Smith
Lane Tech GV
Gaw & Vargas
Solorio Academy NT
NiƱo-Morales & Terrazas
Chicago HS for Agricultural Sciences AR
Arevalo & Reyes
Niles West QB
Quadri & Bat-erdene
Northside OW
Wilson-Voss & Outkine
Evanston Township DK
Donovan & Kermgard
Niles West KW
Kim & Waters
Homewood-Flossmoor YB
Berman & Young
Maine East SP
Shah & Patel
Kennedy BS
Battung & Stamenkovic
Walter Payton AL
Aneesh & Lawless
Solorio Academy OH
Omomofe & Hernandez
Kennedy KM
Krzysztofiak & Maldonado
Oak Park and River Forest MJ
Johnson & McCoy
Whitney Young CC
Cavallo & Crame
Whitney Young SH
Stacker & Hernandez
King DC
Dioum & Clay
Walter Payton RY
Rivera & Yang
Whitney Young HM
Hammond & Mitchell
Oak Park and River Forest GH
Griffith & Hawthorne
Whitney Young PR
Paletic & Rivers-David
Northside JK
Jirgal & Kerelis
Solorio Academy VP
Vazquez & Palafox
Solorio Academy DC
Degiulio & Castellanos
King KM
Khepra & McCoy
King JW
Johnson & Warren
Lindblom Math and Science DP
Dugbo & Payton
Kenwood Academy MP
Martin & Potts
Solorio Academy Ma
Uriostegui & Manzo
Solorio Academy UM
Uribe & Melero
Kenwood Academy BS
Brown & Shelton
Kennedy PR
Pineda & Romero
Maine East BN
Benny & Ng
Solorio Academy CM
Cordova & Mentado
King CW
Cofield & Warner
Solorio Academy CL
Chavez & Laureano
Whitney Young OM
O'Malley & Margolin
Northside AZ
Assaf & Zielinski
Maine East OB
Osemobor & Biju
Solorio Academy DT
Duarte & Torres
Chicago HS for Agricultural Sciences AS
Arellano & Sertuche
Walter Payton ZL
Zilinger & Lozada
Jones BK
Bryce & Kelly
Lane Tech KS
Kuykendahl & Smith
Walter Payton KD
Kuberski & Davis
Lane Tech CP
Collazo & Pitera
St. Ignatius AC
Akkawi & Converse
Homewood-Flossmoor BK
Butvilas & King
Kennedy RP
Robinson & Perez
Jones CR
Covello & Renner
Walter Payton VB
Vanderslice & Boldizsar