Alta Silver and Black

2016 — UT/US
Round 6 Results
Pro Con Judge Win Pro Points Con Points
Logan CG Skylin TW
Melanie Evers
Con
L Cramer
28.0
G Garg
28.0
M Wheeler
28.0
V Tran
28.0
CorCan BK MouVie MJ
Rachel Billings
Con
P Kilbourne
29.0
C Burridge
29.0
K Martin
30.0
A John
30.0
SumAca BD JuaDie HB
Michael Benvegnu
Con
C Benjamin
28.0
K Darden
27.0
K Barry
29.0
G Horner
29.0
Highla CM Hillcr AS
Patrick Kilbourne
Con
C Coutts
26.0
K Marchetti
26.0
P Annigeri
28.0
S Sial
26.0
Albuqu NV Presen JC
Jack Brimhall
Pro
R Nighot
29.8
E Vigil-Frazier
30.0
D Chunduru
29.7
S Janapaty
29.9
AmeLea SA Logan BV
Cindy Sidwell
Con
T Allred
27.0
L Smith
27.0
H Vaslet
28.0
D Broadhurst
28.0
BroCP GR RowHal NG
Kaleb Roundy
Con
A Ramos
26.0
B Gopal
27.0
A Greenberg
27.0
W Nasser
28.0
Bentle GL East WS
Cindy Sidwell
Pro
A Lanzone
28.0
S Giverts
28.0
C Weaver
28.0
Z Stone
27.0
SkyVie KM GeoWas GQ
Melanie Evers
Con
B Marchant
30.0
S Kline
29.0
N Quarton
29.0
M Guber
30.0
SumAca WM Ashlan DS
Jack Brimhall
Con
B Williams
29.8
C McOmie
29.7
K Dhenin
29.9
S South
30.0
GeoWas WC Roy B2
Amanda Goodner
Pro
E Webb
29.0
T Camp
29.0
M Bradford
29.0
E Beeli
29.0
West JT Hillcr JS
Patrick Kilbourne
Con
A Jiang
28.0
B Tristani-Firouzi
27.0
S Jeon
29.0
S Sehgal
27.0
Grants SC MouVie CF
Judith Roberts
Pro
D Christensen
30.0
G Serr
30.0
M Fink
29.0
A Cryer
28.0
JuaDie SC RocMou TJ
Michael Benvegnu
Con
T Carroll
28.0
A Schuman
28.0
P Jenkins
29.0
B Tollerud
29.0
WooCro FB Logan MS
Shawn Matson
Pro
J Brimhall
29.0
C Fife
29.2
K Seamons
28.7
A Madden
28.4
Highla MM Bentle PR
Hannah Wilson
Con
N Millward
29.1
S Muhonen
29.1
M Rubsamen
29.1
I Partsuf
29.2
SkyDeb AS SkyVie SH
Quentin Unsworth
Con
C Ashcraft
20.0
J Sherman
23.0
C Haws
29.0
K Siguenza
26.0
JuaDie VN Presen MK
Natalie Johnson
Con
C Novara
27.9
J Vanderveen
28.0
T Khelghati
28.5
M Mobarhan
29.5
West YC SanMar LK
Maryrose Kohan
Con
C Chen
25.0
M Yu
25.0
B Kam
25.5
M Liu
25.0
RowHal WZ PalVer BH
Bradlee Skinner
Con
R Zeng
27.0
J Wang
27.0
M Hendricks
28.0
M Beattie
28.0
Albuqu KC QuaLan VS
Judith Roberts
Pro
P Clark
30.0
P Kholwadwala
30.0
K Vijapure
30.0
A Sen
30.0
Grants GM Hillcr HR
Paul Wardwell
Pro
L Grow
26.0
C Mulford
26.0
J Han
23.0
E Runk
27.0
Presen VM RowHal AO
Bradlee Skinner
Con
M Munce
28.0
L Vives
28.0
M Orford
28.0
J Abdalla
28.0
LonPea DL SkyDeb MH
Nick Abbott
Pro
B Lee
27.0
C Dobson
27.0
J McConnell
27.0
M Hancock
27.0
RocMou FS Bishop Kelly OL
Nicholas Petsas
Con
N Fish
28.0
L Snell
28.0
T O'Brien
29.0
L Lamey
30.0
Bingha TG East SV
Paul Wardwell
Pro
L Gleave
27.0
A Tanuvasa
29.0
E Severeid
28.0
V Valdivia
26.0
JudMem BC Westvi AG
Kaleb Roundy
Pro
M Benvegnu
28.0
H Crosland
27.0
R Ajjarapu
28.0
A Gupta
27.0
Skylin RT Logan BW
Milena Palor
Con
A Tran
27.0
V Ragula
28.5
B Browning
29.0
W Weed
28.0
MisSan SA GraCou GW
Austin Smith
Pro
A Ayalasomayajula
27.0
S Shi
26.0
T Wainer
25.0
A Guzman-Newton
25.0
Centen TL MouVie SH
Milena Palor
Pro
M Turpen
29.0
J Landa
28.5
K Satchwell
27.5
A Horton
28.0
Highla MR AmeLea BS
Quentin Unsworth
Con
S Mullen
25.5
J Ramsey
25.5
J Sharp
25.0
I Bassler
26.0
Westvi JM GreVal PB
Amanda Goodner
Con
A Javadekar
28.0
M Moghe
28.0
C Palor
30.0
A Balasky
29.0
CopHil SH Skylin LH
Austin Smith
Pro
T Silimon
23.0
E Howell
22.0
A Hornsby
21.0
M Liu
20.0
GeoWas DO Albuqu LM
Natalie Johnson
Pro
C Drewes
28.0
E Ostrander
28.5
H Liu
28.0
E Moreno
27.5
MisSan DS QuaLan AS
Nicholas Petsas
Pro
N Dubey
29.0
A Shalizi
29.0
A Abbott
30.0
A Sen
30.0
SalHil JW Bingha ST
Mary Cockerham
Pro
M Welton
30.0
Z Jolley
26.0
J Serrano
25.0
B Toone
27.0
CopHil IL West CH Pro BYE Con FFT
West LG CopHil NO Pro FFT Con BYE