Loyola Invitational

2018 — Los Angeles, CA/US
Round 3 Results
Aff Neg Judge Result Aff Points Neg Points
Northwood GA Dougherty Valley AR
Gabriela Gonzalez
Neg
28
28
San Marino VL Canyon Crest Independent CW
Deven Cooper
Aff
28
28
Independent Troy LG Immaculate Heart MC
Jackson Lallas
Neg
29
29
Immaculate Heart FP Arcadia EL
Jacob Fontana
Neg
28
28
Harvard-Westlake SK Sprague LW
Jerrell Berrios
Aff
28
28
Dougherty Valley DS Los Altos JH
Jackson Lallas
Neg
28
28
Davis Senior ET Brentwood EB
Dontae Hill
Neg
28
29
Dougherty Valley KD Interlake MW
Adam Bistagne
Aff
29
29
OCSA Independent NA Torrey Pines JS
Sean Fahey
Neg
27
28
Canyon Crest Independent JY PHS (Independent) AS
Nigel Taylor-Ward
Aff
29
29
Los Altos AE Eastside AX
Katherine Fennell
Neg
28
28
Eastside DH Arizona College Prep - Erie Campus NP
Maya Sanghavi
Neg
28
28
Marlborough EY Rancho Bernardo JJ
Julian Kuffour
Aff
28
28
Stanford OHS Independent AT Harvard-Westlake MP
Sri Dasaraju
Aff
29
29
Torrey Pines JC La Reina EM
Brian Kam
Aff
29
29
Coral Academy Of Science Las Vegas SB Arcadia NS
Zoe Wasserman
Aff
29
28
Portola HS Independent AN Canyon Crest Independent SX
Ryan Leigh
Neg
28
28
Harvard-Westlake AG Brentwood KR
Jazmine Pickens
Neg
29
29
Sierra Canyon AR Marlborough LD
Victoria Yonter
Neg
28
28
La Reina TH Marlborough CL
Brian Kam
Neg
29
29
West Tech AW San Marino JJ
Dan Miyamoto
Neg
28
28
Canyon Crest Independent EL Northwood DL
Kayla Soren
Neg
29
29
Kamiak NB Quarry Lane VG
Leah Clark-Villanueva
Aff
29
28
Pinnacle KA Brentwood SHo
Zane Dille
Aff
28
28
Harvard-Westlake VC Northwood VA
Ben Rosenthal
Aff
30
29
Dougherty Valley AS Brentwood RY
Jerrell Berrios
Neg
28
29
La Reina KB Westlake EE
Ansuman Bardalai
Neg
28
29
Hamilton Independent NK Dougherty Valley SP
Leah Clark-Villanueva
Aff
28
28
Palo Alto HS Independent EH Hamilton Independent AM
Deven Cooper
Neg
27
28
Dougherty Valley TS Arcadia JC
David Dosch
Neg
29
29
Halstrom RA Lake Travis (Independent) BL
Sean Fahey
Aff
30
29
Cupertino HK Harvard-Westlake JN
Ben Rosenthal
Neg
29
29
Brentwood HG Marlborough JS
Joseph Flores
Neg
28
29
San Marino MM Marlborough SD
Leonardo Kim
Neg
28
29
Immaculate Heart LM Archer School for Girls JT
Victoria Yonter
Aff
29
28
Dougherty Valley KK Quarry Lane SK
Joseph Flores
Aff
29
28
Harvard-Westlake SP Los Osos Independent RN
Julian Kuffour
Aff
29
29
Arizona College Prep - Erie Campus PA
Sage Independent AA Quarry Lane MD
Matt Conrad
Aff
28
28
San Marino JC Northwood AD
Adam Bistagne
Neg
28
29
Brentwood LE Northwood KK
Zane Dille
Neg
28
29
Harvard-Westlake WB Brentwood DW
Yash Kamath
Aff
29
28
Arcadia ML Northwood SA
Kayla Soren
Neg
28
29
Quarry Lane ZD Archer School for Girls ED
Nigel Taylor-Ward
Aff
30
29
Immaculate Heart VN Canyon Crest Independent JS
Ansuman Bardalai
Neg
27
29
Mountain View VP Dougherty Valley MN
Daiya Massac
Aff
29
27
Marlborough GN Harvard-Westlake AM
Sri Dasaraju
Neg
28
28
Brentwood DL BASIS Mesa AC
Jacob Fontana
Neg
29
29