Copper Classic

2019 — UT/US

Results

Room Entry Judging Rank Points
201 Providence Hall Providence Hall MC (Monique Cauley)
201 Timpview Timpview LO (Linnea Oscarson)
201 Park City Park City KSc (Kristina Schiffman)
201 Logan Logan OW (Owen Waugh)
201 Ridgeline Ridgeline SB (Shyanne Blankenship)
201 Brighton Brighton EE (Ethan Eggleton)
201 American Leadership American Leadership EE (Eric Ellison)
201 Waterford Waterford CN (Chi Nguyen)
201 Hillcrest Hillcrest FZ (Fatima Zaidi)
201 Alta Alta DR (Daniel Ross)
201 Park City Park City TP (Tom Perret)
201 Skyridge Skyridge AA (Alexis Andrist)
201 Green Canyon Green Canyon JB (Jacob Brandley)
201 Cottonwood Cottonwood JW (Jaxon Wright)
201 SLC West SLC West AS (Austin Shumway)
201 Woods Cross Woods Cross JG (Jake Garrard)
201 Copper Hills Copper Hills AH (Adrian Hernandez)
201 Green Canyon Green Canyon AL (Alyssa Luthy)
201 Mountain Crest Mountain Crest KW (Kaitlyn Warner)
201 Timpview Timpview KL (Kodiak Lewis)
201 Hunter Hunter JT (Javier Tejeda)
201 Copper Hills Copper Hills BM (Bruce Mortensen)
203 Copper Hills Copper Hills MC (Matthew Cuthbert)
203 Green Canyon Green Canyon CE (Claire England)
203 Hunter Hunter SM (Seviah Morgan)
203 Hunter Hunter SK (Skyler Kingsbury)
203 Alta Alta FK (Fazar Kamran)
203 Alta Alta MZ (Mauraya Zilka)
203 Timpview Timpview RD (Ryan Deng)
203 American Leadership American Leadership DH (Destiny Hernandez)
203 Logan Logan AS (Aidan Sowder-Sinor)
203 Ridgeline Ridgeline DR (Dallin Roberts)
203 Providence Hall Providence Hall HM (Hailee Martin)
203 Brighton Brighton ZA (Zach Adams)
203 Davis Davis CV (Cameron Valentine)
203 Cottonwood Cottonwood TL (Tanner Lopez)
203 Green Canyon Green Canyon BC (Bryan Christiansen)
203 Park City Park City LRo (Lance Rothchild)
203 SLC West SLC West TS (Tyler Shumway)
203 Bonneville Bonneville TF (Tanner Frost)
203 Copper Hills Copper Hills AB (Alyssa Beckstead)
203 Brighton Brighton SW (Sage Whittaker)
203 Cottonwood Cottonwood JPo (Justen Powell)
203 Mountain Crest Mountain Crest NA (Nicole Arzate)
207 Copper Hills Copper Hills SN (Seth Nielsen)
207 Alta Alta OG (Olivia Greer)
207 Timpview Timpview SO (Stella Ottoson)
207 Park City Park City GMu (Grant Murray)
207 Bonneville Bonneville HI (Hudson Iverson)
207 Park City Park City KS (Kyle Sedgwick)
207 Brighton Brighton CG (Chloe Grennon)
207 Mountain Crest Mountain Crest GD (Greydon Durrant)
207 Cottonwood Cottonwood MG (Mac Gough)
207 Hunter Hunter SA (Stockton Archuleta)
207 Summit Summit TS (Toby Sowell)
207 Ridgeline Ridgeline SS (Samantha Sampson)
207 Waterford Waterford PB (Peter Beall)
207 SLC West SLC West OH (Olivia Hoffmann)
207 Skyline Skyline MR (Madeleine Richardson)
207 Hillcrest Hillcrest AA (Ayat Almisfer)
207 Bonneville Bonneville OS (Olivia Stephens)
207 Brighton Brighton TS (Tyler Sunde)
207 Woods Cross Woods Cross KM (Kimball Mumford)
207 Green Canyon Green Canyon MS (Morgan Sisson)
207 Davis Davis PK (Parker Kimball)