Alta Silver and Black

2016 — UT/US
Round 2 Results
Pro Con Judge Win Pro Points Con Points
Albuqu NV Bishop Kelly OL
Shawn Matson
Pro
R Nighot
28.0
E Vigil-Frazier
28.6
T O'Brien
28.0
L Lamey
28.4
Logan BW RowHal NG
Nick Abbott
Con
B Browning
28.0
W Weed
28.0
A Greenberg
28.0
W Nasser
28.0
West YC Albuqu LM
Bradlee Skinner
Con
C Chen
27.0
M Yu
28.0
H Liu
28.0
E Moreno
27.0
Hillcr HR SanMar LK
Jaxon Seamons
Con
J Han
27.0
E Runk
26.0
B Kam
28.0
M Liu
28.0
SalHil JW WooCro FB
Hannah Wilson
Con
M Welton
28.7
Z Jolley
28.5
J Brimhall
28.7
C Fife
28.8
MisSan DS Skylin TW
Maryrose Kohan
Pro
N Dubey
28.7
A Shalizi
29.0
M Wheeler
27.5
V Tran
27.0
GeoWas DO BroCP GR
Nick Abbott
Pro
C Drewes
29.0
E Ostrander
29.0
A Ramos
29.0
B Gopal
29.0
Grants GM CorCan BK
Joely Hopkins
Pro
L Grow
27.0
C Mulford
29.0
P Kilbourne
27.0
C Burridge
24.0
MouVie CF Bingha ST
Kaleb Roundy
Pro
M Fink
28.0
A Cryer
27.0
J Serrano
26.0
B Toone
25.0
Bentle GL Logan MS
Maryrose Kohan
Con
A Lanzone
27.0
S Giverts
26.0
K Seamons
28.6
A Madden
27.0
Bentle PR Centen TL
Arathi Hattiangadi
Con
M Rubsamen
28.5
I Partsuf
28.5
M Turpen
29.0
J Landa
29.5
MouVie SH Logan CG
Hannah Wilson
Con
K Satchwell
27.2
A Horton
27.3
L Cramer
27.9
G Garg
27.7
GeoWas GQ SkyDeb MH
Arathi Hattiangadi
Pro
N Quarton
29.0
M Guber
29.0
J McConnell
27.0
M Hancock
27.0
Albuqu KC Bingha TG
Bradlee Skinner
Pro
P Clark
28.0
P Kholwadwala
28.0
L Gleave
28.0
A Tanuvasa
27.0
Westvi AG PalVer BH
Nate Mortimer
Con
R Ajjarapu
29.0
A Gupta
29.0
M Hendricks
29.0
M Beattie
29.0
GraCou GW Presen MK
Erik Perez
Con
T Wainer
27.0
A Guzman-Newton
27.0
T Khelghati
28.5
M Mobarhan
28.0
SumAca WM Westvi JM
Cindy Sidwell
Con
B Williams
27.5
C McOmie
28.0
A Javadekar
28.0
M Moghe
28.0
Highla MR Presen JC
Natalie Johnson
Con
S Mullen
25.5
J Ramsey
25.7
D Chunduru
26.8
S Janapaty
26.0
RocMou FS LonPea DL
Dalton Hellman
Pro
N Fish
27.0
L Snell
26.0
B Lee
23.0
C Dobson
25.0
AmeLea SA RowHal AO
Miranda Le
Con
T Allred
27.0
L Smith
27.0
M Orford
28.0
J Abdalla
28.0
Hillcr JS SumAca BD
Carrie Strecker
Con
S Jeon
29.0
S Sehgal
29.0
C Benjamin
30.0
K Darden
26.5
West CH CopHil NO
Kyle Cowdrey
Con
N Carlin
27.8
C Haskins
27.8
S Nelson
28.2
V Olsen
28.6
West LG GreVal PB
Kyle Cowdrey
Con
A George
28.0
M Lunn
27.9
C Palor
29.8
A Balasky
28.9
QuaLan VS Skylin LH
Andrew Hull
Pro
K Vijapure
28.0
A Sen
27.5
A Hornsby
27.0
M Liu
26.5
CopHil IL Roy B2
Shawn Matson
Con
C Ivie
28.0
H Louviere
28.2
M Bradford
28.5
E Beeli
27.9
JudMem BC Logan BV
Joely Hopkins
Pro
M Benvegnu
27.0
H Crosland
27.0
H Vaslet
26.0
D Broadhurst
26.0
Grants SC Presen VM
Nate Mortimer
Pro
D Christensen
29.0
G Serr
29.0
M Munce
29.0
L Vives
29.0
East WS West ND
Carrie Strecker
Pro
C Weaver
27.0
Z Stone
27.0
B Davis
26.0
A Nipper
27.5
Ashlan DS MouVie MJ
Stephanie Shelton
Pro
K Dhenin
29.0
S South
28.0
K Martin
27.0
A John
26.0
Highla CM RocMou TJ
Amanda Goodner
Con
C Coutts
30.0
K Marchetti
30.0
P Jenkins
30.0
B Tollerud
30.0
SkyVie SH Hillcr AS
Natalie Johnson
Con
C Haws
26.0
K Siguenza
26.5
P Annigeri
28.0
S Sial
28.5
CopHil SH Hunter DM
Karen Callaway
Pro
T Silimon
28.0
E Howell
28.0
E Martin Barnes
25.0
A Daley
25.0
Skylin RT JuaDie SC
Amanda Goodner
Con
A Tran
29.0
V Ragula
28.5
T Carroll
30.0
A Schuman
30.0
GeoWas WC RowHal WZ
Stephanie Shelton
Con
E Webb
28.0
T Camp
27.0
R Zeng
27.0
J Wang
28.0
East SV West JT
Cindy Sidwell
Con
E Severeid
27.5
V Valdivia
27.0
A Jiang
30.0
B Tristani-Firouzi
30.0
MisSan SA JuaDie HB
Jaxon Seamons
Con
A Ayalasomayajula
28.0
S Shi
30.0
K Barry
29.0
G Horner
30.0
Highla MM SkyDeb AS
Erik Perez
Pro
N Millward
28.0
S Muhonen
28.0
C Ashcraft
27.0
J Sherman
27.0
AmeLea BS JuaDie VN
Karen Callaway
Con
J Sharp
24.0
I Bassler
24.0
C Novara
27.0
J Vanderveen
27.0
SkyVie KM QuaLan AS
Kaleb Roundy
Pro
B Marchant
28.0
S Kline
28.0
A Abbott
27.0
A Sen
28.0