The Longhorn Classic Online

2020 — Austin, TX/US
CONG
Saturday, Session 1 Results
Chamber Code Institution
S1 – T Mbang
1 ES Alexander Ilacqua The Village High School 6 5
1 AA Celine Choi AandM Consolidated High School 2 5, 6
1 CX Ruth Walters Little Rock Central 9 4, 5
1 AW Navya Sampathkumar Centennial HS 4 5, 6
1 DP Adith Gangalakunta Plano West Sr High School 10 4, 4
1 DM Shakib Ali Plano East Sr. High 12 4, 4
1 BK Lily Claire Kroll Dripping Springs High School 11 4, 4
1 CN Elijah Kleinman L C Anderson High School 7 5, 5
1 BW Valeria Bautista Harlingen HS South 5 5, 5
1 FB Olivia Orren Tyler Legacy High School 1 6, 6
1 AC Al Nahlyan Alief Kerr High School 8 5, 5
1 CH Phoena Lin Jasper HS 3 6, 5
Chamber Code Institution
S1 – J Wang
2 AE Surya Dasgupta All Saints Episcopal School 4 6, 6
2 CG Yash Tate James Bowie High School 8 4, 5
2 BZ Clinton Oreofe Hastings HS 1 6, 6, 6
2 DP Tejas Bansal Plano West Sr High School 2 6, 6
2 DM Anirudh Garlapad Plano East Sr. High 12 4
2 FD Karissa Kuhl Vanguard College Prep School 9 5, 5
2 DL Juan Salazar Pflugerville High School 11 4, 5, 5
2 CR Emily Solis Lake Travis High School 3 6, 5
2 AZ Braeden Dean Claudia Taylor Johnson High School 10 4, 4, 5
2 FL Conner Jacobson Winston Churchill HS 5 6, 5, 5
2 CH Abhinav Chellury Jasper HS 7 5, 6
2 AC Sheila Nguyen Alief Kerr High School 6 6, 6, 6
Chamber Code Institution
S1 – R Roy
3 AC Joshua Romero Alief Kerr High School 9 4, 5
3 CR Sarah Weiss Lake Travis High School 9
3 DL Kenneth Kalu Pflugerville High School 2 5, 4
3 FB Lila Katz Tyler Legacy High School 1 5, 5
3 AM Vaisakh Karuvath Bentonville High School 9 4, 4
3 DF Angel Chen Northland Christian School 5 4, 5
3 DP Mubarek Plano West Sr High School 9 4, 4, 4
3 DM Sanjana Arulkumaran Plano East Sr. High 6 4, 5
3 FD Isaac Saadi Vanguard College Prep School 8 5, 4
3 AW Anchita Sharma Centennial HS 9 5, 4
3 CH Kaitlyn Hou Jasper HS 3 5, 5
3 FA Jackeline Zapata Tuloso Midway High School 7 4, 5
3 CN Eliza Avramova L C Anderson High School 4 5, 5, 5
Chamber Code Institution
S1 – S Kandala
4 CL Ethan Wilkes John Paul Stevens High School 4 6, 5, 5
4 FG Genevieve Cox W B Ray High School 1 6, 6, 6
4 CG Morgan Gonzales James Bowie High School 9 4, 4
4 DN James O'Brien Plano Senior 5 5, 5, 5, 4
4 CR Natalie Melhiser Lake Travis High School 12
4 ER Nitika Kurma The Quarry Lane School 8 4, 4
4 ES Rohan Bendapudi The Village High School 6 4, 4, 4, 4
4 DC Charlotte Delany McNeil High School 4 6, 6
4 AW Asmit Panda Centennial HS 7 4, 4, 5
4 FB Colten Edelmen Tyler Legacy High School 10 4, 4
4 DY Anish Beeram Saint Mary's Hall 3 5, 6
4 CH Raghav Ramki Jasper HS 2 6, 6, 6
4 CY Luke Favorite Los Alamos High School 11 4, 4
Chamber Code Institution
S1 – J Seiter
5 CH Amit Konda Jasper HS 7
5 FD Leang Chhay Vanguard College Prep School 9
5 FL Garrett Schroeder Winston Churchill HS 9
5 CR Camille Trawick Lake Travis High School 8
5 AE Shaanti Dasgupta All Saints Episcopal School 6 6, 5, 4
5 CG Nick Van Lente James Bowie High School 9
5 DL Joseph Garza Pflugerville High School 2
5 DM Anika Bokil Plano East Sr. High 5
5 AZ Joshua Walkingstick Claudia Taylor Johnson High School 9
5 AC Ajibula Yerokun Alief Kerr High School 3
5 DP Neil Gupta Plano West Sr High School 4
5 DF Sydney O'Connell Northland Christian School 1
Chamber Code Institution
S1 – M Dasgupta
6 FG Daniel Gardiner W B Ray High School 4 6, 5
6 DM Ahmed Mawla Plano East Sr. High 9 4, 4
6 DP Justin Rho Plano West Sr High School 5 6, 5
6 AC sarah qaiser Alief Kerr High School 3 5, 6
6 AA Evelyn Conway AandM Consolidated High School 9 4, 5
6 FB Kawsar Yasin Tyler Legacy High School 7 6, 4
6 CX Brennen Beck Little Rock Central 1 6, 6
6 AW Eshaan Chichula Centennial HS 9 4
6 CR Teresa Vandersand Lake Travis High School 9
6 DY Henry Zachry Saint Mary's Hall 8 5
6 CH Atharv Kulkarni Jasper HS 2 6, 6
6 DC Cassandra Podnar McNeil High School 9 5, 4, 4
6 ES Parth Gupta The Village High School 6 6, 5