Grapevine Classic

2019 — GRAPEVINE, TX/US

Results

Aff Neg Judging Win Points/Ranks
McNeil KK
Kartikeya Kotamraju
Coppell RR
Rahul Rajamani
26 Kotamraju 28 Rajamani
LC Anderson AR
Aseel Rawashdeh
Needham SC
Samuel Cogen
27.9 Rawashdeh 28.7 Cogen
Westwood SM
Saavan Myneni
Newsome DB
Dylan Burke
29.5 Myneni 29.3 Burke
Greenhill AA
Arush Adabala
Seven Lakes RR
Rohan Rao
29.1 Adabala 29.2 Rao
All Saints Episcopal GL
Gabrielle Lea
Marvin Baker MB
Mahir Bansal
28.6 Lea 28.3 Bansal
Plano West Sr DJ
Dylan Jones
Northland Christian JQ
Jack Quisenberry
28 Jones 29.2 Quisenberry
Plano East NG
Nevin Gera
Westwood AZ
Alice Zhang
29 Gera 29.2 Zhang
Cypress Woods AZ
Angela Zhong
Carroll Senior PK
Pranav Kaginele
29 Zhong 28.8 Kaginele
Westlake EA
Ethan Abraham
Northland Christian AB
Aaron Barcio
28.8 Abraham 28.5 Barcio
Plano East HG
Hamsika Gorty
Heights SA
Sebastian Arreola
29.5 Gorty 30 Arreola
Duchesne Academy of the Sacred Heart AQ
Anika Quesada
Coppell NB
Natasha Banga
28 Quesada 29 Banga
Dulles AJ
Anshumi Jhaveri
Alief Taylor SO
Sefiat Ologundudu
28 Jhaveri 27.6 Ologundudu
Hebron LC
Lucas Chan
Trinity AB
Amber Bendersky
28 Chan 26 Bendersky
Lovejoy TB
Tanay Bawa
Jenks MC
Maya Chandwaney
27 Bawa 27 Chandwaney
Greenhill PM
Pranav Mukund
Barbers Hill CB
Christopher Bowers
27.2 Mukund 27 Bowers
Dulles FS
Favian Sun
Holy Cross TJ
Tahj Johnson
28.4 Sun 27.9 Johnson
Plano East HN
Hari Namdhari
Alief Taylor SS
Sherrod Session
28.7 Namdhari 28.9 Session
Houston Memorial AS
Aiden Sherwood
LC Anderson MR
Malik Rawashdeh
29.5 Sherwood 29.4 Rawashdeh
Montgomery CD
Cyprian Dumas
Northland Christian LB
Lilly Broussard
28.5 Dumas 29 Broussard
Bixby HG
Hayden Grubbs
Trinity AA
Asim Adhikari
28 Grubbs 28.5 Adhikari
Heights AV
Ashlyn Veach
Hebron SV
Shunnar Virani
24 Veach 28 Virani
Plano Senior AJ
Aryan Jasani
Westlake FD
Faizaan Dossani
27 Jasani 27.6 Dossani
Fusion KS
Kyle Stephens
Plano Senior SH
Sahil Hameed
27 Stephens 27 Hameed
Jenks TR
Taylor Rafferty
Episcopal School Of Dallas ZH
Zan Haq
28 Rafferty 30 Haq
Dulles AS
Abhinav Sinha
Strake Jesuit JP
Josh Porter
29.2 Sinha 29.5 Porter
Seven Lakes CG
Chengxi Gang
Prosper IP
Isabelle Petros
28.9 Gang 28.7 Petros
Plano West Sr SW
Shishir Waghray
BASIS San Antonio Shavano PK
Pranavkrishna Kandikayala
28 Waghray 29 Kandikayala
McNeil AR
Adrita RayChaudhuri
Isidore Newman EP
Elly Patron.
26.5 RayChaudhuri 27.5 Patron
Westlake AL
Andrew Lee
