Roberto Bustamante Classic

2016 — IL/US

Results

Aff Neg Judging Win
St. Ignatius CP PB
Ptacek & Braendel
Lincoln Park MM
Martinez & Mitchell
Walter Payton CP BL
Boland & Li
Evanston Township CL
Clarke & Lobin
Solorio Academy OC
Oliver & Contreras,
Emiliano Zapata FL
Fernandez & Lara
Niles West DV
Dinkha & Vuksanovic
Phoenix Military Acdemy CM
Clemons & Moreno
Von Steuben TQ
Torres & Quiroz
Emiliano Zapata CD
Chaidez & Dominguez
Walter Payton CP AC
Acevedo & Cao
Northside CP OM
Ortiz & Mizel Al-Saddi
Northside CP keMalS
Martinez & Siek
Whitney M. Young Magnet BT
Bajar & Tarasul
Jones CP LB
Liput & Brookins
Lane Tech jEsJ
Egger & Jillson
Von Steuben PV
Patel & Valadez
Niles West AS
Ahmed & Solario
Northside CP kaManS
Martinez & Sanchez
Ogden International FT
Fields & Toborg
Thomas Kelly GL
Guerreca & Lopez
Ogden International KE
Knight & Eremin
Lane Tech TM
Taraszkiewicz & Mulick
Taft AC
Ahmed & Chamberlain
Von Steuben JV
Jabbari & Velazquez
Jones CP MR
Madorsky & Richter
Solorio Academy GM
Garcia & Mendez
Whitney M. Young Magnet SX
Sung & Xu
Solorio Academy CG
Castro & Guzman
Von Steuben OS
Ottens & Siegfried
Lincoln Park BH
Bishop & Higuero
Niles West GC
Gil & Chikko
Solorio Academy GR
Garcia & Rojas
Emiliano Zapata MP
Montoya & Parada
Von Steuben AO
Ansari & Olivia
Evanston Township JH
Janssen & Henderson
Walter Payton CP ZC
Zhang & Chambers
Jones CP AP
Aguilar & Pieruccini
Lincoln Park AM
Achaya & Malisic
Phoenix Military Acdemy HH
Harris & Herrera
Solorio Academy GU
Gaytan & Urquizo
Lindblom Math & Science JW
James-Anderson & West
Niles West AK
Ali & Khan
Solorio Academy CA
Corona & Abarca
Von Steuben KW
Krahn & Winiarski
Solorio Academy RG
Rodriguez & Garcia
Lincoln Park KN
Krett & Ngn
Von Steuben CG
Cosovic & Glynn
Lane Tech CL
Cardona & Lisac
Jones CP Ri
Fineberg & Rilo
Jones CP AJ
Adelman & Jablo
Emiliano Zapata AG
Anguiano & Garcia
Whitney M. Young Magnet WM
Wang & Mazetz
Solorio Academy GC
Gaytan & Candelario,
Walter Payton CP HK
Huynh & Kong
Northside CP BS
Bologna & Sparks
Whitney M. Young Magnet PJ
Puchowitz & Jacob
Lane Tech MH
Moqeet & Holmes
Niles West BF
Bender & Firozabadi
Solorio Academy DM
Diaz & Martinez
Emiliano Zapata CS
Cristian Salazar
Lincoln Park RK
Rivera & K
Northside CP CK
Campion & Kerrigan
Lane Tech ZN
Zepernick & Nolan
Walter Payton CP WW
Wicklander & Williams
Niles West FS
Fratila & Syed
Solorio Academy HR
Hernandez & Rios
Lincoln Park SW
Selagea & Weissouth
Solorio Academy RM
Rincon & Munoz
Phoenix Military Acdemy CC
Colunga & Cortes
Northside CP HP
Hart & Pinheiro
Niles West KD
Khan & Durmic
Lindblom Math & Science GH
Guillory & Hernandez
Lane Tech AD
Alvarez & Dillon
Lane Tech fEcJ
Espinoza & Jojo
Lindblom Math & Science LM
Lomeli & Muhammad
Jones CP RV
Rodriguez & Valera
Thomas Kelly CC
Calderon & Cortez