46th Annual Harvard National Forensics Tournament

2020 — Cambridge, MA/US
CD
Round 2 Results
Chamber Code Institution S1 – R Coven S2 – T Trout McIntyre
1 EE Megana Adigal Adlai E Stevenson High School 9 4, 4 9 5, 5
1 VD Jason Andreacchio King High School 8 4, 5 7 6, 6
1 JS Noah Greenberg Highland Park High School 4 5 9 5
1 TY Medha Gupta Thomas Jefferson HSST 6 4, 5, 5 4 6, 6
1 GB Kayla Howie Southern Lehigh 9 4 9 5
1 MJ Michel Kaiser American Heritage Boca/Delray HS 2 6, 5 3 6, 6
1 HF Milo Keogh Cardinal Newman HS 9 9
1 OB Tyler Luu James Logan HS 7 4, 4, 5, 5 1 6, 6, 6
1 TP Jacob Moldover Natick High School 1 5, 6, 6, 6 2 6, 6
1 TZ Jonathan Murgida Xavier High School 9 4, 4 8 6, 6
1 PE Ben Neill Asheville HS 9 4, 4 9 5, 5
1 QG Rory Sheehan Kennebunk HS 5 5, 5, 5 6 6, 6, 6
1 DZ Sanah Singh Millburn High School 3 5, 5, 6 9 5, 6
1 AX Jorge Solano Mesa HS 9 3, 4, 4 9 5, 5
1 FK Aryaman Tomar Ivy GuruKul 9 5, 4 9 5, 5
1 PY Mallory Willcox Tuloso Midway High School 9 5, 4 5 6, 6
1 DB Alyssa Williams Cypress Bay HS 9 3, 5 9 4, 5
Chamber Code Institution S1 – D Rhoads S2 – H Chen
2 DB Jorge Altuna Cypress Bay HS 9 5, 4, 4 9 3, 3, 4
2 OA Noah Campbell Sequoyah High School 9 5, 4, 4, 6 9 4, 4, 4
2 TN Jack Collins Denver South HS 9 4 9 3
2 DT Carey Pados McDowell HS 9 9
2 RA Savanna Fortlage Thales Academy Rolesville Speech and Debate 9 4 9 4
2 IT Bryson Frank Prestonwood Christian Academy 1 6, 6 5 6, 4
2 TP Christopher Gagliardi Natick High School 9 5, 6 9 3, 3
2 TC Rae Seong Jeong Stuyvesant HS 4 6, 6, 6 2 6, 6, 6, 6
2 QN Jada Lemy Stoneman Douglas HS 5 6, 6 9 4, 4
2 CF Hanna Lindroth Evanston Twp HS 9 4, 4 9 3, 2
2 FP Kaitlyn Maher The Potomac School 6 6, 5, 6, 6 1 6, 6, 6, 6
2 TD Jose Mendez Sheridan Technical HS 9 4, 4 4 6, 6
2 DY Dylan Saini Ridge High School 3 6, 6, 6 8 5, 5, 5
2 DK Vicente Vidal Archbishop McCarthy HS 9 9
2 MP Jack Viscuso Chaminade HS 7 6, 5 6 6, 5
2 IC Eric Xie Hillsborough 2 6 7
2 EE Alex Zhou Adlai E Stevenson High School 8 5, 6, 6, 6 3 6, 6, 6
Chamber Code Institution S1 – D Tackmann S2 – J Neltner
3 BW Eesha Barua William G. Enloe HS 7 4, 3, 3, 4 5 5, 5, 5, 5
3 MK Arjun Chadha Syosset HS 5 6, 1 7
3 AX Joseph Clawson Mesa HS 9 9
3 BL Knox Graham Har-Ber HS 8 1, 5, 4 6 4, 5, 6
3 CF Harrison Horrell Evanston Twp HS 9 2, 4 9 5, 5
3 FK Dheebhan Jeganathan Ivy GuruKul 9 2 9 4
3 FP Alexander Joel The Potomac School 1 6, 6 8 5, 6
3 GH Julianna Klepzig North Allegheny 9 1, 3 9 4, 4
3 JS David Leshem Highland Park High School 3 5 9 4
3 PY Teah Mbang Tuloso Midway High School 9 3, 4 9 4, 6
3 SA Joseph Parodi Cardinal Gibbons 9 9
3 AN Veejay Parsotan Ft Lauderdale HS 9 3, 3 4 5, 6, 5
3 RR Madeline Reichel Stratford 2 5, 5, 6 1 5, 6, 6
3 QA Zoe San Martin Ransom Everglades 4 5, 4, 5 3 5, 6, 6
3 MY Vincent Scuteri Pine View School 6 3, 5, 4 2 6, 6, 5
3 QX Devika Soni Randolph High School 9 1, 2 9 4, 4
Chamber Code Institution S1 – E Gustin S2 – R Archambault
4 RC Nicolas Abreu Belen Jesuit Prep 9 4 9 4
4 AN Raymond Adderly Ft Lauderdale HS 9 5, 5, 4 4 6, 5
4 SY Havin Baik Windermere 9 5, 4 7 5, 5
4 LN Jack Breslauer Martin County HS 9 9
4 FK Rhea Chandragiri Ivy GuruKul 9 4, 4 9 4, 5
4 GB Mohammad Durrani Southern Lehigh 9 5, 4 9 4, 3
4 PE Katie Fiore Asheville HS 6 5, 5 9 4, 5
