Champlin Park Invitational

2019 — Champlin, MN/US
Cong
Round 1 Results
Chamber Code Institution S1 – C Rivard S2 – M Newman
1 Nouwell Ali Robbinsdale Armstrong HS 8 9
1 Tenneh Amara Robbinsdale Cooper HS 4 3
1 Ariel Dupont Andover High School 9 9
1 Vijaya Gopalan Maple Grove 9 4
1 Cole Groshong Andover High School 9 9
1 Saad Halim Champlin Park HS 9 9
1 Owen Keillor Champlin Park HS 9 9
1 Ilhaam Mohamed Eden Prairie HS 7 8
1 Joseph Morphew Anoka HS 1 2
1 Brenden Rider Robbinsdale Armstrong HS 3 9
1 Andrew Tran Robbinsdale Cooper HS 2 5
1 Logan Williams Lakeville 9 6
1 Bryce Williamson Chanhassen HS 6 1
1 Savanna Woods Maple Grove 5 7
Chamber Code Institution S1 – C Fleischhacker S2 – S Griffin
2 Aya Ali Champlin Park HS 9 7
2 Hallie Anderson Andover High School 7 3
2 Nick Bragg Anoka HS 9 9
2 Connor Brynteson Robbinsdale Cooper HS 4 4
2 Sophia Bussier Maple Grove 9 9
2 Ryan Connor Champlin Park HS 9 9
2 Adam Cully Forest Lake Sr HS 9 5
2 Jonathan Davisson Robbinsdale Armstrong HS 9 9
2 Elizabeth Feliciano Chanhassen HS 9 9
2 Nathan Holje Eden Prairie HS 5 6
2 Anya Lindberg Robbinsdale Armstrong HS 2 9
2 Peyton Phomsamouth Lakeville 6 1
2 Makayla Ronngren Anoka HS 9 9
2 John Schwendinger Chanhassen HS 1 2
2 Duff Watson Robbinsdale Armstrong HS 8 9
2 Mulky Ghedi Champlin Park HS 3 8
Chamber Code Institution S1 – H Patz S2 – Z Roberts
3 Adam Distler Forest Lake Sr HS 1 2
3 Josh Dorion Chanhassen HS 9 9
3 Aiden Hanson Andover High School 3 6
3 Samira Hussein Eden Prairie HS 6 5
3 Alexi Johnson Anoka HS 9 9
3 J'mariyoun Jordan Robbinsdale Cooper HS 9 8
3 Heidi Nguyen Champlin Park HS 5 9
3 Shae Ramberg Maple Grove 9 9
3 Kate Rauchbauer Anoka HS 9 9
3 Liv Schaefer Chanhassen HS 2 1
3 Ayden Smith Champlin Park HS 8 3
3 Cosette Solinsky Robbinsdale Armstrong HS 7 4
3 Yasmine Tesema Robbinsdale Armstrong HS 4 7
3 Angela Zywicki Robbinsdale Cooper HS 9 9
Chamber Code Institution S1 – D Niemann S2 – J Hayes
4 Mariam Abdulkareem Andover High School 9 9
4 Kaylyn Busch Maple Grove 9 8
4 Alessandro Cardenas Engle Robbinsdale Cooper HS 9 9
4 Jackson Cooper Maple Grove 7 9
4 David Francischelli Champlin Park HS 9 6
4 Sam Haider Chanhassen HS 4 3
4 Gavin Hughes Anoka HS 9 9
4 Ben Johnson Blaine 6 7
4 Emma Lindsay-Wartnick Chanhassen HS 9 9
4 Audrey Pearson Robbinsdale Armstrong HS 2 2
4 Kat Phillips Andover High School 5 5
4 Andrew Russell Robbinsdale Armstrong HS 8 9
4 Henry Schoenhard Robbinsdale Cooper HS 9 9
4 Jenna Skarphol Forest Lake Sr HS 3 1
4 Brandon Stokes Champlin Park HS 9 9
4 Justin Geertsema Lakeville 1 4
4 Odunola Adewale Champlin Park HS 9 9
Chamber Code Institution S1 – M Bull S2 – M Phadke
5 Marvelous Anako Maple Grove 9 9
5 Tydriana Antwi Champlin Park HS 9 9
5 Sean Bartels Chanhassen HS 9 9
5 Bethany Brynteson Robbinsdale Cooper HS 1 2
5 Joseph Diehl Robbinsdale Armstrong HS 6 7
5 Aliya Drissi-Messaly Champlin Park HS 9 9
5 Iesh Gujral Eden Prairie HS 2 4
5 Shane Hockett Robbinsdale Armstrong HS 4 1
5 Lily Jedneak Anoka HS 9 9
5 Jaden Johnson Anoka HS 8 6
5 Harrison Mantsch Robbinsdale Armstrong HS 7 8
5 Noah Peterson Maple Grove 3 3
5 Jake Ross Forest Lake Sr HS 5 5
5 Kairav Shrivastav Andover High School 9 9