NSDA Middle School Nationals

2019 — Dallas, TX/US
CD
Round 3 Results
Chamber Code Institution S1 – C Cox S2 – T Lohrfink
1 CT Adebisi Arowolo Gateway Middle School 13 4 9
1 IJ Adrian Baek Valley Preparatory School 1 5, 6 10
1 CE Ashley Banks E A Olle Middle School 8 4 16
1 EF Anthony Garnica MacArthur Fundamental 10 4, 4 11
1 FP Sierra Goldstein Phoenix Country Day School 3 4, 5 1
1 FX William Hu Princeton Academy of the Sacred Heart 12 4, 4 12
1 GK Theo Hunt Robert Lanier Middle School 5 5, 4 13
1 IB Alexander Ilacqua The Village Middle School 7 4, 3 3
1 AN Arik Karim Bak Middle School of the Arts 14 4 8
1 GY Amit Konda Schimelpfenig Middle School 4 5, 4 7
1 HZ Jason Monaghan The Harker MS 11 4 6
1 AB Max Fan Ad Astra School 15 4, 3 4
1 FP Bijan Razaghi Phoenix Country Day School 2 5, 5 2
1 EA Maleah Rivers Lee A Tolbert Community Academy 6 4 5
1 IL Dathan Trevino Vernon Middle School 16 3 15
1 HD Rosa Wu Silver Trail Middle School 9 4, 4 14
Chamber Code Institution S1 – C Conde S2 – T Smith
2 AG Kaleabe Andualem American Preparatory Academy Jr. High 3 6 9 5
2 HM Chandler Bloom THEO 5 6 9 5
2 GF Anish Chandran Revere Middle School 7 6, 5 9 6, 6
2 EG Noah Clapper Madison Middle School 9 5 9 4
2 AN Ali DelPrete Bak Middle School of the Arts 9 4 9 5
2 GL Zehra Jaffery Robinson Middle School 9 3 2 6
2 AN Jay Kantamneni Bak Middle School of the Arts 6 6 9 6
2 CH Luna McNeff Yee Emerson Community Charter 9 4 4 6
2 DD Jose Montalvo Holy Trinity Episcopal Academy 1 6 5 5, 6, 5
2 GT Tony Pantone Santiago K-8 School 8 6 9 5
2 GY Matthew Rippin Schimelpfenig Middle School 9 5, 5 8 5, 6
2 GK Andy Shen Robert Lanier Middle School 4 6, 5 3 6, 6
2 AT Maxton Torres Belen Jesuit Preparatory School 2 6, 6 9 5, 4
2 CR Rani Vakharia Gale Ranch Middle School 9 5, 4 7 5, 6
2 CE Angelina Villarreal E A Olle Middle School 9 4 9 5
2 FP Natalie Vu Phoenix Country Day School 9 5, 5 6 5, 6
2 FH Benjamin Huang Oxford Academy 9 5, 5 1 6, 6
Chamber Code Institution S1 – K Mercure S2 – L Singleton
3 AG Sage Allred American Preparatory Academy Jr. High 9 3 9 3
3 EC Gonzalo Corso-Rodriguez Los Angeles Center For Enriched Studies 7 4, 5 6 3, 4
3 AN Sasha Dimare Bak Middle School of the Arts 2 5, 5 1 5, 6
3 GY Kaitlyn Hou Schimelpfenig Middle School 9 5 9 3
3 HL Riya Keswani T.H. Rogers 9 4 4 6
3 CE Mustafa Khalid E A Olle Middle School 9 3 9 4
3 AN Cyrus Khorassani Bak Middle School of the Arts 8 4, 4 7 4, 4
3 GL Atharv Kulkarni Robinson Middle School 9 9
3 EF Isabella Palacios MacArthur Fundamental 1 6 8 6
3 GF Neal Pannala Revere Middle School 6 5 5 5
3 HA Nadia Parsotan Seminole Middle School 9 9
3 DL Nataly Rivera Lopez Irma Rangel Young Women's Leadership School 9 3 9 3
3 FP Emilia Safir Phoenix Country Day School 3 4, 5, 5 2 4, 4, 5
3 EW Isaiah Sohn Moore Middle School 5 5 9 5
3 GK Lakshmi Sunder Robert Lanier Middle School 9 4 9 4
3 GA Grace Wang Rancho San Joaquin Middle 4 5, 5 3 5, 5
Chamber Code Institution S1 – S Parsotan S2 – U Ordunez
4 GL Abhinav Chellury Robinson Middle School 8 6 2 5
4 CE Cyndol Davis E A Olle Middle School 9 4 9 4
4 HT Martha Dwyer Tequesta Trace Middle School 5 6, 5 3 5, 5
4 DL Jesenia Flores Irma Rangel Young Women's Leadership School 9 9
4 CR Krishiv Haranath Gale Ranch Middle School 1 6, 6 1 6, 6
4 FX William Li Princeton Academy of the Sacred Heart 9 5 9 4
4 GY Patrick Lu Schimelpfenig Middle School 3 5, 5 9 4, 5
4 HD Mudit Marwaha Silver Trail Middle School 6 5, 5 6 5, 4
4 ED Jack Matthews Loyola-Blakefield MS 4 6 7 5
4 EF Katelyn Nguyen MacArthur Fundamental 9 5 9 4
4 DN Matthew Powell John F. Kennedy Catholic School 2 6, 6, 6 4 5, 5
4 AN Giada Robinson Bak Middle School of the Arts 9 5 9 3, 4
4 GK Yash Semlani Robert Lanier Middle School 9 5 9 4
4 FP Esben Sorensen Phoenix Country Day School 7 5, 5 9 5, 4
4 FP Harry Steiner Phoenix Country Day School 9 4, 4, 5 5 4, 4, 5
4 GK Diane Sun Robert Lanier Middle School 9 4 8 5
4 EA Cynijah White Lee A Tolbert Community Academy 9 4 9 3