Roberto Bustamante Classic

2017 — IL/US

Results

Aff Neg Judging Win
Walter Payton AL
Aneesh & Lawless
Solorio Academy OH
Omomofe & Hernandez
King JW
Johnson & Warren
Northside OW
Wilson-Voss & Outkine
Kenwood Academy BS
Brown & Shelton
Hubbard BG
Burke & Guerrero
Walter Payton ZL
Zilinger & Lozada
King KM
Khepra & McCoy
Niles West CG
Glancy & Chappotin-Betancourt
Walter Payton RY
Rivera & Yang
Northside AZ
Assaf & Zielinski
Whitney Young PR
Paletic & Rivers-David
Jones CR
Covello & Renner
Kennedy RP
Robinson & Perez
Solorio Academy CL
Chavez & Laureano
Bogan DK
DeLuna & Kelly
Kennedy KM
Krzysztofiak & Maldonado
Solorio Academy VP
Vazquez & Palafox
Homewood-Flossmoor YB
Berman & Young
Maine East BN
Benny & Ng
Whitney Young HM
Hammond & Mitchell
Lane Tech GV
Gaw & Vargas
Northside BK
Bariso & Kucher
Walter Payton CR
Chen & Rikha
Jones BK
Bryce & Kelly
Maine East NR
Nikolopoulou & Rimal
Bogan WM
Woulard & Moore
Chicago HS for Agricultural Sciences AR
Arevalo & Reyes
Northside CM
Cavanaugh & Maldonado
Solorio Academy NT
NiƱo-Morales & Terrazas
Bogan VG
Victory & Grimmage
Whitney Young CC
Cavallo & Crame
Solorio Academy DC
Degiulio & Castellanos
Lindblom Math and Science DS
Davis & Smith
Bogan SL
Sevier & Lindell
Lindblom Math and Science DP
Dugbo & Payton
Chicago HS for Agricultural Sciences CV
Curtain & Vandevelde
Lane Tech CP
Collazo & Pitera
King DC
Dioum & Clay
Bogan MC
Mays & Carter
Kenwood Academy GH
Goodrum-Davis & Holley
Oak Park and River Forest MJ
Johnson & McCoy
Solorio Academy CM
Cordova & Mentado
Walter Payton KD
Kuberski & Davis
Solorio Academy DT
Duarte & Torres
Bogan SS
Scott & Sutton
Maine East SP
Shah & Patel
Chicago HS for Agricultural Sciences AS
Arellano & Sertuche
Niles West QB
Quadri & Bat-erdene
Kennedy FD
Faltin & Dominguez
Whitney Young SH
Stacker & Hernandez
Kennedy PR
Pineda & Romero
Thomas Kelly MM
Macedo & Manzanares
King CW
Cofield & Warner
Lane Tech KS
Kuykendahl & Smith
Kennedy BS
Battung & Stamenkovic
Northside JK
Jirgal & Kerelis
Homewood-Flossmoor BK
Butvilas & King
Solorio Academy UM
Uribe & Melero
Niles West KW
Kim & Waters
Whitney Young OM
O'Malley & Margolin
Oak Park and River Forest GH
Griffith & Hawthorne
Kenwood Academy MP
Martin & Potts
Walter Payton VB
Vanderslice & Boldizsar
Bogan ML
Mcclellan & Louis
Maine East OB
Osemobor & Biju
Evanston Township DK
Donovan & Kermgard
King AJ
Adekoya & Jackson