Southeast Winter Joust

2020 — Lincoln, NE/US

PM Results

Room Entry Judging Rank Points
E201 Hastings Hastings Hunter Bradshaw (Hunter Bradshaw)
E201 Millard South Millard South Samuel LaPlante (Samuel LaPlante)
E201 Hastings Hastings Ahvienda Montague (Ahvienda Montague)
E201 Lincoln Southwest Lincoln Southwest Eric Schmeling (Eric Schmeling)
E201 Lincoln Southwest Lincoln Southwest Katrina Schwensen (Katrina Schwensen)
E201 Norfolk Norfolk Shirley Zephier (Shirley Zephier)
E201 Hastings Hastings Jaziel Armendariz (Jaziel Armendariz)
E201 Hastings Hastings Johnathan Schmidt (Johnathan Schmidt)
E201 Millard South Millard South Olivia Rasmussen (Olivia Rasmussen)
E201 Millard South Millard South Wesley Earhart (Wesley Earhart)
E201 Hastings Hastings Christine Jonglertham (Christine Jonglertham)
E201 Hastings Hastings Jude Rutt (Jude Rutt)
E201 Lincoln Southwest Lincoln Southwest Dawson Nguyen (Dawson Nguyen)
E201 Lincoln Southwest Lincoln Southwest Eli Morales (Eli Morales)
E201 Lincoln Southwest Lincoln Southwest Louis Quattrocchi (Louis Quattrocchi)
E201 Lincoln Southwest Lincoln Southwest Scarlett Kingery (Scarlett Kingery)
E201 Norfolk Norfolk Janea Hirschman (Janea Hirschman)
E201 Lincoln East Lincoln East Snigdha Jangala (Snigdha Jangala)
C123 Norfolk Norfolk Carter Hattery (Carter Hattery)
C123 Millard West Millard West Matthew Houlihan (Matthew Houlihan)
C123 Lincoln Southwest Lincoln Southwest Nicole Irmak (Nicole Irmak)
C123 Norfolk Norfolk Cash Luhr (Cash Luhr)
C123 Lincoln North Star Lincoln North Star Maab Shogar (Maab Shogar)
C123 Lincoln Southwest Lincoln Southwest Anna Synya (Anna Synya)
C123 Marian Marian Daisy Owen (Daisy Owen)
C123 Lincoln North Star Lincoln North Star Layla Omari (Layla Omari)
C123 Lincoln Southwest Lincoln Southwest James Moeller (James Moeller)
C123 Lincoln Southwest Lincoln Southwest Linh Cao (Linh Cao)
C123 Lincoln Southwest Lincoln Southwest Mady Keiser (Mady Keiser)
C123 Lincoln Southwest Lincoln Southwest Onjoy Mahmood (Onjoy Mahmood)
C123 Millard West Millard West Cameron Lewis (Cameron Lewis)
C123 Norfolk Norfolk Adam Gamerl (Adam Gamerl)
C123 Lincoln East Lincoln East Ritsa Giannakas (Ritsa Giannakas)
C123 Creighton Prep Creighton Prep Michael Marar (Michael Marar)
C123 Creighton Prep Creighton Prep Patrick Kealey (Patrick Kealey)
E206 Hastings Hastings Dylan Kalvelage (Dylan Kalvelage)
E206 Hastings Hastings Frankie Maulucci (Frankie Maulucci)
E206 Creighton Prep Creighton Prep Nathan Wright (Nathan Wright)
E206 Creighton Prep Creighton Prep Tomas Eby (Tomas Eby)
E206 Marian Marian Colette Lawler (Colette Lawler)
E206 Hastings Hastings Hannah Evans (Hannah Evans)
E206 Hastings Hastings Hannah Tunks (Hannah Tunks)
E206 Hastings Hastings Hayden Weiss (Hayden Weiss)
E206 Hastings Hastings Keymi Parra (Keymi Parra)
E206 Marian Marian Ellie Kripal (Ellie Kripal)
E206 Maryville R-II Maryville R-II Lauren Liberty (Lauren Liberty)
E206 Maryville R-II Maryville R-II Noel Hardin (Noel Hardin)
E206 Millard North Millard North Richard Cui (Richard Cui)
E206 Millard North Millard North Joann Quach (Joann Quach)
E206 Millard North Millard North Luke McDermott (Luke McDermott)
E206 Millard South Millard South Ben Earhart (Ben Earhart)
E206 Millard South Millard South Darian Pierre (Darian Pierre)
E206 Millard South Millard South Robert Grandstaff (Robert Grandstaff)