Duke Invitational

2020 — NSDA Campus, US
Round 4 Results
Pro Con Judge Win Pro Points Con Points
North Mecklenburg MS Pembroke Pines Charter MT
Brinda Sinha
Con
R Murray-Gramlich
27.7
B Shen
27.8
T Tang
28.0
J Munoz
27.9
Durham BK Marvin Ridge GG
Keith Tang
Pro
A Brent-Levenstein
29.6
S Kang
29.5
N Gorantla
29.2
N GORANTLA
28.5
Syosset GK Bonita Vista BM
Carol Anne Durham
Pro
J Greenberg
29.0
K Kelly
28.6
S Bianes
28.7
A Marquezsilva
28.1
University CT Cary HS WS
Vietta Grinberg
Pro
V Tamaskar
29.0
J Cullers
29.8
B Wishon
28.5
C Salgado
27.5
Apex Friendship MY Upper St Clair CS
Ben Schoeneberger
Con
J Mitchell
27.0
H Yousef
26.0
S Cheung
26.5
N Sharma
28.0
Myers Park DS Apex Friendship DC
Emma Smith
Con
D Daniel
28.0
S Shah
27.9
J Cramer
28.2
C Davis
28.1
Eden Prairie AP Vivek Rao
Shannon Nix
Con
M Agarwal
28.2
A Perla
27.8
V Rao
28.0
D Cary
28.5
Durham CB North Broward Prep CS
Mike Kacher
Pro
O Brent-Levenstein
27.7
P Crowley
28.5
G Cardozo
27.6
K Samuel
28.0
Bonita Vista MM Chaminade ST
Vijay Koduri
Pro
D Montefalcon
28.6
D Meyer
28.7
L Strauss
28.5
A Thomas
28.4
Dowling Catholic PH St Pius X Catholic NP
Gavin Gwaltney
Pro
Z Harnden
28.7
C Pierson
28.9
A Pichanick
28.6
C Noble
28.3
Research Triangle HJ Winston Churchill HN
Daniel Jordan
Pro
E Harris
28.9
D James
28.8
A Hill
29.0
C Nan
28.0
Syosset CG Woodrow Wilson BK
Youngsun Kim
Pro
B Gao
28.9
M Chu
29.0
M Bell
28.3
R Khoury
28.5
Charlotte Catholic AR Arizona EJ
Tejesh Cheepuru
Con
M Ruff
27.5
D Antonilli
28.5
S Javadpoor
27.0
B Enwiller
28.0
Pittsburgh Central Catholic ME Flintridge Prep FK
Steve Inskeep
Pro
J Evans
29.2
E Matous
29.5
W Fishman
29.0
A Kim
29.1
St Pius X Catholic BO Carlsbad RA
Mike Ruff
Con
D Brown
28.5
H O'Reilly
28.4
R Read
28.6
A Amanti
28.7
Bentonville MF Bonita Vista GS
Jason Harris
Con
E Fuller
28.8
C Marrone
28.9
G Geering
29.5
E Sunga
29.4
Milton Acad SJ Dalton RS
Nicole Jennison
Pro
S Jaiswal
29.1
Z Shleifer
29.2
S Schollenberger
28.9
L Ribadeneira
28.8
Bentonville JE Bonita Vista PA
Anil Mandava
Pro
S Edwards
28.9
I Jenkins
28.8
J Peralta
28.6
E Abutin
28.7
Broad Run CP Myers Park WM
Hong Qin
Con
V Choudhary
27.8
A Pasupuleti
27.9
M Wilson
27.6
A Misra
28.0
Byram Hills SW Granite Bay NM
Jeffrey-David Swift
Con
J Wurm
28.4
M Santos
28.2
S Mandava
28.9
E Narayanan
29.0
Edison Computech PN University MN
Gabriel Hopkins
Con
J Nahoul
27.9
E Pitcher
27.8
A Menon
28.9
M Novak
29.0
Delbarton GM Bullard FS
Anthony Cruz
Pro
S Gulati
29.0
P Munsey
28.8
C Flowers
28.3
M Salazar
28.2
Cary Acad LF Arizona CL
Jeff Welty
Pro
A Farris
28.8
A Lake
28.6
B Lazna
28.2
F Changho
28.3
NCSSM GA Bonita Vista ER
David Gaddie
Pro
A Garg
28.7
S Adiraju
29.3
L Eugenio
28.6
A Roman
28.5
BergenTech GK Riverside BG
Kayla Roat
Pro
S Grinberg
29.3
A Kasubhai
29.1
R Bafna
28.7
A Gramopadhye
28.9
Fremont BK Myers Park TR
Ramana Gorantla
Pro
R Koduri
27.6
J Bhatia
27.5
T Rowell
27.0
K Trosch
27.1
Cary HS DR Dalton EA
Christopher Patrick
Pro
R Devgon
29.0
M Roylance
28.1
S Anderson
28.3
A Eng
28.7
Cape Fear FP Research Triangle PG
Vijay Srinivasan
Con
A Forkin
28.2
C Pate
28.1
J Grillo
28.5
R Patel
28.4
North Broward Prep AB Desert Vista GJ
Anish Warty
Pro
T Brown
28.8
C Ameen
29.2
D Garcia
28.3
N Johnson
28.1
Cary Acad LZ Pembroke Pines Charter DG
Alina Radashkevich
Con
A Li
28.4
S Zhao
28.5
J Glover
29.4
G Difede
29.5
Pine View BP Ridge KR
Charles Huang
Pro
M Banach
30.0
S Patel
29.9
N Karda-Marok
29.8
A Rai
29.7
Shrewsbury KG Cary Acad MS
Uli Seuster
Con
D Kalashian
29.5
N Gupta
29.2
A Sachdeva
29.3
G Moorhead
29.4
Walker Smith Fremont CE
Myles Mason
Con
W Smith
28.5
G Bohmfalk
28.0
A Chugh
29.0
A El Bahey
29.1
Milton Acad CC Cary Acad JR
Olga Mora
Pro
T Colledge
29.5
T Connerly
29.4
S Jotwani
29.3
M Ramee
29.2
Charlotte Catholic BS Woodrow Wilson AD
Kay Bakshi
Pro
L Boyle
28.0
A Salinas
29.0
C Abrams
27.9
E Davis
27.8
West Windsor Plainsboro South XP Peak To Peak Charter LW
Dylan Reynolds
Con
M Xu
28.0
N Prather
28.5
B Li
29.5
L Wagner
29.0
Riverside XG Durham CP
Michael Patti
Con
T Giridhar
27.0
D Xie
26.0
M Chang
28.0
D Park
29.0
Cinco Ranch CW Poolesville KL
Nicholas Protasiewicz
Pro
C Chen
28.0
E Wang
28.1
A Li
27.0
c kim
27.5
Winston Churchill KD Bentonville KW
Miranda Vega
Con
N Durbhakula
28.1
S Kirwi
28.2
B Witt
29.1
V Karuvath
29.2
Carlsbad SN Shrewsbury VN
Mandy Roylance
Con
A Sismondo
28.8
A Nguyen
28.7
L Narasani
28.9
V Veedgav
29.0
Bentonville BB Holy Cross GO Pro BYE Con FFT