Loyola Invitational

2018 — Los Angeles, CA/US

LD Entries by Prelim Record

Wins Name Code School
6 Kabir Dubey Dougherty Valley KD Dougherty Valley
6 Lena Mizrahi Immaculate Heart LM Immaculate Heart
6 Niko Battle Kamiak NB Kamiak
5 Jason Chan Arcadia JC Arcadia
5 Kavin Kumaravel Dougherty Valley KK Dougherty Valley
5 Ronak Ahuja Halstrom RA Halstrom
5 Jaya Nayar Harvard-Westlake JN Harvard-Westlake
5 Vishan Chaudhary Harvard-Westlake VC Harvard-Westlake
5 Beckett Larcher Lake Travis (Independent) BL Lake Travis (Independent)
5 Daniel Luo Northwood DL Northwood
5 Viren Abhyankar Northwood VA Northwood
5 Saianurag Karavadi Quarry Lane SK Quarry Lane
5 Asher Towner Stanford OHS Independent AT Stanford OHS Independent
4 Evelyn Lo Arcadia EL Arcadia
4 Emma Blum Brentwood EB Brentwood
4 Katie Raphaelson Brentwood KR Brentwood
4 Ryan Younger Brentwood RY Brentwood
4 Edward Li Canyon Crest Independent EL Canyon Crest Independent
4 Haritha Kumar Cupertino HK Cupertino
4 Anurag Rao Dougherty Valley AR Dougherty Valley
4 David Si Dougherty Valley DS Dougherty Valley
4 Andrew Gong Harvard-Westlake AG Harvard-Westlake
4 Alexandra Mork Harvard-Westlake AM Harvard-Westlake
4 Matthew Paul Harvard-Westlake MP Harvard-Westlake
4 Spencer Klink Harvard-Westlake SK Harvard-Westlake
4 Spencer Paul Harvard-Westlake SP Harvard-Westlake
4 Will Berlin Harvard-Westlake WB Harvard-Westlake
4 Madeleine Conrad-Mogin Immaculate Heart MC Immaculate Heart
4 Megan Wu Interlake MW Interlake
4 Josh Hejna Los Altos JH Los Altos
4 Varun Paranjpe Mountain View VP Mountain View
4 Vincent Liu San Marino VL San Marino
4 Ethan Elasky Westlake EE Westlake
3 Parsa Amini Arizona College Prep - Erie Campus PA Arizona College Prep - Erie Campus
3 Amrita Chakladar BASIS Mesa AC BASIS Mesa
3 Dylan Liu Brentwood DL Brentwood
3 Daniella Wilson Brentwood DW Brentwood
3 Harper Green Brentwood HG Brentwood
3 Linus Epstein Brentwood LE Brentwood
3 Jacob Spiegelman Canyon Crest Independent JS Canyon Crest Independent
3 Jason Yang Canyon Crest Independent JY Canyon Crest Independent
3 Samuel Xiong Canyon Crest Independent SX Canyon Crest Independent
3 Elise Turkovich Davis Senior ET Davis Senior
3 Albert Sun Dougherty Valley AS Dougherty Valley
3 Mishka Narasimhan Dougherty Valley MN Dougherty Valley
3 Tristan Shaughnessy Dougherty Valley TS Dougherty Valley
3 Aatmik Mallya Hamilton Independent AM Hamilton Independent
3 Nivea Krishnan Hamilton Independent NK Hamilton Independent
3 Felicity Park Immaculate Heart FP Immaculate Heart
3 Lavanaya Garg Independent Troy LG Independent Troy
3 Ron Nath Los Osos Independent RN Los Osos Independent
3 Lydia Dimsu Marlborough LD Marlborough
3 Sophia Danielpour Marlborough SD Marlborough
3 Garrett Arnold Northwood GA Northwood
3 Karthik Krishnan Northwood KK Northwood
3 Sasha Anand Northwood SA Northwood
3 Kristen Arnold Pinnacle KA Pinnacle
3 Zachary Davis Quarry Lane ZD Quarry Lane
3 Ali Ansari Sage Independent AA Sage Independent
3 Justin Jang San Marino JJ San Marino
3 Lindsey Williams Sprague LW Sprague
2 Michelle Lee Arcadia ML Arcadia
2 Nelly Segimoto Arcadia NS Arcadia
2 Jessica Tuchin Archer School for Girls JT Archer School for Girls
2 Niklas Pearce Arizona College Prep - Erie Campus NP Arizona College Prep - Erie Campus
2 Sierra Houegban Brentwood SHo Brentwood
2 Catherine Wang Canyon Crest Independent CW Canyon Crest Independent
2 Sierra Bille Coral Academy Of Science Las Vegas SB Coral Academy Of Science Las Vegas
2 Shray Patel Dougherty Valley SP Dougherty Valley
2 Vivian Nguyen Immaculate Heart VN Immaculate Heart
2 Kate Burgee La Reina KB La Reina
2 Tori Hoge La Reina TH La Reina
2 Alexander Eckinger Los Altos AE Los Altos
2 Cameron Lange Marlborough CL Marlborough
2 Grace Nelson Marlborough GN Marlborough
2 Julia Steinberg Marlborough JS Marlborough
2 Andrew Do Northwood AD Northwood
2 Amitoj Singh PHS (Independent) AS PHS (Independent)
2 Ethan Hwang Palo Alto HS Independent EH Palo Alto HS Independent
2 Mackenzie Davis Quarry Lane MD Quarry Lane
2 Vineela Gogineni Quarry Lane VG Quarry Lane
2 Jonathan Jeong Rancho Bernardo JJ Rancho Bernardo
2 Jungwoo Seo Torrey Pines JS Torrey Pines
1 Aaron Xie Eastside AX Eastside
1 Daniel Hu Eastside DH Eastside
1 Emma Martin La Reina EM La Reina
1 Emma Yanai Marlborough EY Marlborough
1 Nihar Abhyankar OCSA Independent NA OCSA Independent
1 Avery Ngo Portola HS Independent AN Portola HS Independent
1 Jacob Chon San Marino JC San Marino
1 Mark MacDermott San Marino MM San Marino
1 Abdullah Rafique Sierra Canyon AR Sierra Canyon
0 Alexander Wong West Tech AW West Tech