4 JS David Friedland Highland Park High School 8 5, 5 9 5, 5
4 EE Caroline Mazur-Sarocka Adlai E Stevenson High School 9 4, 4 9 5, 4
4 OB Manroop Kaur James Logan HS 9 4, 4 9 4, 5
4 MJ Elena Martinez American Heritage Boca/Delray HS 4 5, 5, 5 1 6, 6, 6
4 TY Hasita Nalluri Thomas Jefferson HSST 5 5, 5 5 4, 5
4 FX John Novack Eagan HS 1 5, 6, 5 8 5, 5
4 NC Ryed Qamar Cypress Creek HS 3 5, 5, 5, 5 2 5, 6, 5, 6
4 SP Sumati Srivastava Plano West Sr HS 2 5, 5, 5, 5 3 4, 5, 5, 5
4 OG Hailee Youn Roslyn HS 7 4, 5 6 4, 5
4 DZ Annabelle Zhang Millburn High School 9 4, 4 9 4, 4
Chamber Code Institution S1 – G Vescio S2 – H Esquenazi
5 OX Matteo Akbarpour Unaffiliated El Camino 8 5, 5 7 5, 4
5 SK Anika Bokil Independent Joe's Preparatory 2 6, 6 5 5, 5, 6
5 DB Nicholas Cardenas Cypress Bay HS 9 4, 5 8 4, 5
5 EB Ayden Lapon Oxbridge Academy of the Palm Beaches 9 4, 4 9 4, 4
5 SH Meera Dahiya Walt Whitman 6 5, 5 9 5, 3, 4
5 QN Mina Dinh Stoneman Douglas HS 9 4, 4 9 4, 4
5 OS Lewis Dubrowski Ardrey Kell HS 9 5, 5 1 6, 6
5 GB Cameron Hines Southern Lehigh 3 6 6 5
5 DY Injae Lee Ridge High School 4 6, 5 4 6, 4
5 EE Sailaja Nallacheruvu Adlai E Stevenson High School 1 6, 6 3 6, 5
5 MD Olivia Pasquerella Loyola School 7 5, 5 9 4, 5
5 VB William Tong Unaffiliated Naperville Central 5 5, 5 2 5, 6, 6
5 GY Sarah Weiss Lake Travis HS 9 4, 5 9 5, 4
5 FP Philip Wieczorek The Potomac School 9 4, 4 9 4, 4
Chamber Code Institution S1 – C Hernandez S2 – C Perez
6 TX Melodie Barrau Independent Palm Beach 9 6, 5 5 6, 6
6 FF Patrick Barry Fenwick HS 9 9
6 EF Alyssa Beckstead Copper Hills HS 5 6, 5 7 5, 5
6 LN Shane Berhoff Martin County HS 9 6 9 5
6 RX Michael Evrard-Vescio FAU High School 1 6, 6, 6 2 6, 6, 6
6 OC Frida Gutierrez Desert Vista HS 6 4, 6 9 4, 4
6 MN Stella Horns Seattle Academy 3 6, 5, 6 9 5, 4, 4
6 HE Johnathan Hurley Independent-Lafayette 4 6, 6, 5, 6 4 6, 5, 5, 5
6 JS Nathan Kornberg Highland Park High School 7 5, 4, 6 9 4, 4, 4
6 TC Andrea Li Stuyvesant HS 9 4, 5 6 5, 4
6 DY Shree Manivel Ridge High School 9 4, 6 9 4, 4
6 VD Riya Patel King High School 2 6, 5 1 6, 6
6 KP Philip Steffen The Woodlands HS 9 6, 5 9 4, 4
6 HG Grace Weinberg Summit HS 8 4, 5 8 4, 5
6 ZB Jennifer Ye NCSSM 9 6, 4, 6 3 5, 6, 5
6 FP Izzy Zhang The Potomac School 9 5, 4 9 4, 5
6 GH Jiany Zhou North Allegheny 9 5 9 4
Chamber Code Institution S1 – A Hutcheson S2 – D Brynteson
7 GB Nithin Bommareddy Southern Lehigh 9 4, 5, 4 3 6, 6, 6
7 DY Reya Brahmbhatt Ridge High School 9 4 9 5
7 AX Dylan Caldwell Mesa HS 4 6, 6 9 4, 4
7 RC Jacob Caudle Belen Jesuit Prep 9 4, 4 9 4, 4
7 TB Isabella Dalhouse Nova HS 9 4, 4 9 5, 5
7 SA Lily Garcia Cardinal Gibbons 9 4 9 4
7 BW Nandini Kanthi William G. Enloe HS 8 6, 4 8 5, 4
7 TY Esha Karlekar Thomas Jefferson HSST 3 6, 6 9 5, 5
7 FX Ryan Lawrence Eagan HS 5 6, 5 6 5, 5
7 OG Max Lerner Roslyn HS 9 4, 5 9 4, 4
7 TL Liam Mackey Highview Academy 2 6, 6 7 4, 4
7 FK Pranav Manoj Ivy GuruKul 9 5 9 5
7 VT Suhani Narayan The Quarry Lane School 9 5, 5 4 5, 5
7 SP Faiza Rahman Plano West Sr HS 6 5, 6 5 5, 5
7 JZ Christian Rodriguez American Heritage Plantation HS 7 6, 5 1 6, 6
7 SH Jeannie She Walt Whitman 9 4, 5 9 5, 4
7 QN Roveschney Veillard Stoneman Douglas HS 9 4, 4 9 4, 4
7 EE Michelle Velyunskiy Adlai E Stevenson High School 1 6, 6 2 5, 6
