Alta Silver and Black

2016 — UT/US
Round 3 Results
Pro Con Judge Win Pro Points Con Points
SkyVie KM CorCan BK
Erik Perez
Pro
B Marchant
27.0
S Kline
27.5
P Kilbourne
27.0
C Burridge
27.0
QuaLan AS Logan MS
Nate Mortimer
Con
A Abbott
28.0
A Sen
28.0
K Seamons
28.0
A Madden
28.0
RocMou TJ JuaDie VN
Quentin Unsworth
Con
P Jenkins
28.0
B Tollerud
28.0
C Novara
28.0
J Vanderveen
28.5
West YC GeoWas GQ
Jaxon Seamons
Con
C Chen
26.0
M Yu
26.0
N Quarton
29.0
M Guber
27.0
West ND Hillcr JS
Cindy Sidwell
Con
B Davis
27.0
A Nipper
27.0
S Jeon
29.0
S Sehgal
29.5
Presen VM SkyVie SH
Amanda Goodner
Pro
M Munce
29.0
L Vives
29.0
C Haws
27.5
K Siguenza
27.0
SkyDeb MH Skylin TW
Karen Callaway
Con
J McConnell
26.0
M Hancock
25.0
M Wheeler
26.0
V Tran
26.0
GeoWas WC RowHal AO
Nate Mortimer
Pro
E Webb
29.0
T Camp
29.0
M Orford
29.0
J Abdalla
29.0
Grants GM WooCro FB
Kaleb Roundy
Con
L Grow
26.0
C Mulford
27.0
J Brimhall
27.0
C Fife
28.0
QuaLan VS West JT
Bradlee Skinner
Pro
K Vijapure
28.0
A Sen
27.0
A Jiang
27.0
B Tristani-Firouzi
27.0
LonPea DL Skylin RT
Maryrose Kohan
Con
B Lee
26.0
C Dobson
25.8
A Tran
28.6
V Ragula
28.8
Bentle PR Hillcr HR
Stephanie Shelton
Pro
M Rubsamen
25.0
I Partsuf
26.0
J Han
28.0
E Runk
29.0
MouVie CF Bingha TG
Stephanie Shelton
Pro
M Fink
28.0
A Cryer
27.0
L Gleave
27.0
A Tanuvasa
27.0
Westvi AG RowHal WZ
Carrie Strecker
Pro
R Ajjarapu
30.0
A Gupta
28.5
R Zeng
28.0
J Wang
27.0
MouVie SH SalHil JW
Jaxon Seamons
Pro
K Satchwell
26.0
A Horton
29.0
M Welton
26.0
Z Jolley
26.0
West LG GraCou GW
Cindy Sidwell
Con
A George
26.0
M Lunn
26.0
T Wainer
28.5
A Guzman-Newton
29.0
SkyDeb AS CopHil IL
Arathi Hattiangadi
Con
C Ashcraft
27.0
J Sherman
26.0
C Ivie
28.5
H Louviere
28.0
PalVer BH JudMem BC
Amanda Goodner
Con
M Hendricks
30.0
M Beattie
30.0
M Benvegnu
30.0
H Crosland
30.0
Skylin LH West CH
Shawn Matson
Pro
A Hornsby
27.7
M Liu
26.0
N Carlin
20.0
C Haskins
20.0
Albuqu KC Ashlan DS
Andrew Hull
Pro
P Clark
29.5
P Kholwadwala
29.0
K Dhenin
28.0
S South
28.5
Highla MM Roy B2
Quentin Unsworth
Pro
N Millward
28.0
S Muhonen
27.5
M Bradford
27.5
E Beeli
28.0
Centen TL Presen MK
Andrew Hull
Con
M Turpen
28.0
J Landa
28.5
T Khelghati
30.0
M Mobarhan
29.5
Albuqu LM SanMar LK
Carrie Strecker
Pro
H Liu
30.0
E Moreno
29.0
B Kam
27.0
M Liu
28.0
GreVal PB MisSan DS
Natalie Johnson
Pro
C Palor
29.5
A Balasky
28.0
N Dubey
28.5
A Shalizi
28.0
CopHil SH RocMou FS
Natalie Johnson
Con
T Silimon
25.0
E Howell
25.5
N Fish
28.5
L Snell
26.0
BroCP GR AmeLea BS
Kerry Jenkins
Pro
A Ramos
29.0
B Gopal
28.0
J Sharp
27.0
I Bassler
27.0
Grants SC CopHil NO
Bradlee Skinner
Pro
D Christensen
28.0
G Serr
28.0
S Nelson
27.0
V Olsen
27.0
Bingha ST Bishop Kelly OL
Kerry Jenkins
Con
J Serrano
27.0
B Toone
25.0
T O'Brien
30.0
L Lamey
29.0
Bentle GL Logan BW
Shawn Matson
Con
A Lanzone
27.4
S Giverts
28.0
B Browning
27.0
W Weed
27.2
Highla MR MouVie MJ
Arathi Hattiangadi
Con
S Mullen
27.5
J Ramsey
28.0
K Martin
27.5
A John
28.5
SumAca BD RowHal NG
Brett Rydalch
Con
C Benjamin
28.0
K Darden
26.0
A Greenberg
28.0
W Nasser
28.0
Hillcr AS JuaDie SC
Kaleb Roundy
Pro
P Annigeri
28.0
S Sial
27.0
T Carroll
27.0
A Schuman
27.0
Hunter DM SumAca WM
Maryrose Kohan
Con
E Martin Barnes
27.0
A Daley
28.0
B Williams
28.7
C McOmie
28.6
MisSan SA Logan CG
Rachel Billings
Con
A Ayalasomayajula
29.0
S Shi
29.0
L Cramer
30.0
G Garg
30.0
Albuqu NV Westvi JM
Rachel Billings
Con
R Nighot
29.0
E Vigil-Frazier
28.0
A Javadekar
30.0
M Moghe
30.0
East WS JuaDie HB
Hannah Wilson
Con
C Weaver
28.1
Z Stone
27.9
K Barry
28.6
G Horner
28.7
GeoWas DO Presen JC
Brett Rydalch
Pro
C Drewes
30.0
E Ostrander
30.0
D Chunduru
29.0
S Janapaty
29.0
AmeLea SA East SV
Karen Callaway
Con
T Allred
23.0
L Smith
25.0
E Severeid
27.0
V Valdivia
26.0
Highla CM Logan BV
Hannah Wilson
Pro
C Coutts
28.7
K Marchetti
28.8
H Vaslet
27.6
D Broadhurst
27.7