Alta Silver and Black

2016 — UT/US
Round 5 Results
Pro Con Judge Win Pro Points Con Points
Centen TL RowHal WZ
Doug Welton
Con
M Turpen
29.0
J Landa
27.0
R Zeng
29.5
J Wang
29.0
JuaDie SC Westvi JM
Paul Wardwell
Con
T Carroll
27.0
A Schuman
27.0
A Javadekar
28.0
M Moghe
28.0
SumAca BD Logan CG
Doug Welton
Pro
C Benjamin
29.0
K Darden
28.0
L Cramer
28.0
G Garg
28.0
SalHil JW Logan BW
Rachel Billings
Con
M Welton
29.0
Z Jolley
28.0
B Browning
29.0
W Weed
30.0
BroCP GR WooCro FB
Paul Wardwell
Pro
A Ramos
28.0
B Gopal
27.0
J Brimhall
28.0
C Fife
27.0
MisSan SA QuaLan AS
Milena Palor
Con
A Ayalasomayajula
29.3
S Shi
29.5
A Abbott
29.4
A Sen
29.6
GeoWas DO RowHal NG
Tommy Mounarath
Pro
C Drewes
28.1
E Ostrander
28.0
A Greenberg
27.8
W Nasser
27.7
Logan BV East SV
Brett Rydalch
Con
H Vaslet
26.0
D Broadhurst
26.0
E Severeid
27.0
V Valdivia
27.0
MouVie MJ West CH
Brett Rydalch
Con
K Martin
28.0
A John
28.0
N Carlin
29.0
C Haskins
28.0
CopHil IL Bentle PR
Milena Palor
Con
C Ivie
27.5
H Louviere
29.0
M Rubsamen
28.0
I Partsuf
29.5
Highla CM Logan MS
Kaleb Roundy
Pro
C Coutts
27.0
K Marchetti
28.0
K Seamons
27.0
A Madden
26.0
RocMou TJ Albuqu LM
Carol Sebaske-Smith
Con
P Jenkins
24.0
B Tollerud
23.0
H Liu
25.0
E Moreno
25.0
Ashlan DS MouVie CF
Melanie Evers
Con
K Dhenin
29.0
S South
28.0
M Fink
27.0
A Cryer
27.0
Grants SC JuaDie VN
Kaleb Roundy
Con
D Christensen
27.0
G Serr
28.0
C Novara
28.0
J Vanderveen
27.0
CopHil SH West JT
Nicholas Petsas
Con
T Silimon
27.0
E Howell
24.0
A Jiang
28.0
B Tristani-Firouzi
30.0
Grants GM GeoWas WC
Nicholas Petsas
Con
L Grow
27.0
C Mulford
30.0
E Webb
27.0
T Camp
27.0
SkyVie KM SumAca WM
Austin Smith
Con
B Marchant
24.0
S Kline
25.0
B Williams
25.0
C McOmie
26.0
Skylin RT Hillcr JS
Austin Smith
Con
A Tran
23.0
V Ragula
24.0
S Jeon
25.0
S Sehgal
27.0
Bentle GL SkyDeb MH
Hannah Wilson
Pro
A Lanzone
28.6
S Giverts
28.8
J McConnell
28.5
M Hancock
28.5
CopHil NO RowHal AO
Quentin Unsworth
Con
S Nelson
27.0
V Olsen
27.0
M Orford
28.0
J Abdalla
28.5
Bishop Kelly OL Hillcr AS
Melanie Evers
Con
T O'Brien
29.0
L Lamey
29.0
P Annigeri
30.0
S Sial
30.0
QuaLan VS Albuqu NV
Paul Montreuil
Pro
K Vijapure
28.0
A Sen
27.5
R Nighot
27.4
E Vigil-Frazier
27.6
CorCan BK PalVer BH
Quentin Unsworth
Con
P Kilbourne
25.0
C Burridge
24.5
M Hendricks
26.0
M Beattie
26.0
West YC East WS
Amanda Goodner
Pro
C Chen
29.5
M Yu
29.5
C Weaver
27.0
Z Stone
26.0
MouVie SH SkyVie SH
Maryrose Kohan
Pro
K Satchwell
25.0
A Horton
28.0
C Haws
28.0
K Siguenza
25.7
SkyDeb AS Skylin LH
Amanda Goodner
Con
C Ashcraft
27.0
J Sherman
27.0
A Hornsby
27.0
M Liu
27.0
GraCou GW Presen JC
Carol Sebaske-Smith
Con
T Wainer
26.0
A Guzman-Newton
26.0
D Chunduru
27.0
S Janapaty
27.0
Bingha TG RocMou FS
Rachel Billings
Con
L Gleave
25.0
A Tanuvasa
27.0
N Fish
28.0
L Snell
28.0
JuaDie HB JudMem BC
Bradlee Skinner
Con
K Barry
27.0
G Horner
27.0
M Benvegnu
28.0
H Crosland
28.0
Highla MR Hillcr HR
Karen Callaway
Con
S Mullen
27.0
J Ramsey
26.0
J Han
26.0
E Runk
28.0
Westvi AG Presen VM
Paul Montreuil
Pro
R Ajjarapu
28.2
A Gupta
28.3
M Munce
28.1
L Vives
28.0
Highla MM GreVal PB
Bradlee Skinner
Con
N Millward
28.0
S Muhonen
28.0
C Palor
28.0
A Balasky
28.0
Bingha ST LonPea DL
Shawn Matson
Pro
J Serrano
28.3
B Toone
26.9
B Lee
26.0
C Dobson
26.7
MisSan DS GeoWas GQ
Mary Cockerham
Pro
N Dubey
28.0
A Shalizi
29.0
N Quarton
26.0
M Guber
27.0
AmeLea SA SanMar LK
Kyle Cowdrey
Con
T Allred
28.0
L Smith
27.7
B Kam
25.9
M Liu
26.2
Albuqu KC Presen MK
Tommy Mounarath
Con
P Clark
27.0
P Kholwadwala
27.5
T Khelghati
29.5
M Mobarhan
28.5
Roy B2 Skylin TW
Mary Cockerham
Pro
M Bradford
28.0
E Beeli
29.0
M Wheeler
27.0
V Tran
26.0
AmeLea BS West LG
Maryrose Kohan
Con
J Sharp
25.8
I Bassler
25.5
A George
26.0
M Lunn
23.0