Chamber Code Institution S1 – J Durrani S2 – S Campbell
8 BX Isaac Blackburn Pelham Memorial HS 5 4, 4, 5 4 5, 5, 5
8 DZ Aaron Chan Millburn High School 6 5, 4, 5, 5 7 3, 4, 4, 5
8 IF Cynthia Chockalingam Munster HS 2 5, 5, 5 3 6, 5
8 PE Isabelle Freireich Asheville HS 7 4, 5, 4 6 5, 5, 5
8 EE Christine Irlbeck Adlai E Stevenson High School 11 4, 4 9 5, 4
8 FK Vedaant Karthik Ivy GuruKul 13 9
8 WA Andrew Lichtblau Independent Lichtblau 3 5, 5, 5 1 6, 6, 5
8 VD Karim Limayem King High School 9 6 9 3, 5, 4
8 SK Clinton Oreofe Independent Joe's Preparatory 1 6, 6, 6, 5 2 6, 5, 5, 5
8 JS Sarah Rosen Highland Park High School 8 5, 5 8 5, 4
8 GX Alexandra Smith East Ridge HS 4 5, 5, 5 5 6, 5
8 EB Lucca Anunziata Oxbridge Academy of the Palm Beaches 14 9
8 RC Miguel Walsh Belen Jesuit Prep 12 4, 5 9 4, 4
8 MJ Carina Wang American Heritage Boca/Delray HS 10 5, 5 9 5, 4
Chamber Code Institution S1 – F Perez S2 – G France
9 QN Bilal Andha Stoneman Douglas HS 1 6, 6, 6, 6 5 5, 5, 6, 6
9 PZ Ben Bressette Broad Run High School 7 5, 5, 5 1 6, 6, 6
9 LL Carlos Buestan E.L. Meyers High School 9 9
9 EB John Carlson Oxbridge Academy of the Palm Beaches 9 9
9 OS Ryan Elad Ardrey Kell HS 9 4, 5 9 6, 5
9 CJ Pranav Garigipathi Independent Dublin High 9 5 9 4
9 AG Mitchel Karbatchinskii Boca Raton Community HS 9 4, 4 7 6, 5
9 HC Ethan Lawrence West Broward HS 9 5 9 5
9 QX Brenna McConnell Randolph High School 8 4, 5, 5 8 4, 5, 5
9 QG Ruth Metcalfe Kennebunk HS 2 6, 6, 6 6 5, 5
9 HF Alexander Nickler Cardinal Newman HS 9 4 9 4
9 TP Keith Richards Natick High School 5 6, 5 3 6, 6
9 VB Joseph Rubas Unaffiliated Naperville Central 6 5, 6 2 6, 6
9 CF Isaac Slevin Evanston Twp HS 4 5, 6, 6 4 5, 6, 6
9 MP Allen Underwood Chaminade HS 3 6, 6, 6 9 5, 5, 4
Chamber Code Institution S1 – B Jerger S2 – Y Baik
10 SJ Jonathan Bar-On The Bronx High School Of Science 4 5, 5 9 3, 3, 3
10 QG Renee Bergeon Kennebunk HS 9 4 3 5
10 SW Connor Brynteson Robbinsdale Cooper HS 9 4, 4, 4 9 3, 2, 2
10 TX Nirmit Chandan Independent Palm Beach 2 5, 6, 6 1 5, 6, 6
10 ID Asia Crowley Durham Academy 8 4, 5, 4 4 5, 5, 4
10 DZ Meher Harjani Millburn High School 7 4, 5 7 4, 4
10 JS Polo Jamoralin Highland Park High School 9 4, 4 9 3, 2
10 FK Priti Kote Ivy GuruKul 9 3, 3 9 2, 2
10 KS Aidan McDonald Farwell 9 9
10 SH Daniel Molina Walt Whitman 9 4 9 3
10 HF Annielle Ramirez Cardinal Newman HS 9 3 9 2
10 JZ Aryan Ranjan American Heritage Plantation HS 3 5, 5, 5, 5 6 5, 4, 4
10 TY Liam Reaser Thomas Jefferson HSST 5 4, 4, 4, 4, 4 2 5, 5, 6
10 MJ Madison Smith American Heritage Boca/Delray HS 6 4, 5 8 3, 4
10 UZ Trilok Stead Trinity Preparatory School 9 9
10 ZM Sebastian Hartley Myers Park - Unaffiliated 1 5, 6 5 5, 4
Chamber Code Institution S1 – B Moss S2 – M Bakke
11 GZ Jack Bukovnik Hawken 6 5, 4 4 5, 5
11 DT Caleb Buzard McDowell HS 7 5, 4 5 5, 5
11 RR Jerome Conkright Stratford 9 4, 4 8 3, 5
11 LB Genevieve Cox W B Ray HS 2 6, 6 1 6, 6
11 EE Sunny Gandhi Adlai E Stevenson High School 4 5, 5 3 5, 6
11 SJ Garreth Hui The Bronx High School Of Science 3 5, 6 7 3, 5
11 DB Nikolas Jakobson Cypress Bay HS 8 4, 5 9 4, 3
11 SH Grace Kim Walt Whitman 9 4, 4 9 3, 5
11 AT Nicholas Lynch Clark Advanced Learning Center 9 4, 5 9 3, 4
11 SA Nic Perez Cardinal Gibbons 9 4 9 3
