Harvard Westlake Debates

2019 — Los Angeles, CA/US

Results

Aff Neg Judging Win
Quarry Lane SK
Saianurag Karavadi
Marlborough CL
Cameron Lange
Immaculate Heart LM
Lena Mizrahi
Peninsula RM
Rhys Moon
Immaculate Heart FP
Felicity Park
Dougherty Valley AY
Amanda Yang
Northwood GA
Garrett Arnold
Meadows KS
Kobby Sarfo
Northwood SA
Sasha Anand
Los Osos RN
Ron Nath
Cupertino HK
Haritha Kumar
Harker AM
Akshay Manglik
Marlborough ST
SarahMae Tuohy
Harker AS
Ansh Sheth
Marlborough IW
Isabella Whitney
William G. Enloe AC
Anthony Cui
Dougherty Valley DS
David Si
Brentwood RY
Ryan Younger
Marlborough EY
Emma Yanai
Brentwood SH
Sierra Houegban
BASIS Mesa HS
Harris Shadmany
Dougherty Valley KK
Kavin Kumaravel
Peninsula AR
Anish Ramireddy
Harker AV
Aditi Vinod
Harvard-Westlake AG
Andrew Gong
Palo Alto EH
Ethan Hwang
Sage Hill AA
Ali Ansari
Harker KM
Krishay Mukhija
Greenhill AM
Anna Myers
Northwood KK
Karthik Krishnan
Chatfield Senior KM
Kate Marin
Harker TV
Trisha Variyar
Harvard-Westlake NR
Nathan Russell
San Marino VL
Vincent Liu
Quarry Lane ZD
Zachary Davis
Harker KS
Kelly Shen
Rancho Bernardo JJ
Jonathan Jeong
Interlake MW
Megan Wu
Troy LG
Lavanaya Garg
Harker AC
Akhilesh Chegu
Immaculate Heart MC
Madeleine Conrad-Mogin
Harker SS
Sachin Shah
Peninsula JN
Jacob Namgung
Harker QC
Quentin Clark
Dougherty Valley AR
Anurag Rao
Arcadia NS
Nelly Segimoto
Peninsula CY
Christine Youn
Harker NA
Neo Alpha
Dougherty Valley PT
Pooja Tallapaneni
Harker AR
Anshul Reddy
Greenhill AZ
Anais Zhang
Harker SG
Sophia Gottfried
Brentwood KR
Katie Raphaelson
Harker KMy
Krishna Mysoor
Dougherty Valley KD
Kabir Dubey
BASIS Mesa AC
Amrita Chakladar
Sage Hill TG
Timothy Guo
Cherokee AG
Anne Greer
Westlake EE
Ethan Elasky
Quarry Lane VG
Vineela Gogineni
Portola Bulldogs AS
Amitoj Singh
Marlborough SD
Sophia Danielpour
Marlborough JS
Julia Steinberg
Oak Hall KZ
Kumail Zaidi
Loyola AO
Andrew Overing
William G. Enloe TG
Tej Gedela
Futures RA
Ronak Ahuja
Greenhill MR
Mihir Rai
Harvard-Westlake JZ
Joie Zhang
Cherokee JP
John Peterson
Marlborough LD
Lydia Dimsu
Portola Bulldogs AN
Avery Ngo
Brentwood LE
Linus Epstein
Harvard-Westlake LP
Landon Poon
Harvard-Westlake TD
Tyler Donovan
Harker RT
Rohan Thakur
Hamilton NK
Nivea Krishnan
Eastlake JY
Jenna Yuan
Harvard-Westlake BW
Ben Weinberg
Stanford OHS AT
Asher Towner
Hill JM
Juliana Ma
Harker RS
Rahul Santhanam
Santa Monica RE
Rex Evans
Northwood VA
Viren Abhyankar