NSDA Middle School Nationals

2019 — Dallas, TX/US
CD
Round 2 Results
Chamber Code Institution S1 – A Bathwal S2 – S Won
1 CT Adebisi Arowolo Gateway Middle School 9 4 9 3
1 IJ Adrian Baek Valley Preparatory School 7 5 1 6
1 CE Ashley Banks E A Olle Middle School 9 4 9 4, 3
1 EF Anthony Garnica MacArthur Fundamental 9 4 7 4
1 FP Sierra Goldstein Phoenix Country Day School 5 5, 5, 5 2 4
1 FX William Hu Princeton Academy of the Sacred Heart 9 4 8 4
1 GK Theo Hunt Robert Lanier Middle School 3 5 9 5, 4
1 IB Alexander Ilacqua The Village Middle School 4 5, 5 3 5, 5
1 AN Arik Karim Bak Middle School of the Arts 9 4 9 4, 4
1 GY Amit Konda Schimelpfenig Middle School 1 6 4 5, 6
1 HZ Jason Monaghan The Harker MS 9 3 9
1 AB Max Fan Ad Astra School 8 5 9 4, 4
1 FP Bijan Razaghi Phoenix Country Day School 2 6, 6 6 4, 4
1 EA Maleah Rivers Lee A Tolbert Community Academy 9 3 9 3
1 IL Dathan Trevino Vernon Middle School 9 3 9
1 HD Rosa Wu Silver Trail Middle School 6 6 5 4
Chamber Code Institution S1 – M Marwaha S2 – j fuchs
2 AG Kaleabe Andualem American Preparatory Academy Jr. High 9 5 9 4
2 HM Chandler Bloom THEO 9 4 6 6
2 GF Anish Chandran Revere Middle School 9 5, 5 9 4
2 EG Noah Clapper Madison Middle School 9 3 9 3
2 AN Ali DelPrete Bak Middle School of the Arts 9 3 9 3
2 GL Zehra Jaffery Robinson Middle School 9 4, 4 3 5, 5, 5, 5
2 AN Jay Kantamneni Bak Middle School of the Arts 4 5 4 4, 5
2 CH Luna McNeff Yee Emerson Community Charter 2 6 8
2 DD Jose Montalvo Holy Trinity Episcopal Academy 8 4 2 3, 5
2 GT Tony Pantone Santiago K-8 School 9 4 9 3
2 GY Matthew Rippin Schimelpfenig Middle School 9 4 7 5
2 GK Andy Shen Robert Lanier Middle School 5 5, 5 9 5, 4
2 AT Maxton Torres Belen Jesuit Preparatory School 3 5 1 5, 3, 5, 5
2 CR Rani Vakharia Gale Ranch Middle School 6 5 9 4
2 CE Angelina Villarreal E A Olle Middle School 9 3 9
2 FP Natalie Vu Phoenix Country Day School 1 6 5 4, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5
2 FH Benjamin Huang Oxford Academy 7 5 9 3
Chamber Code Institution S1 – C Conde S2 – O Mora
3 AG Sage Allred American Preparatory Academy Jr. High 9 5 7 5
3 EC Gonzalo Corso-Rodriguez Los Angeles Center For Enriched Studies 9 5 9 5
3 AN Sasha Dimare Bak Middle School of the Arts 9 4 9 5
3 GY Kaitlyn Hou Schimelpfenig Middle School 4 6 5 5
3 HL Riya Keswani T.H. Rogers 9 5, 5 3 5, 5
3 CE Mustafa Khalid E A Olle Middle School 5 5, 6 9 4, 4
3 AN Cyrus Khorassani Bak Middle School of the Arts 3 6 6 5
3 GL Atharv Kulkarni Robinson Middle School 2 6 9 4
3 EF Isabella Palacios MacArthur Fundamental 6 6 8 5
3 GF Neal Pannala Revere Middle School 9 6 4 5
3 HA Nadia Parsotan Seminole Middle School 9 4, 5 9 4, 4
3 DL Nataly Rivera Lopez Irma Rangel Young Women's Leadership School 9 3, 3 9 4, 4
3 FP Emilia Safir Phoenix Country Day School 8 5, 5 1 6, 5
3 EW Isaiah Sohn Moore Middle School 7 6 9 5
3 GK Lakshmi Sunder Robert Lanier Middle School 1 6, 6 2 5, 5
3 GA Grace Wang Rancho San Joaquin Middle 9 4 9 5
Chamber Code Institution S1 – B Bloom S2 – F Kim
4 GL Abhinav Chellury Robinson Middle School 9 3, 4 2 5, 5
4 CE Cyndol Davis E A Olle Middle School 3 4, 4 7 4
4 HT Martha Dwyer Tequesta Trace Middle School 9 4 8 4
4 DL Jesenia Flores Irma Rangel Young Women's Leadership School 9 9
4 CR Krishiv Haranath Gale Ranch Middle School 9 5, 3 9 4, 3
4 FX William Li Princeton Academy of the Sacred Heart 9 9
4 GY Patrick Lu Schimelpfenig Middle School 5 4, 4 5 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5
4 HD Mudit Marwaha Silver Trail Middle School 7 5, 3 9 3, 3
4 ED Jack Matthews Loyola-Blakefield MS 1 6 9 4
4 EF Katelyn Nguyen MacArthur Fundamental 8 4 9 3
4 DN Matthew Powell John F. Kennedy Catholic School 9 4, 3 9 4, 3
4 AN Giada Robinson Bak Middle School of the Arts 9 9
4 GK Yash Semlani Robert Lanier Middle School 6 4, 4 3 5, 5
4 FP Esben Sorensen Phoenix Country Day School 4 4, 4, 4 6 5, 4, 5
4 FP Harry Steiner Phoenix Country Day School 9 4, 3, 4 1 5, 5, 5
4 GK Diane Sun Robert Lanier Middle School 2 5 4 5
4 EA Cynijah White Lee A Tolbert Community Academy 9 4 9 3