11 RB Max Rosen New Trier High School 1 6, 6 2 6, 6
11 PE Adina Weizman Asheville HS 9 4, 4 9 4, 4
11 TZ Israel Pierre Xavier High School 5 4, 5 6 5, 4
Chamber Code Institution S1 – M Mullen S2 – V Perez
12 DY Grace Zhu Ridge High School 2 6, 6, 5 4 5, 5, 5
12 TC Christian Bae Stuyvesant HS 3 5, 6, 6 1 6, 6, 6, 5
12 SP Tejas Bansal Plano West Sr HS 4 6, 5, 6 9 5, 5, 4
12 AG Ashton Coon Boca Raton Community HS 9 5 9 5
12 JS Jack Elbaum Highland Park High School 9 4, 3 9 5, 5, 5
12 SN Nia Mahmud South Plantation HS 9 4, 4 6 5, 5, 5
12 HF Vincent Maio Cardinal Newman HS 9 3, 3, 4 9 3, 4, 5
12 VD Aditi Mishra King High School 7 3, 6 5 5, 6
12 NR Nayla Morshed Vines High School 8 5, 4, 4 3 6, 5, 6
12 TG Asher Moss Independent West Palm Beach 1 6, 6, 6 8 5, 5, 5
12 EW Maya Nelson Boston Latin School 9 5, 4, 4 9 5, 4
12 GH Eli Prem North Allegheny 9 4 9 4
12 QG Nick Quigley Kennebunk HS 9 3, 4 9 5, 5
12 PZ Rohit Rajuladevi PO Broad Run High School 5 5, 6 2 5, 5, 6
12 EE Anushka Somani Adlai E Stevenson High School 9 9
12 FK Moha Trivedi Ivy GuruKul 6 5, 5 7 5, 5
Chamber Code Institution S1 – J Stone S2 – L Lawrence
13 ID Sophia Benjamin Durham Academy 2 5, 5 9 4, 4
13 SW Bethany Brynteson Robbinsdale Cooper HS 8 4, 4 9 4, 3
13 HF Casey Butler Cardinal Newman HS 9 4, 3 9 5, 4
13 QG Julia Connolly Kennebunk HS 9 4, 4 9 3, 3
13 UZ Lindsay Cook Trinity Preparatory School 9 9
13 RT Lindsey Grover Apopka Sr HS 4 5, 5 6 5, 4
13 FW Shilpa Gunuganti Saint Mary's Hall HS 1 5, 5 7 5, 4
13 DZ Alessandra Iben Millburn High School 3 5, 5 2 6, 6
13 GH Varsha Kaveti North Allegheny 9 3 10 4
13 TY Aarya Kumar Thomas Jefferson HSST 9 4, 4 9 4, 4, 3
13 JP Matthew Lee Spring Woods High School 5 5, 4 4 5, 5
13 MK Jesse Levitan Syosset HS 9 4, 4 3 5, 5
13 EE Aditi Singh Adlai E Stevenson High School 6 5, 4 5 5
13 MJ Kiran Spencer American Heritage Boca/Delray HS 7 4, 5 8 4, 4
13 CW Jakob Taylor Loyola-Blakefield HS 9 2, 4 1 6, 6
13 CF Maddie Young Evanston Twp HS 9 3, 4 11 3, 3
Chamber Code Institution S1 – J Quintana S2 – R Ivey
14 EE Pranav Atluri Adlai E Stevenson High School 9 3, 2, 2 6 5, 5, 5
14 VG Sehoon Baek Naperville North HS 9 3, 2 9 5, 5, 4
14 UP Dhilan Chettri Byron Nelson HS 8 3, 4 9 4, 6
14 TY Bharath Dileepkumar Thomas Jefferson HSST 6 4, 4 7 6, 5
14 EA Kylie Grimm Northeast 9 3 9 5
14 GB Isabella Hoang Southern Lehigh 9 3 9 6
14 SW Shane Hockett Robbinsdale Cooper HS 9 3, 3 9 5, 6, 5
14 DY Mason Krohn Ridge High School 4 5 9 6
14 TZ Isaac Pierre Xavier High School 9 9
14 DC Jay McCracken Charlotte Latin School 9 3, 2 9 5, 6
14 AN Gianluca Medigovic Ft Lauderdale HS 9 2 6, 6, 6
14 QG Anne Murer Kennebunk HS 9 3, 3 8 6, 5
14 HF Bridget O'Neill Cardinal Newman HS 2 4, 5 5 6, 5, 5
14 DR Akshat Parthiban Thomas Edison Energy Smart Charter School 1 5, 5 1 6, 6
14 AE Saajan Patel Cary Academy 5 4, 4 4 6, 6
14 GR Sabrina Rapoport Cooper City HS 3 4, 4 3 6, 6
14 TC Zhaklene Sanders Stuyvesant HS 7 4, 4 9 6, 5
Chamber Code Institution S1 – S Jones S2 – S McDonald
15 FX Grace Boutouli Eagan HS 6 4, 4 6 5, 2
15 LN Matthew Fleischer Martin County HS 1 6, 6, 6 1 6
15 JS Josh Gerber Highland Park High School 9 2, 4, 4 9 3, 3, 2
15 PE Harini Kumar Asheville HS 5 4, 4, 4, 4 5 4, 5, 3
15 KP Michelle Lee The Woodlands HS 9 3, 2 9 3, 3
