Roberto Bustamante Classic

2016 — IL/US

Results

Aff Neg Judging Win
Solorio Academy RG
Rodriguez & Garcia
Lane Tech CL
Cardona & Lisac
Northside CP HP
Hart & Pinheiro
Lane Tech ZN
Zepernick & Nolan
Lane Tech fEcJ
Espinoza & Jojo
Solorio Academy GR
Garcia & Rojas
Jones CP RV
Rodriguez & Valera
Emiliano Zapata CS
Cristian Salazar
Walter Payton CP BL
Boland & Li
Solorio Academy DM
Diaz & Martinez
Thomas Kelly CC
Calderon & Cortez
Northside CP BS
Bologna & Sparks
Northside CP keMalS
Martinez & Siek
Solorio Academy HR
Hernandez & Rios
Von Steuben OS
Ottens & Siegfried
Walter Payton CP HK
Huynh & Kong
Whitney M. Young Magnet SX
Sung & Xu
Lane Tech MH
Moqeet & Holmes
Jones CP LB
Liput & Brookins
Lindblom Math & Science GH
Guillory & Hernandez
Whitney M. Young Magnet BT
Bajar & Tarasul
Northside CP OM
Ortiz & Mizel Al-Saddi
Lindblom Math & Science LM
Lomeli & Muhammad
Von Steuben PV
Patel & Valadez
Evanston Township CL
Clarke & Lobin
Niles West GC
Gil & Chikko
Jones CP Ri
Fineberg & Rilo
Phoenix Military Acdemy CM
Clemons & Moreno
Lindblom Math & Science JW
James-Anderson & West
Evanston Township JH
Janssen & Henderson
Northside CP kaManS
Martinez & Sanchez
Solorio Academy OC
Oliver & Contreras,
Thomas Kelly GL
Guerreca & Lopez
Lincoln Park SW
Selagea & Weissouth
Solorio Academy GM
Garcia & Mendez
Niles West DV
Dinkha & Vuksanovic
Solorio Academy CG
Castro & Guzman
Von Steuben AO
Ansari & Olivia
Lincoln Park BH
Bishop & Higuero
Lane Tech jEsJ
Egger & Jillson
Walter Payton CP ZC
Zhang & Chambers
Taft AC
Ahmed & Chamberlain
Phoenix Military Acdemy CC
Colunga & Cortes
St. Ignatius CP PB
Ptacek & Braendel
Lincoln Park AM
Achaya & Malisic
Lane Tech AD
Alvarez & Dillon
Solorio Academy GU
Gaytan & Urquizo
Walter Payton CP AC
Acevedo & Cao
Niles West AK
Ali & Khan
Emiliano Zapata AG
Anguiano & Garcia
Jones CP AJ
Adelman & Jablo
Ogden International FT
Fields & Toborg
Jones CP MR
Madorsky & Richter
Niles West AS
Ahmed & Solario
Whitney M. Young Magnet PJ
Puchowitz & Jacob
Lincoln Park KN
Krett & Ngn
Niles West BF
Bender & Firozabadi
Von Steuben JV
Jabbari & Velazquez
Jones CP AP
Aguilar & Pieruccini
Whitney M. Young Magnet WM
Wang & Mazetz
Taft MN
Mika & Nimmalagadda
Phoenix Military Acdemy HH
Harris & Herrera
Lane Tech TM
Taraszkiewicz & Mulick
Niles West FS
Fratila & Syed
Northside CP CK
Campion & Kerrigan
Lincoln Park RK
Rivera & K
Von Steuben KW
Krahn & Winiarski
Solorio Academy GC
Gaytan & Candelario,
Emiliano Zapata FL
Fernandez & Lara
Lincoln Park MM
Martinez & Mitchell
Ogden International KE
Knight & Eremin
Von Steuben CG
Cosovic & Glynn
Walter Payton CP WW
Wicklander & Williams
Niles West KD
Khan & Durmic
Solorio Academy RM
Rincon & Munoz
Emiliano Zapata CD
Chaidez & Dominguez