Northland Christian ABr
Austin Broussard
28.4 Lee 28.4 Broussard
Strake Jesuit BE
Ben Erdmann
Dulles SP
Shaan Parekh
29.4 Erdmann 29 Parekh
Cypress Woods AK
Allison Kerstein
Heights AA
Alfonso Arreola
28.5 Kerstein 28.3 Arreola
Village AF
Adnan Fatakdawala
Strake Jesuit AM
Arun Mehra
29 Fatakdawala 29.2 Mehra
Hebron PN
Philip Ng
Houston Memorial AQ
Andrew Qin
27.5 Ng 27 Qin
Greenhill AZ
Anais Zhang
Village AI
Aditya Iyer
28.7 Zhang 29 Iyer
Strake Jesuit DH
David Herrera
Holy Cross ND
Nicholas Davillier
28.5 Herrera 28.1 Davillier
Dulles TJ
Tony Jha
Katy Taylor AP
Ann Popovici
28.7 Jha 28.5 Popovici
Kinkaid SM
Shreya Mehta
KAPS BT
Ben Thomas
28.5 Mehta 29.5 Thomas
Stratford DS
Devon Schwartz
Westside EN
Ethan Nguyen
30 Schwartz 29 Nguyen
Episcopal School Of Dallas FG
Francisco Gomez-Quinonez
Garland IR
Ishan Rereddy
28.3 Gomez-Quinonez 28.5 Rereddy
Strake Jesuit AMe
Aneel Mehra
Dulles SZ
Sophia Zhao
28.7 Mehra 27.9 Zhao
Coppell VS
Vishal Sivamani
Kinkaid KG
Karm Ghei
28.5 Sivamani 28.9 Ghei
Carroll Senior TR
Tarun Ratnasabapathy
Strake Jesuit WH
Wyatt Hatfield
29.6 Ratnasabapathy 29.4 Hatfield
Guyer CM
Ciarra McClinton
Trinity Valley KK
Kishan Kalaria
28.1 McClinton 28.7 Kalaria
Heights LC
Lee Carter
Hebron NS
Nicholas Schuefler
30 Carter 29.5 Scheufler
Lovejoy AR
Ashley Rihani
Greenhill KD
Krutin Devesh
28.6 Rihani 28.7 Devesh
Round Rock SG
Sreya Gandra
Houston Memorial DX
Daniel Xu
28.5 Gandra 27.9 Xu
Jenks NC
Noah Coffman
Houston Memorial SC
Sebastian Cho
29.2 Coffman 28.6 Cho
Carnegie Vanguard AB
Arnav Burudgunte
Moore ES
Ethan Seabourn
29.5 Burudgunte 29 Seabourn
Garland LY
Leah Yeshitila
McNeil ARa
Abhishek Rao
28.4 Yeshitila 29 Rao
Plano West Sr DH
Dylan Herrick
Alief Taylor JC
Jilson Carbajal
28.2 Herrick 27.6 Carbajal
Bixby DS
Daniel Sandoval
Trinity Valley KG
Kelly Goss
27.9 Sandoval 28.1 Goss
Cypress Falls RK
Rajveer Kindra
Crossings Christian JH
Jackson Hanna
28.6 Kindra 28.7 Hanna
Westside SH
Spiro Hoxha
Garland WA
Will Ashcraft
28.6 Hoxha 28.5 Ashcraft
Cypress Woods RM
Ruhi Mukherjee
Isidore Newman JH
Jackson Haber
27.5 Mukherjee 28.2 Haber
Strake Jesuit JG
Joseph Georges
Legacy Christian BP
Breigh Plat
29.3 Georges 29.2 Plat
Greenhill HZ
Hannah Zhou
Plano East SH
Sanjana Hiremath
28 Zhou 28 Hiremath
McNeil WP
William Park
Westwood AL
Alex Lee
29.5 Park 28.5 Lee
Winston Churchill JE
Jackson Economou
Oak Grove NW
Noah Williamson
28.7 Economou 28.5 Williamson