NSDA Middle School Nationals

2019 — Dallas, TX/US
CD
Round 1 Results
Chamber Code Institution S1 – J Antonio S2 – T Bansal
1 CT Adebisi Arowolo Gateway Middle School 9 5 9 3
1 IJ Adrian Baek Valley Preparatory School 8 5, 4 9 3, 4
1 CE Ashley Banks E A Olle Middle School 9 4 9 4
1 EF Anthony Garnica MacArthur Fundamental 9 5, 0, 5 8 3, 4
1 FP Sierra Goldstein Phoenix Country Day School 2 4, 6 1 5
1 FX William Hu Princeton Academy of the Sacred Heart 7 5, 5 9 4, 3
1 GK Theo Hunt Robert Lanier Middle School 1 6 7 4
1 IB Alexander Ilacqua The Village Middle School 4 6, 4, 4 9 5, 4, 5
1 AN Arik Karim Bak Middle School of the Arts 9 5 6 4
1 GY Amit Konda Schimelpfenig Middle School 6 5, 4 3 5, 5
1 HZ Jason Monaghan The Harker MS 9 4 9 4
1 AB Max Fan Ad Astra School 9 5 5 6
1 FP Bijan Razaghi Phoenix Country Day School 5 6, 4 4 5, 6
1 EA Maleah Rivers Lee A Tolbert Community Academy 9 3 9 3
1 IL Dathan Trevino Vernon Middle School 9 9
1 HD Rosa Wu Silver Trail Middle School 3 5, 5 2 5, 6
Chamber Code Institution S1 – C Henman S2 – J Xiao
2 AG Kaleabe Andualem American Preparatory Academy Jr. High 9 4, 4 9 4, 4
2 HM Chandler Bloom THEO 9 4 9 5
2 GF Anish Chandran Revere Middle School 6 5 1 6
2 EG Noah Clapper Madison Middle School 9 9
2 AN Ali DelPrete Bak Middle School of the Arts 9 3, 3 9 4, 4
2 GL Zehra Jaffery Robinson Middle School 1 6 3 5
2 AN Jay Kantamneni Bak Middle School of the Arts 5 5 8 5
2 FX Sean-Winston Luo Princeton Academy of the Sacred Heart 9 9
2 CH Luna McNeff Yee Emerson Community Charter 9 4, 5 9 4, 4
2 DD Jose Montalvo Holy Trinity Episcopal Academy 2 5, 6 5 5, 5
2 GT Tony Pantone Santiago K-8 School 8 5 9 5
2 GY Matthew Rippin Schimelpfenig Middle School 9 4 9 5
2 GK Andy Shen Robert Lanier Middle School 9 4 2 6
2 AT Maxton Torres Belen Jesuit Preparatory School 3 6 9 5
2 CR Rani Vakharia Gale Ranch Middle School 7 4, 5 6 5, 5
2 CE Angelina Villarreal E A Olle Middle School 11 5 9 4
2 FP Natalie Vu Phoenix Country Day School 9 5, 4 7 5, 5
2 FH Benjamin Huang Oxford Academy 4 5 4 5
Chamber Code Institution S1 – C Smith S2 – S Briceno
3 AG Sage Allred American Preparatory Academy Jr. High 9 4, 4 9 5, 4
3 EC Gonzalo Corso-Rodriguez Los Angeles Center For Enriched Studies 9 3 9 4
3 AN Sasha Dimare Bak Middle School of the Arts 1 6 4 5
3 GY Kaitlyn Hou Schimelpfenig Middle School 5 5, 6 2 6
3 HL Riya Keswani T.H. Rogers 9 5 5 6
3 CE Mustafa Khalid E A Olle Middle School 9 3 9 3, 3
3 AN Cyrus Khorassani Bak Middle School of the Arts 8 5, 5 6 5, 5
3 GL Atharv Kulkarni Robinson Middle School 4 6 8 6
3 EF Isabella Palacios MacArthur Fundamental 9 5 7 5
3 GF Neal Pannala Revere Middle School 2 6 9 4, 4
3 HA Nadia Parsotan Seminole Middle School 9 3, 4 9 4, 4
3 DL Nataly Rivera Lopez Irma Rangel Young Women's Leadership School 9 9
3 FP Emilia Safir Phoenix Country Day School 6 5 9 5
3 EW Isaiah Sohn Moore Middle School 9 4 9 5
3 GK Lakshmi Sunder Robert Lanier Middle School 3 6 1 6
3 GA Grace Wang Rancho San Joaquin Middle 7 5, 4 3 5, 5
Chamber Code Institution S1 – M Rao S2 – T Bergquist
4 GL Abhinav Chellury Robinson Middle School 5 5, 5, 5 2 6, 6
4 CE Cyndol Davis E A Olle Middle School 9 4 9 5
4 HT Martha Dwyer Tequesta Trace Middle School 9 9
4 DL Jesenia Flores Irma Rangel Young Women's Leadership School 9 9
4 CR Krishiv Haranath Gale Ranch Middle School 9 4, 4 6 5, 6
4 FX William Li Princeton Academy of the Sacred Heart 9 9
4 GY Patrick Lu Schimelpfenig Middle School 3 5, 6 7 5, 6
4 HD Mudit Marwaha Silver Trail Middle School 8 4, 6 9 4, 5
4 ED Jack Matthews Loyola-Blakefield MS 6 4, 5 5 5, 6
4 EF Katelyn Nguyen MacArthur Fundamental 9 4 9 5
4 DN Matthew Powell John F. Kennedy Catholic School 9 4, 3 8 6, 5
4 AN Giada Robinson Bak Middle School of the Arts 9 4 9 5
4 GK Yash Semlani Robert Lanier Middle School 2 6, 6 3 6, 6
4 FP Esben Sorensen Phoenix Country Day School 4 5, 5 4 5, 6
4 FP Harry Steiner Phoenix Country Day School 7 5 9 5
4 GK Diane Sun Robert Lanier Middle School 1 6, 5 1 6, 6
4 EA Cynijah White Lee A Tolbert Community Academy 9 3, 3 9 4, 4