Harvard Westlake Debates

2019 — Los Angeles, CA/US

Results

Aff Neg Judging Win
Harker RT
Rohan Thakur
Harvard-Westlake BW
Ben Weinberg
Dougherty Valley AY
Amanda Yang
Harvard-Westlake AG
Andrew Gong
Portola Bulldogs AS
Amitoj Singh
Harker AC
Akhilesh Chegu
Harker AV
Aditi Vinod
Dougherty Valley PT
Pooja Tallapaneni
Harker SS
Sachin Shah
Northwood KK
Karthik Krishnan
Marlborough CL
Cameron Lange
Harvard-Westlake JZ
Joie Zhang
Greenhill MR
Mihir Rai
Harker SG
Sophia Gottfried
Peninsula CY
Christine Youn
Windward IF
Ian Farish
Harker KS
Kelly Shen
Sage Hill AA
Ali Ansari
Peninsula RM
Rhys Moon
Cherokee JP
John Peterson
Northwood GA
Garrett Arnold
Harker RG
Ramit Goyal
San Marino VL
Vincent Liu
Portola Bulldogs AN
Avery Ngo
Brentwood KR
Katie Raphaelson
Dougherty Valley DS
David Si
Greenhill AZ
Anais Zhang
Peninsula AR
Anish Ramireddy
Harker AS
Ansh Sheth
BASIS Mesa HS
Harris Shadmany
Northwood VA
Viren Abhyankar
Dougherty Valley KK
Kavin Kumaravel
William G. Enloe TG
Tej Gedela
Dougherty Valley KD
Kabir Dubey
Brentwood DL
Dylan Liu
Harvard-Westlake TD
Tyler Donovan
William G. Enloe AC
Anthony Cui
Quarry Lane VG
Vineela Gogineni
Northwood SA
Sasha Anand
Immaculate Heart VN
Vivian Nguyen
Oak Hall KZ
Kumail Zaidi
Harker QC
Quentin Clark
Quarry Lane ZD
Zachary Davis
Hill JM
Juliana Ma
Loyola AO
Andrew Overing
Marlborough ST
SarahMae Tuohy
Brentwood SH
Sierra Houegban
Rancho Bernardo AK
Austin Khoja
Palo Alto EH
Ethan Hwang
Rancho Bernardo JJ
Jonathan Jeong
Marlborough SD
Sophia Danielpour
Brentwood RY
Ryan Younger
Harker NA
Neo Alpha
Greenhill AM
Anna Myers
Immaculate Heart LM
Lena Mizrahi
Harker AM
Akshay Manglik
Immaculate Heart MC
Madeleine Conrad-Mogin
Marlborough JS
Julia Steinberg
Quarry Lane MD
Mackenzie Davis
Interlake MW
Megan Wu
Harker KMy
Krishna Mysoor
Cherokee AG
Anne Greer
Los Osos RN
Ron Nath
Hamilton NK
Nivea Krishnan
Harker AR
Anshul Reddy
Marlborough LD
Lydia Dimsu
Santa Monica RE
Rex Evans
Dougherty Valley AR
Anurag Rao
Eastlake JY
Jenna Yuan
BASIS Mesa AC
Amrita Chakladar
Futures RA
Ronak Ahuja
Marlborough EY
Emma Yanai
Harker RS
Rahul Santhanam
Quarry Lane SK
Saianurag Karavadi
Harvard-Westlake NR
Nathan Russell
Stanford OHS AT
Asher Towner
Harker KM
Krishay Mukhija
Brentwood LE
Linus Epstein
Sage Hill TG
Timothy Guo
Chatfield Senior KM
Kate Marin
Immaculate Heart FP
Felicity Park
Meadows KS
Kobby Sarfo
Harker TV
Trisha Variyar
Arcadia NS
Nelly Segimoto
Marlborough IW
Isabella Whitney
Cupertino HK
Haritha Kumar