Champlin Park Invitational

2019 — Champlin, MN/US
Cong
Round 2 Results
Chamber Code Institution P – C Hanson S1 – C Fleischhacker S2 – S Griffin
1 Nouwell Ali Robbinsdale Armstrong HS 5 5 9
1 Tenneh Amara Robbinsdale Cooper HS 1 4 3
1 Ariel Dupont Andover High School 13 9 9
1 Vijaya Gopalan Maple Grove 2 1 2
1 Cole Groshong Andover High School 10 6 4
1 Saad Halim Champlin Park HS 14 9 9
1 Owen Keillor Champlin Park HS 12 9 9
1 Ilhaam Mohamed Eden Prairie HS 7 9 8
1 Joseph Morphew Anoka HS 3 3 5
1 Brenden Rider Robbinsdale Armstrong HS 9 9 9
1 Andrew Tran Robbinsdale Cooper HS 6 8 6
1 Logan Williams Lakeville 11 9 9
1 Bryce Williamson Chanhassen HS 4 2 1
1 Savanna Woods Maple Grove 8 7 7
Chamber Code Institution S1 – B Chabot S2 – H Patz S3 – Z Roberts
2 Aya Ali Champlin Park HS 14 9 6
2 Hallie Anderson Andover High School 5 7 2
2 Nick Bragg Anoka HS 15 9 9
2 Connor Brynteson Robbinsdale Cooper HS 7 3 5
2 Sophia Bussier Maple Grove 6 5 1
2 Ryan Connor Champlin Park HS 11 9 9
2 Adam Cully Forest Lake Sr HS 12 6 3
2 Jonathan Davisson Robbinsdale Armstrong HS 10 9 9
2 Elizabeth Feliciano Chanhassen HS 16 9 9
2 Nathan Holje Eden Prairie HS 3 1 4
2 Anya Lindberg Robbinsdale Armstrong HS 2 2 8
2 Peyton Phomsamouth Lakeville 1 9 7
2 Makayla Ronngren Anoka HS 9 8 9
2 John Schwendinger Chanhassen HS 4 9 9
2 Duff Watson Robbinsdale Armstrong HS 13 4 9
2 Mulky Ghedi Champlin Park HS 8 9 9
Chamber Code Institution P – C Meyer S1 – E Grayden S2 – J Hayes
3 Adam Distler Forest Lake Sr HS 2 9 2
3 Josh Dorion Chanhassen HS 13 9 9
3 Aiden Hanson Andover High School 7 7 1
3 Samira Hussein Eden Prairie HS 5 6 4
3 Alexi Johnson Anoka HS 14 9 9
3 J'mariyoun Jordan Robbinsdale Cooper HS 9 9 9
3 Heidi Nguyen Champlin Park HS 10 8 7
3 Shae Ramberg Maple Grove 3 4 9
3 Kate Rauchbauer Anoka HS 11 2 5
3 Liv Schaefer Chanhassen HS 1 9 3
3 Ayden Smith Champlin Park HS 12 9 8
3 Cosette Solinsky Robbinsdale Armstrong HS 4 3 6
3 Yasmine Tesema Robbinsdale Armstrong HS 8 1 9
3 Angela Zywicki Robbinsdale Cooper HS 6 5 9
Chamber Code Institution P – D Brynteson S1 – M Bull S2 – M Phadke
4 Mariam Abdulkareem Andover High School 15 9 9
4 Kaylyn Busch Maple Grove 8 4 9
4 Alessandro Cardenas Engle Robbinsdale Cooper HS 9 9 9
4 Jackson Cooper Maple Grove 10 9 9
4 David Francischelli Champlin Park HS 11 9 9
4 Sam Haider Chanhassen HS 12 8 9
4 Gavin Hughes Anoka HS 14 5 9
4 Ben Johnson Blaine 13 9 7
4 Emma Lindsay-Wartnick Chanhassen HS 17 3 3
4 Audrey Pearson Robbinsdale Armstrong HS 1 1 1
4 Kat Phillips Andover High School 6 9 2
4 Andrew Russell Robbinsdale Armstrong HS 5 9 9
4 Henry Schoenhard Robbinsdale Cooper HS 3 7 4
4 Jenna Skarphol Forest Lake Sr HS 4 6 9
4 Brandon Stokes Champlin Park HS 16 9 8
4 Justin Geertsema Lakeville 2 2 5
4 Odunola Adewale Champlin Park HS 7 9 6
Chamber Code Institution P – G Davis S1 – C Rivard S2 – M Newman
5 Marvelous Anako Maple Grove 13 9 9
5 Tydriana Antwi Champlin Park HS 12 8 7
5 Sean Bartels Chanhassen HS 14 9 9
5 Bethany Brynteson Robbinsdale Cooper HS 1 1 4
5 Joseph Diehl Robbinsdale Armstrong HS 7 5 6
5 Aliya Drissi-Messaly Champlin Park HS 11 9 9
5 Iesh Gujral Eden Prairie HS 4 3 2
5 Shane Hockett Robbinsdale Armstrong HS 3 6 8
5 Lily Jedneak Anoka HS 8 9 9
5 Jaden Johnson Anoka HS 9 9 9
5 Harrison Mantsch Robbinsdale Armstrong HS 6 4 3
5 Noah Peterson Maple Grove 2 2 1
5 Jake Ross Forest Lake Sr HS 5 7 5
5 Kairav Shrivastav Andover High School 10 9 9