Harvard Westlake Debates

2019 — Los Angeles, CA/US

Results

Aff Neg Judging Win
Harker QC
Quentin Clark
Meadows KS
Kobby Sarfo
Quarry Lane ZD
Zachary Davis
Brentwood LE
Linus Epstein
Dougherty Valley KK
Kavin Kumaravel
Brentwood RY
Ryan Younger
Harker RS
Rahul Santhanam
Marlborough IW
Isabella Whitney
Quarry Lane SK
Saianurag Karavadi
Marlborough JS
Julia Steinberg
Harker SG
Sophia Gottfried
Futures RA
Ronak Ahuja
Northwood SA
Sasha Anand
Cupertino HK
Haritha Kumar
Harvard-Westlake LP
Landon Poon
Northwood GA
Garrett Arnold
Harker NA
Neo Alpha
Dougherty Valley AR
Anurag Rao
Harker AM
Akshay Manglik
Brentwood KR
Katie Raphaelson
Greenhill AM
Anna Myers
Rancho Bernardo JJ
Jonathan Jeong
Cherokee AG
Anne Greer
Dougherty Valley KD
Kabir Dubey
Harvard-Westlake JZ
Joie Zhang
Greenhill AZ
Anais Zhang
Quarry Lane VG
Vineela Gogineni
Portola Bulldogs AS
Amitoj Singh
Harvard-Westlake NR
Nathan Russell
Marlborough ST
SarahMae Tuohy
Harker RT
Rohan Thakur
Peninsula AR
Anish Ramireddy
Harvard-Westlake TD
Tyler Donovan
William G. Enloe AC
Anthony Cui
Marlborough CL
Cameron Lange
Oak Hall KZ
Kumail Zaidi
Interlake MW
Megan Wu
BASIS Mesa HS
Harris Shadmany
Eastlake JY
Jenna Yuan
Marlborough SD
Sophia Danielpour
Harker AR
Anshul Reddy
Loyola AO
Andrew Overing
BASIS Mesa AC
Amrita Chakladar
Portola Bulldogs AN
Avery Ngo
Immaculate Heart MC
Madeleine Conrad-Mogin
Marlborough EY
Emma Yanai
Harvard-Westlake AG
Andrew Gong
Peninsula CY
Christine Youn
Brentwood DL
Dylan Liu
Greenhill MR
Mihir Rai
Stanford OHS AT
Asher Towner
Peninsula JN
Jacob Namgung
Cherokee JP
John Peterson
William G. Enloe TG
Tej Gedela
Harker SS
Sachin Shah
Santa Monica RE
Rex Evans
Harker KMy
Krishna Mysoor
Northwood KK
Karthik Krishnan
Hill JM
Juliana Ma
Northwood VA
Viren Abhyankar
Windward IF
Ian Farish
Brentwood SH
Sierra Houegban
Hamilton NK
Nivea Krishnan
Rancho Bernardo AK
Austin Khoja
Harker AV
Aditi Vinod
Chatfield Senior KM
Kate Marin
Harker AS
Ansh Sheth
Peninsula RM
Rhys Moon
Harker KS
Kelly Shen
Immaculate Heart FP
Felicity Park
Harker TV
Trisha Variyar
Quarry Lane MD
Mackenzie Davis
San Marino VL
Vincent Liu
Dougherty Valley AY
Amanda Yang
Harker KM
Krishay Mukhija
Dougherty Valley PT
Pooja Tallapaneni
Arcadia NS
Nelly Segimoto
Dougherty Valley DS
David Si
Troy LG
Lavanaya Garg
Los Osos RN
Ron Nath
Westlake EE
Ethan Elasky
Sage Hill TG
Timothy Guo
Harker AC
Akhilesh Chegu
Marlborough LD
Lydia Dimsu
Harker RG
Ramit Goyal
Palo Alto EH
Ethan Hwang
Immaculate Heart LM
Lena Mizrahi
Harvard-Westlake BW
Ben Weinberg