Roberto Bustamante Classic

2016 — IL/US

Results

Aff Neg Judging Win
Solorio Academy CA
Corona & Abarca
Phoenix Military Acdemy CC
Colunga & Cortes
Lincoln Park RK
Rivera & K
Solorio Academy RM
Rincon & Munoz
Von Steuben TQ
Torres & Quiroz
Solorio Academy RG
Rodriguez & Garcia
Lane Tech MH
Moqeet & Holmes
Northside CP HP
Hart & Pinheiro
Emiliano Zapata AG
Anguiano & Garcia
Thomas Kelly GL
Guerreca & Lopez
Lindblom Math & Science GH
Guillory & Hernandez
Solorio Academy GU
Gaytan & Urquizo
Phoenix Military Acdemy HH
Harris & Herrera
Lane Tech fEcJ
Espinoza & Jojo
Lane Tech jEsJ
Egger & Jillson
Whitney M. Young Magnet SX
Sung & Xu
Northside CP OM
Ortiz & Mizel Al-Saddi
Lincoln Park BH
Bishop & Higuero
Whitney M. Young Magnet WM
Wang & Mazetz
Jones CP RV
Rodriguez & Valera
Ogden International FT
Fields & Toborg
Walter Payton CP BL
Boland & Li
St. Ignatius CP PB
Ptacek & Braendel
Jones CP LB
Liput & Brookins
Lincoln Park SW
Selagea & Weissouth
Thomas Kelly CC
Calderon & Cortez
Solorio Academy OC
Oliver & Contreras,
Emiliano Zapata MP
Montoya & Parada
Niles West AS
Ahmed & Solario
Solorio Academy CG
Castro & Guzman
Niles West GC
Gil & Chikko
Northside CP keMalS
Martinez & Siek
Emiliano Zapata CS
Cristian Salazar
Von Steuben OS
Ottens & Siegfried
Solorio Academy HR
Hernandez & Rios
Lindblom Math & Science LM
Lomeli & Muhammad
Von Steuben JV
Jabbari & Velazquez
Evanston Township CL
Clarke & Lobin
Niles West KD
Khan & Durmic
Jones CP Ri
Fineberg & Rilo
Solorio Academy GR
Garcia & Rojas
Lindblom Math & Science JW
James-Anderson & West
Lincoln Park KN
Krett & Ngn
Northside CP kaManS
Martinez & Sanchez
Lane Tech ZN
Zepernick & Nolan
Whitney M. Young Magnet BT
Bajar & Tarasul
Walter Payton CP HK
Huynh & Kong
Solorio Academy GM
Garcia & Mendez
Von Steuben AO
Ansari & Olivia
Northside CP CK
Campion & Kerrigan
Phoenix Military Acdemy CM
Clemons & Moreno
Jones CP MR
Madorsky & Richter
Lincoln Park MM
Martinez & Mitchell
Walter Payton CP ZC
Zhang & Chambers
Taft AC
Ahmed & Chamberlain
Jones CP AJ
Adelman & Jablo
Lane Tech CL
Cardona & Lisac
Lincoln Park AM
Achaya & Malisic
Lane Tech AD
Alvarez & Dillon
Niles West AK
Ali & Khan
Evanston Township JH
Janssen & Henderson
Niles West BF
Bender & Firozabadi
Niles West FS
Fratila & Syed
Taft MN
Mika & Nimmalagadda
Solorio Academy DM
Diaz & Martinez
Whitney M. Young Magnet PJ
Puchowitz & Jacob
Niles West DV
Dinkha & Vuksanovic
Lane Tech TM
Taraszkiewicz & Mulick
Von Steuben CG
Cosovic & Glynn
Jones CP AP
Aguilar & Pieruccini
Northside CP BS
Bologna & Sparks
Von Steuben KW
Krahn & Winiarski
Von Steuben PV
Patel & Valadez
Emiliano Zapata FL
Fernandez & Lara
Walter Payton CP AC
Acevedo & Cao
Ogden International KE
Knight & Eremin
Solorio Academy GC
Gaytan & Candelario,
Walter Payton CP WW
Wicklander & Williams