15 SJ Arjun Mazumdar The Bronx High School Of Science 3 5, 5 2 5, 5
15 MN Alden McGonagle Seattle Academy 9 2, 2, 3 9 2, 3, 3
15 DY Michael Moschello Ridge High School 9 4 9 2
15 HK Max Myerow NSU University School 9 2 9 2
15 RC Carlos Perez Belen Jesuit Prep 7 3, 3, 4 9 3, 3
15 TX Guyberson Pierre Independent Palm Beach 2 5, 6 7 4, 3
15 OC Krishna Ramani Desert Vista HS 8 4, 3 3 5, 4
15 DZ Zubin Rekhi Millburn High School 9 4 8 3
15 GZ Amar Vyas Hawken 4 4, 5, 4 4 5, 4
Chamber Code Institution S1 – L Mackey S2 – M Rossano
16 GZ Cassandra Berlin Hawken 8 4, 4, 4 7 5, 4, 4
16 DB Talia Cohen Cypress Bay HS 7 4, 5, 5 2 5, 6, 5
16 OH Madison Dalton Greely HS 9 4, 5 9 4, 4
16 FK Manu Datta Ivy GuruKul 9 4, 3 9 2, 2
16 FP Bliss Davis The Potomac School 5 5, 5 9 3, 4
16 JP Grace Fyfe Spring Woods High School 3 5, 5, 5, 5 3 5, 5, 5, 6
16 RN Yitzak Given Jupiter High School 9 3 9 3
16 EE Pooja Jain Adlai E Stevenson High School 1 5, 6 5 5, 5
16 DT Jackson Reesman McDowell HS 9 3 9 2
16 TR Jasmine Kaur Poly Prep Country Day School 9 4, 4 8 4, 4
16 MY Grace Kim Pine View School 9 4, 4, 4 1 6, 6, 6
16 SW Anya Lindberg Robbinsdale Cooper HS 6 4, 5, 5 9 3, 3, 3
16 JB Joseph Maucieri John F. Kennedy High School 9 9
16 AE Ritvik Nalamothu Cary Academy 2 5, 5, 5 6 5, 4, 5
16 OK Zoe Newcomb Ionia High School 9 9
16 RC Kevin Valido Belen Jesuit Prep 4 5, 5, 5 4 5, 5, 5
Chamber Code Institution S1 – C Bliss S2 – S Prince
17 FJ Faizan Asif Seven Lakes High School 1 5, 5 3 5, 5, 5
17 MX Adam Boeckermann Elk River Sr HS 4 5, 5 9 5, 5
17 DB Sarah Brophy Cypress Bay HS 7 5, 5 9 4, 4
17 MP Steven Brunetti Chaminade HS 9 5 9 5
17 OK Michaela Castle Ionia High School 9 4, 4, 4 9 4, 4
17 ID Mayah Ding Durham Academy 9 5, 5 5 6, 5
17 QN Nabeeha Haque Stoneman Douglas HS 9 3 9 4
17 JZ Umar Hussain American Heritage Plantation HS 8 5, 5 7 5, 5, 5
17 OC Sahil Khan Desert Vista HS 2 5, 5 4 5, 5
17 UZ Justin Kim Trinity Preparatory School 6 5, 5 2 6, 6, 6
17 MY Ray Min Pine View School 9 4, 4 9 5, 4
17 TY Manu Onteeru Thomas Jefferson HSST 3 5, 5, 5 6 5, 5, 5
17 DZ Anika Shankar Millburn High School 9 4 9 4
17 TC Ben Shpetner Stuyvesant HS 5 5, 5 1 6, 6
17 GZ Stella Sommers Hawken 9 5, 4 8 5, 5, 5
17 JS Mitchell Svetov Highland Park High School 9 4 9 4
17 FK Shivam Syal Ivy GuruKul 9 4, 4, 4 9 5, 5, 4
17 GB Jadon Trackim Southern Lehigh 9 4, 4 9 5, 5
Chamber Code Institution S1 – E Johnston S2 – R Hasan
18 KG Benjamin Ai Plano Senior 7 4, 5 4 5
18 OZ Michael Bendok Phoenix Country Day School 4 6, 5, 5 3 6, 5
18 AG Jameson Burmeister Boca Raton Community HS 9 4, 3 9 3, 3
18 QN Elaine Chen Stoneman Douglas HS 8 5, 4 9 4, 3
18 ID Emily Donaldson Durham Academy 1 6, 6 1 6, 6
18 EG Chris Dorworth Lake Highland Preparatory 6 5 5 5
18 PE Nora Flynn-McIver Asheville HS 3 5, 6 6 5, 4
18 FK Aniketh Karra Ivy GuruKul 9 2 9 3
18 SW Eli Nelson Robbinsdale Cooper HS 9 2, 3 9 3, 3
18 TP Akshaya Ravi Natick High School 9 3, 4 9 4, 3
18 CB Anika Sanyal James Madison Memorial 2 5, 6 8 4, 4
18 DP Luke Tyson Sewickley Academy 5 5, 5, 6 2 6, 6, 6
18 MJ Ansley Wright American Heritage Boca/Delray HS 9 4, 4 9 4, 4
18 VG Zachary Wu Naperville North HS 9 4, 4 9 4, 4
18 EE James Xie Adlai E Stevenson High School 9 4, 5 7 5, 4, 4
Chamber Code Institution S1 – R Virani S2 – S Mahmud
