IVDL February

2019 — San Bernardino, CA/US

Results

Prop Opp Judging Win Points/Ranks
FCDS ZJZ
Zhong & Jiang & Zhang
Tele AAW
Arcos & Ahmad & Wahba
74 Zhong 73 Jiang 75 Zhang 75 Arcos 78 Ahmad 73 Wahba
Mag TRV
Todd & Rossen & Virgen
Suzanne WCXX
Weng, Cheng, XXcheng & XXweng
75 Todd 77 Rossen 78 Virgen 76 Weng 73 Cheng 72 XXcheng 1 XXweng
FCDS BDM
Bhagat & Duan & Ma
CanHil PPC
Park, Pascale & Chang
79 Bhagat 75 Duan 74 Ma 74 Park 75 Chang 76 Pascale
MPH KFB
Kelley, Follis & XXkelley
St. Mark's Episcopal FDO
Flores-Anderson & Duffy & Ortiz
75 Kelley 74 Follis 74 XXkelley 76 Flores-Anderson 77 Duffy 75 Ortiz
RodPre EFD
Enriquez & Franco & Dominguez
El Roble GPL
Griffiths & Paul & Li
75 Enriquez 74 Franco 75 Dominguez 75 Griffiths 76 Paul 78 Li
CanHil PLD
Pak, Lin & Dhekial
Suzanne HCL
Hon, Chau & Lau
78 Pak 78 Lin 80 Dhekial 75 Hon 75 Chau 77 Lau
CAV PRB
Patrick & Robles & Bundy
CanHil NHF
Ni, Hanson & Fong
70 Patrick 75 Robles 80 Bundy 75 Ni 85 Hanson 82 Fong
CAV SSC
Sandridge & Soule & Clark
RodPre AHA
Azcorra, Hernandez & Abrams
72 Sandridge 73 Soule 74 Clark 73 Azcorra 72 Hernandez 72 Abrams
St. Mark's Episcopal GMP
Ghali & Metz & Patel
Cedar AMO
Allah, Miller & Orellana
74 Ghali 72 Metz 76 Patel 76 Allah 75 Miller 77 Orellana
FCDS SCB
Sha & Cohen & Brodie
El Roble CCIW
Casper, Cramer, Impastato & Wang
75 Sha 76 Cohen 75 Brodie 1 Casper 73 Cramer 73 Impastato 74 Wang
FCDS MCG
Mantel & Chang & Gottimukkala
MPH MBM
Maxcy, Bill & Morales
77 Mantel 75 Chang 75 Gottimukkala 72 Maxcy 72 Bill 73 Morales
CanHil KKM
Korisal, Kamal & Magesh
Magnolia OMJ
Osuna & Mora & Johnson
78 Korisal 81 Kamal 80 Magesh 80 Orihuela 82 Mora 79 Johnson
St. Mark's Episcopal ACF
Alkhouri & Chai & Filson
St. Jea FDN
Flores & Desire & Negrete
76 Alkhouri 75 Chai 73 Filson 74 Flores 74 Desire 76 Negrete
St. Jea CCS
Crisell & Cachat & Samson
RodPre WDL
Wickizer, Duenez & Lopez
79 Crisell 78 Cachat 77 Samson 75 Wickizer 75 Duenez 74 Lopez
Tele HCM
Hung, Cobar & Mueller
Suzanne DMXX
Diep, Majeed, XXdiep & XXmajeed
78 Hung 77 Cobar 79 Mueller 80 Diep 79 Majeed 1 XXdiep 80 XXmajeed
CAV BBS
Balderrama, Zhang & Sheasby
CanHil IBS
Ioriya & Bynaguen & Singh
74 Balderrama 74 Zhang 70 Sheasby 76 Ioriya 77 Bynaguen 76 Singh
CAV KPM
Kuang & Patel & Melocoton
Suzanne CLL
Cao, Lee & Liu
78 Kuang 80 Patel 77 Melocoton 79 Cao 82 Lee 78 Liu
St. Jea TDS
Theis, D'Souza & Xxtheis
FCDS YDT
Yang & Delgado & Tomita
74 Theis 80 D'Souza 80 Xxtheis 74 Yang 75 Delgado 74 Tomita
CAV CCO
Cheramie & Chin & Oladokun
CanHil CSN
Chen, Sitanggang & Ni
78 Cheramie 78 Chin 81 Oladokun 75 Chen 75 Sitanggang 75 Ni
St. Jea JLS
Johnson, Litchney & Santiago
Cedar TGL
Tate & Gray & Leon
79 Johnson 78 Litchney 80 Santiago 77 Tate 80 Gray 76 Leon
Tele CNP
Castano & Nguyen & Pyio
CanHil APA
Avila, Patel & Ahmed
73 Castano 72 Nguyen 72 Pyio 73 Avila 74 Patel 78 Ahmed
Tele GCP
Gonzales, Covarrubias & Punongbayan
MPH VVK
Viramontes, Viramontes & Kolbe
73 Gonzales 69 Covarrubias 74 Punongbayan 72 Viramontes 73 Viramontes 75 Kolbe
Cedar CBC
Castellanos, Bedolla & Conner
FCDS MAS
Madikians & Antoniolli & Sukul
75 Castellanos 80 Bedolla 74 Conner 78 Madikians 75 Antoniolli 75 Sukul
El Roble CLS
Chen & Lai & Sanchez
Suzanne SWN
Su, Wong & Ng
76 Chen 74 Lai 74 Sanchez 75 Su 73 Wong 72 Ng
CAV BSH
Butcher & Sethi & Hou
CanHil APS
Adamjee, Patel & Senthil
81 Butcher 80 Sethi 79 Hou 79 Adamjee 79 Patel 78 Senthil
Suzanne LSK
Lin, Siu & Kung
Tele JIA
Johnson & Ibarra & Aviles
70 Lin 71 Siu 70 Kung 70 Johnson 70 Ibarra 70 Aviles
CAV CSS
Chung-Paulson & Smith & Spence
St. Jea RCF
Reynoso, Childs & Flores
78 Chung-Paulson 80 Smith 80 Spence 78 Reynoso 80 Childs 80 Flores