Harvard Westlake Debates

2019 — Los Angeles, CA/US

Results

Aff Neg Judging Win
Harker KM
Krishay Mukhija
Greenhill AZ
Anais Zhang
Marlborough CL
Cameron Lange
Dougherty Valley KD
Kabir Dubey
William G. Enloe TG
Tej Gedela
Dougherty Valley PT
Pooja Tallapaneni
Stanford OHS AT
Asher Towner
Santa Monica RE
Rex Evans
Harker SS
Sachin Shah
BASIS Mesa HS
Harris Shadmany
Harker AR
Anshul Reddy
Peninsula JN
Jacob Namgung
BASIS Mesa AC
Amrita Chakladar
Chatfield Senior KM
Kate Marin
Harker SG
Sophia Gottfried
Harvard-Westlake AG
Andrew Gong
Harker KMy
Krishna Mysoor
Northwood GA
Garrett Arnold
Harker RS
Rahul Santhanam
Marlborough ST
SarahMae Tuohy
Arcadia NS
Nelly Segimoto
Immaculate Heart LM
Lena Mizrahi
Greenhill MR
Mihir Rai
Portola Bulldogs AS
Amitoj Singh
William G. Enloe AC
Anthony Cui
Quarry Lane ZD
Zachary Davis
Quarry Lane VG
Vineela Gogineni
Harvard-Westlake NR
Nathan Russell
Harker RT
Rohan Thakur
Marlborough LD
Lydia Dimsu
Dougherty Valley KK
Kavin Kumaravel
Rancho Bernardo AK
Austin Khoja
Oak Hall KZ
Kumail Zaidi
Loyola AO
Andrew Overing
Brentwood RY
Ryan Younger
Greenhill AM
Anna Myers
Brentwood SH
Sierra Houegban
Harvard-Westlake BW
Ben Weinberg
Harker RG
Ramit Goyal
Troy LG
Lavanaya Garg
San Marino VL
Vincent Liu
Brentwood LE
Linus Epstein
Eastlake JY
Jenna Yuan
Harvard-Westlake TD
Tyler Donovan
Harker NA
Neo Alpha
Sage Hill TG
Timothy Guo
Northwood VA
Viren Abhyankar
Cupertino HK
Haritha Kumar
Harvard-Westlake LP
Landon Poon
Hill JM
Juliana Ma
Harker AM
Akshay Manglik
Dougherty Valley DS
David Si
Meadows KS
Kobby Sarfo
Rancho Bernardo JJ
Jonathan Jeong
Cherokee JP
John Peterson
Marlborough IW
Isabella Whitney
Interlake MW
Megan Wu
Marlborough JS
Julia Steinberg
Harker KS
Kelly Shen
Futures RA
Ronak Ahuja
Palo Alto EH
Ethan Hwang
Harvard-Westlake JZ
Joie Zhang
Harker AV
Aditi Vinod
Sage Hill AA
Ali Ansari
Harker AS
Ansh Sheth
Peninsula AR
Anish Ramireddy
Harker TV
Trisha Variyar
Dougherty Valley AR
Anurag Rao
Cherokee AG
Anne Greer
Westlake EE
Ethan Elasky
Marlborough SD
Sophia Danielpour
Immaculate Heart MC
Madeleine Conrad-Mogin
Harker AC
Akhilesh Chegu
Hamilton NK
Nivea Krishnan
Los Osos RN
Ron Nath
Quarry Lane SK
Saianurag Karavadi
Quarry Lane MD
Mackenzie Davis
Marlborough EY
Emma Yanai
Harker QC
Quentin Clark
Peninsula CY
Christine Youn
Northwood KK
Karthik Krishnan
Brentwood KR
Katie Raphaelson
Portola Bulldogs AN
Avery Ngo
Immaculate Heart FP
Felicity Park
Dougherty Valley AY
Amanda Yang
Northwood SA
Sasha Anand