19 RN Reese Barrett Jupiter High School 5 6, 6 3 5, 4
19 TR Nathan Darmon Poly Prep Country Day School 9 5, 5 9 4, 4
19 OH Benjamin Hall Greely HS 9 4, 4 2 5, 4
19 EE Dylan Hu Adlai E Stevenson High School 6 5, 5, 5 4 5, 5
19 TY John Lee Thomas Jefferson HSST 9 5, 5 6 4, 4, 5
19 VB William Ma Unaffiliated Naperville Central 7 6, 5 1 6, 5
19 DT Shea Miller McDowell HS 9 3 9 4
19 AN Ian Parry Ft Lauderdale HS 4 6, 6 5 5, 4
19 EW Julia Pollard Boston Latin School 9 4, 4 9 3, 3
19 TB Susan Rossano Nova HS 1 6, 6 7 5, 4, 4
19 AE Jay Sagrolikar Cary Academy 2 5, 6, 6 9 4, 4, 4
19 HC Jason Sanchez West Broward HS 9 4, 4 9 4, 4, 4
19 DY Bharat Sanka Ridge High School 3 6, 6 8 4, 4
19 DZ Veronica Shirokova Millburn High School 9 6 9 4
19 JP Jesus Silva Spring Woods High School 8 5, 6 9 4, 4
19 AG Jona Smolka Boca Raton Community HS 9 3 9 3
Chamber Code Institution S1 – H Azadian S2 – M Kokkinos
20 TP Noah Abji Natick High School 5 5, 4 6 5, 5
20 FG Melanie Aguilar James Madison 6 4, 4, 4 2 5, 6, 5
20 EN Isaac Appelbaum Pennsbury HS 1 6 1 6
20 EB Spencer Baimel Oxbridge Academy of the Palm Beaches 9 4, 4 13 2, 2
20 FK Shreya Bhutada Ivy GuruKul 9 16
20 SY Eshaan Dosani Windermere 4 6, 5 5 5, 5
20 JJ Noah Feggeler Pinecrest HS 9 4 15 2
20 QX Charlotte Gu Randolph High School 9 4 9 4
20 CF Lillian Gustafson Evanston Twp HS 8 4 14 2
20 OK Joel Heydenburk Ionia High School 9 4 11 3
20 EE Mia Korsunsky Adlai E Stevenson High School 9 5, 5, 5 4 4, 5, 6
20 CC Isabella Liu Torrey Pines High School 2 6, 6 8 5, 5
20 SP Avaneesh Rade Plano West Sr HS 7 6, 5 3 5, 6
20 HX Asia Robinson Rufus King 9 4, 4 10 3, 3
20 JN Luke Salem St Thomas Aquinas HS 9 4, 4 12 2, 3
20 OC Emily Wong Desert Vista HS 3 5, 6 7 5, 5
Chamber Code Institution S1 – M Liu S2 – S Chandy
21 PT Asha Anthony Desert Ridge HS 9 5, 5, 6 9 5, 5
21 SJ Timothy Brett The Bronx High School Of Science 9 5, 5 7 5, 5
21 DT Samantha Zaphiris McDowell HS 9 9
21 IC Nivedan Dharmavaram Hillsborough 8 5, 4, 6, 5 1 5, 5, 4
21 DZ Etasha Donthi Millburn High School 9 5, 4 9 4, 4
21 DB Francesco Furnari Cypress Bay HS 5 6, 5 8 5, 5
21 AZ Hannah Heeger Millennium High School 9 5, 5 9 5, 5
21 KP Camille Keene The Woodlands HS 9 5, 5 9 4, 4
21 DC Jakob Lucas Charlotte Latin School 4 5, 6, 6 3 4, 4, 4
21 GX Clare McIntyre East Ridge HS 6 5, 6 4 5, 5
21 CJ Kaushal Ramalingam Independent Dublin High 3 5, 6, 6 2 5, 5
21 FF Christina Roche Fenwick HS 9 9
21 BL Homero Ruiz Har-Ber HS 1 6, 6 9 4, 4
21 JS Liza Tack Highland Park High School 9 5, 6 9 4, 4
21 QN Matthew Veerasammy Stoneman Douglas HS 7 5, 6, 5 5 4, 5, 5
21 TX Angela Yan Independent Palm Beach 2 6 6 5
Chamber Code Institution S1 – A Bullock S2 – J Norris
22 VG Jihoon Baek Naperville North HS 5 5, 4 2 5, 4
22 OC Sydney Burns Desert Vista HS 1 4 5
22 DZ Isaac Callahan Millburn High School 9 3 9 3
22 AN Rocco Diaz Ft Lauderdale HS 9 4, 3 7 4, 5
22 JB Sara Faraj John F. Kennedy High School 3 5, 5 3 6, 4
22 PB David Frankel Miami Beach Sr HS 7 3, 5 5 4, 5
22 OY Logan Ivey H D Jacobs HS 2 6, 6 1 6, 5
22 OG Sayem Kamel Roslyn HS 4 5, 5 9 3, 4
22 TY Niki Khare Thomas Jefferson HSST 6 5, 4 9 5, 4
22 BL Patrick Kingston Har-Ber HS 9 4, 5 8 4, 4
22 HF Layla Muth Cardinal Newman HS 9 4 9 3
