Roberto Bustamante Classic

2017 — IL/US

Results

Aff Neg Judging Win
Solorio Academy UM
Uribe & Melero
Thomas Kelly MM
Macedo & Manzanares
Chicago HS for Agricultural Sciences CV
Curtain & Vandevelde
King AJ
Adekoya & Jackson
Homewood-Flossmoor BK
Butvilas & King
Whitney Young HM
Hammond & Mitchell
Oak Park and River Forest MJ
Johnson & McCoy
Solorio Academy VP
Vazquez & Palafox
Solorio Academy DT
Duarte & Torres
Kennedy KM
Krzysztofiak & Maldonado
Jones BK
Bryce & Kelly
Lane Tech KS
Kuykendahl & Smith
Kennedy RP
Robinson & Perez
Solorio Academy CM
Cordova & Mentado
Solorio Academy Ma
Uriostegui & Manzo
Whitney Young OM
O'Malley & Margolin
Kennedy PR
Pineda & Romero
Bogan SL
Sevier & Lindell
Lindblom Math and Science DP
Dugbo & Payton
Solorio Academy DC
Degiulio & Castellanos
Northside AZ
Assaf & Zielinski
Solorio Academy NT
NiƱo-Morales & Terrazas
Kenwood Academy BS
Brown & Shelton
Niles West KW
Kim & Waters
Maine East SP
Shah & Patel
King KM
Khepra & McCoy
Maine East NR
Nikolopoulou & Rimal
Chicago HS for Agricultural Sciences AS
Arellano & Sertuche
Northside OW
Wilson-Voss & Outkine
Niles West CG
Glancy & Chappotin-Betancourt
King JW
Johnson & Warren
Walter Payton CR
Chen & Rikha
Solorio Academy OH
Omomofe & Hernandez
Bogan DK
DeLuna & Kelly
Oak Park and River Forest GH
Griffith & Hawthorne
Bogan VG
Victory & Grimmage
Kennedy BS
Battung & Stamenkovic
Whitney Young SH
Stacker & Hernandez
Walter Payton VB
Vanderslice & Boldizsar
Lane Tech GV
Gaw & Vargas
Lindblom Math and Science DS
Davis & Smith
Northside CM
Cavanaugh & Maldonado
Walter Payton RY
Rivera & Yang
Maine East OB
Osemobor & Biju
Walter Payton ZL
Zilinger & Lozada
Lane Tech CP
Collazo & Pitera
Homewood-Flossmoor GW
Garrity & Waddell
King DC
Dioum & Clay
Northside BK
Bariso & Kucher
Whitney Young PR
Paletic & Rivers-David
Solorio Academy CL
Chavez & Laureano
Chicago HS for Agricultural Sciences AR
Arevalo & Reyes
Walter Payton AL
Aneesh & Lawless
Northside JK
Jirgal & Kerelis
Homewood-Flossmoor YB
Berman & Young
Whitney Young CC
Cavallo & Crame
Evanston Township DK
Donovan & Kermgard
St. Ignatius AC
Akkawi & Converse
Maine East BN
Benny & Ng
Walter Payton KD
Kuberski & Davis
Bogan ML
Mcclellan & Louis
Kenwood Academy MP
Martin & Potts
Niles West QB
Quadri & Bat-erdene
Jones CR
Covello & Renner