22 MD Ishan Parasher Loyola School 9 5, 4 6 5, 4
22 DK Jack Rivera Archbishop McCarthy HS 9 3 9 3
22 JJ Harry Sewell Pinecrest HS 9 9
22 FX Prapthi Sirrkay Eagan HS 8 4, 5 9 4, 4
22 KP Victoria Sturm The Woodlands HS 9 5, 4 9 5, 4
22 FK Saeed Tamboli Ivy GuruKul 9 5, 3 9 4, 4
Chamber Code Institution S1 – N White S2 – V Kota
23 SJ Angelena Bougiamas The Bronx High School Of Science 8 3, 4 9 5, 3
23 RC Carlos Caballero Belen Jesuit Prep 9 9
23 CL Sonali Chandy Perkiomen Valley HS 5 4, 4 7 5, 6
23 IF Aidan Chism Munster HS 4 4, 4, 5 6 6, 6, 6
23 PY Adam Flores Tuloso Midway High School 9 3, 3 9 4, 4
23 DY Gordon Li Ridge High School 3 5, 5, 4 5 6, 6, 5
23 FK Yuvna Musuku Ivy GuruKul 9 2 9 4
23 EF Seth Nielsen Copper Hills HS 9 3, 3 9 5, 5
23 NN Stella O'Brien Saint Joseph Hill Academy 6 4, 3, 4 2 6, 6, 6
23 MY Sonica Prakash Pine View School 7 4, 4 4 6, 6
23 SA Olivia Roberts Cardinal Gibbons 9 9
23 PR Olivia Schaefer Chanhassen HS 1 6 3 6, 6, 6
23 GZ Emma Sedlak Hawken 2 5, 3 1 6, 6
23 DM Zarik Tracy Bishop Union High 9 9
23 LN Alex Wernick Martin County HS 9 3, 4, 3 9 6, 5, 5
23 FP Shelby Willcox The Potomac School 9 3, 3, 3 8 5, 6, 6
23 BW Ellen Zeng William G. Enloe HS 9 3, 3 9 5, 5
Chamber Code Institution S1 – A Amarante S2 – J Greene
24 DR Yusra Amir Thomas Edison Energy Smart Charter School 9 4, 4 9 4, 6
24 OH Carson Bell Greely HS 6 6, 5 6 6, 6
24 BN George Bond Lindale HS 4 5, 5 7 5, 5, 5, 4
24 OS Aditya Bulusu Ardrey Kell HS 9 5, 5 9 5, 5, 5
24 DK Beatriz Garcia Archbishop McCarthy HS 9 2, 3 9 3, 4
24 HC Justin Gonzalez West Broward HS 9 4, 5 9 4, 5
24 MP Steven Jones Chaminade HS 9 5, 5, 4 9 4, 5
24 DZ Henry Josephson Millburn High School 3 6 5 6
24 OC Isaac Kan Desert Vista HS 1 6, 6 1 6, 5, 5
24 AN Octavious Lawrence Ft Lauderdale HS 8 5 9 4
24 OA Eric Lee Sequoyah High School 9 3, 4 9 3, 4
24 SH Alexandra Masi Fleytas Walt Whitman 9 5, 4 8 6, 6
24 TY Vivikta Rao Thomas Jefferson HSST 5 6, 5 4 6, 5
24 TB Sarah Sattar Nova HS 7 6 9 5
24 EE Maddie Wang Adlai E Stevenson High School 9 4, 4 2 6, 6
24 VB Jonathan Wu Unaffiliated Naperville Central 2 6, 6 3 6, 5
Chamber Code Institution S1 – D Norris S2 – H Coleman
25 EE Aditi Ambravan Adlai E Stevenson High School 7 6, 4, 6 2 6, 6, 6
25 RA Reese Anderson Thales Academy Rolesville Speech and Debate 9 9
25 TC Rafal Chociej Stuyvesant HS 3 6, 6 6 5, 6
25 HC Daniel Fallon West Broward HS 4 5, 6, 6 8 5, 6, 6
25 GB John Kachurak Southern Lehigh 9 5 9 5
25 FK Sidharth Nandiwada Ivy GuruKul 9 9
25 OH Mia Netland Greely HS 9 5 9 6
25 MK Krish Pamnani Syosset HS 5 5, 5, 6 9 5, 5, 5
25 DR Sarang Patki Thomas Edison Energy Smart Charter School 8 5, 6 7 5, 6
25 JS Molly Seligman Highland Park High School 9 5, 4, 4 4 6, 6, 6
25 TB Filomena Selvanik Nova HS 1 6, 6 3 6, 6
25 TY Jay Siva Thomas Jefferson HSST 6 5
25 DK Emerson Speziale Archbishop McCarthy HS 9 4 9 5
25 AG Tara Trinley Boca Raton Community HS 2 5, 6, 6 1 6, 6, 6
25 JZ Rosa Wu American Heritage Plantation HS 9 5, 5, 5 9 5, 5, 6
Chamber Code Institution S1 – J Herring S2 – R Smith
26 EE Samarth Arul Adlai E Stevenson High School 5 6, 5 7 4, 4
26 TN Samuel Diana Denver South HS 9 3, 1, 6 9 3, 3, 4, 4
26 TY Soham Gandhi Thomas Jefferson HSST 1 6 4 5, 6, 4
26 HF Victoria Hirsch Cardinal Newman HS 9 3 9 4
26 KY Katy Lin Southlake Carroll 4 5, 6 1 6, 4
26 SY Sophie Santos Windermere 8 4, 5 9 3, 3
26 AN Nadia Parsotan Ft Lauderdale HS 9 4, 3 9 2, 2, 2
26 GH Bridget Paytas North Allegheny 9 5, 5, 4 5 5, 4, 3, 5
26 OA Marko Petrovic Sequoyah High School 2 6, 6 8 4, 4
26 CF Sophie Brown Evanston Twp HS 9 5, 3, 3 9 4, 5, 3
26 DZ Florence Shen Millburn High School 7 6, 5 6 4, 4
26 FK Dipanshu Verma Ivy GuruKul 9 5 9 3
26 SN Elliott Wilcox South Plantation HS 3 6, 5 2 5, 5
26 RR Alex Zhang Stratford 6 5, 4, 5 3 4, 4, 5
Chamber Code Institution S1 – A Vaughn S2 – C Barrau
27 DY Raheel Abubakar Ridge High School 3 4, 6 13 5, 5
27 OA Michael Agler Sequoyah High School 9 2, 3 15 4, 5
27 FX Madeline Bergh Eagan HS 6 5, 6 4 6, 6, 6
27 OH Grant Dresnock Greely HS 9 3 16 5
27 AA Maria Echeverry Providence High School 7 4, 3 2 6, 6
27 TZ Derek Halligan Xavier High School 1 6, 5 3 5, 6
27 HC Grace John West Broward HS 8 4, 3, 4 7 5, 6, 5
27 EE Christie Lee Adlai E Stevenson High School 4 3, 6 6 6, 5
27 JS Daniel Leshem Highland Park High School 9 4, 4 9 4, 5
27 TY Nishad Manohar Thomas Jefferson HSST 2 5, 6, 6 8 6
27 FK Shivesh Mishra Ivy GuruKul 9 4, 3 14 5, 4
27 BN Cody Peters Lindale HS 9 2 12 4
27 MJ Regan Pompeo American Heritage Boca/Delray HS 9 3, 3 5 6, 5
27 DK Michael Ryan Archbishop McCarthy HS 9 1, 3 11 1, 4
27 SH Ela Shroff Walt Whitman 9 3, 3 10 5, 4
27 TB Ronald Thompson Nova HS 5 5, 5 1 6, 6, 6
Chamber Code Institution S1 – M Butt S2 – T OBrien
28 FK Pranav Appalaneni Ivy GuruKul 9 4, 4 9 4, 3
28 MJ Jonathan Bogen American Heritage Boca/Delray HS 1 5, 6 3 4, 5
28 KB Santiago Cantu Independent Clements High School 4 6, 5 2 5, 5
28 GY Varsha Devulapalli Lake Travis HS 9 9
28 LN Connor Ehrich Martin County HS 9 4, 4 6 4, 4
28 BW Vansh Gogoi William G. Enloe HS 6 5, 6 8 4, 5
28 DZ Tanishka Khanna Millburn High School 9 4, 4 9 3, 4
28 SN Joshua Knight South Plantation HS 7 5, 4 7 4, 4
28 OX Ved Kulkarni Unaffiliated El Camino 3 5, 5, 4 4 4, 5, 5
28 TY Aditya Kumar Thomas Jefferson HSST 2 6 9
28 AN Gabriella McFarlane Ft Lauderdale HS 9 4, 4 9 4, 4
28 EE Udit Mehta Adlai E Stevenson High School 9 4 9 4
28 TR Marcos Perez Poly Prep Country Day School 9 4, 4 9 4, 3
28 SJ Anuj Phophaliya The Bronx High School Of Science 9 4 9 4
28 RC Maxton Torres Belen Jesuit Prep 8 4, 4, 4 1 5, 4, 5
28 PR Bryce Williamson Chanhassen HS 5 5, 5 5 3, 4
Chamber Code Institution S1 – K O'Drobinak S2 – P Patki
29 JS Erik Anderson Highland Park High School 9 3, 4 9 4, 4
29 FK Soham Bari Ivy GuruKul 9 3, 4 9 4, 4
29 JJ Lindsay Douglass Pinecrest HS 9 4, 4 8 5, 4
29 SH Matthew Eisner Walt Whitman 9 5, 3 9 5, 4
29 EE Budnayam Galbadrakh Adlai E Stevenson High School 4 6, 6, 5 4 5
29 JZ Aurora Lai American Heritage Plantation HS 9 4 9 4
29 JP Jared Lee Spring Woods High School 7 4, 5 6 5, 5
29 TC Carter Ley Stuyvesant HS 6 4, 6, 4 5 5, 5, 5
29 LL Anthony Martinez E.L. Meyers High School 9 9
29 HC Joel Matthew West Broward HS 9 3, 4 9 4, 4
29 DK Emily Mims Archbishop McCarthy HS 8 5, 3 9 4, 5
29 MY Benjamin Nicholson Pine View School 2 5, 6, 6 1 6, 6, 6
29 MJ Sean O'Leary American Heritage Boca/Delray HS 3 5, 6, 6 7 5, 5, 5
29 SP Reeya Shah Plano West Sr HS 5 5, 4, 6, 4 3 5, 5, 5, 5
29 OH Zach Whiting Greely HS 1 6, 6 2 6, 6
29 MP John DiTredici Chaminade HS 9 4 9 4