Loyola Invitational

2017 — Los Angeles, CA/US

LD Entries by Prelim Record

6
Wins Name Code School
6 Indu Pandey Harvard-Westlake IP Harvard-Westlake
6 Jake Davidson Harvard-Westlake JD Harvard-Westlake
6 Danielle Dosch Immaculate Heart DD Immaculate Heart
5 Emma Blum Brentwood EB Brentwood
5 Ryan Younger Brentwood RY Brentwood
5 Sira Ahuja Sira Ahuja Chaminade
5 Spencer Paul Harvard-Westlake SP Harvard-Westlake
5 Vishan Chaudhary Harvard-Westlake VC Harvard-Westlake
5 Jack Stern North Hollywood JS North Hollywood
5 Eric Deng San Marino ED San Marino
5 Vincent Liu San Marino VL San Marino
5 Rex Evans Santa Monica RE Santa Monica
5 Saianurag Karavadi Quarry Lane SK Quarry Lane
4 Katie Raphaelson Brentwood KR Brentwood
4 Whit Jackson Brentwood WJ Brentwood
4 Joseph Thornhill Chaminade CP JT Chaminade
4 Ansuman Bardalai Dougherty Valley AB Dougherty Valley
4 David Si Dougherty Valley DS Dougherty Valley
4 Kavin Kumaravel Dougherty Valley KK Dougherty Valley
4 Alexandra Mork Harvard-Westlake AM Harvard-Westlake
4 Jaya Nayar Harvard-Westlake JN Harvard-Westlake
4 Matthew Gross Harvard-Westlake MG Harvard-Westlake
4 Lena Mizrahi Immaculate Heart LM Immaculate Heart
4 Niko Battle Kamiak NB Kamiak
4 Andrea Chow La Reina AC La Reina
4 Mia Coates Marlborough MC Marlborough
4 Sophia Danielpour Marlborough SD Marlborough
4 Karthik Krishnan Northwood KK Northwood
4 Viren Abhyankar Northwood VA Northwood
4 Arlo Weiner Oakwood School - North Hollywood AW Oakwood School - North Hollywood
4 Barry He Palo Alto Independent BH Palo Alto
4 Frances Zhuang Palo Alto Independent FZ Palo Alto
4 Patrick Aimone Servite PA Servite
4 Lindsey Williams Sprague LW Sprague
3 Jason Chan Arcadia JC Arcadia
3 Eve Levenson Brentwood EL Brentwood
3 Ethan Liu Brentwood ELi Brentwood
3 Harper Green Brentwood HG Brentwood
3 Kevin Li Carmel Valley Independent KL Carmel Valley
3 Ruchi Agashe Carmel Valley Independent RAg Carmel Valley
3 Zane Encinas Corona Del Sol ZE Corona Del Sol
3 Haritha Kumar Cupertino HK Cupertino
3 Albert Sun Dougherty Valley AS Dougherty Valley
3 Kabir Dubey Dougherty Valley KD Dougherty Valley
3 Caitlin Lee Elite of Irvine CL Elite of Irvine
3 Jessa Glassman Harvard-Westlake JG Harvard-Westlake
3 Joanna Im Harvard-Westlake JI Harvard-Westlake
3 Kimberley Kimura Harvard-Westlake KK Harvard-Westlake
3 Landon Poon Harvard-Westlake LP Harvard-Westlake
3 Matthew Paul Harvard-Westlake MP Harvard-Westlake
3 Will Berlin Harvard-Westlake WB Harvard-Westlake
3 Madeleine Conrad-Mogin Immaculate Heart MC Immaculate Heart
3 Megan Wu Interlake MW Interlake
3 Alex Martin La Reina AM La Reina
3 Grace Nelson Marlborough GN Marlborough
3 David Choi Northwood DC Northwood
3 Garrett Arnold Northwood GA Northwood
3 Logan Bauman Oakwood School - North Hollywood LB Oakwood School - North Hollywood
3 Maximillian Wolf-Valdes Oakwood School - North Hollywood MW Oakwood School - North Hollywood
3 Timothy Guo Sage Hill Independent TG Sage Hill Independent
3 Ali Ansari Sage Independent AA Sage Independent
3 Aaron Fong San Marino AF San Marino
3 Brian Kam San Marino BK San Marino
3 Ian Chen San Marino IC San Marino
3 Rohith Sudhakar Westview RS Westview
2 Daniella Wilson Brentwood DW Brentwood
2 Amy Yoon CL Education AY CL Education
2 Natalie Feldman Carmel Valley Independent NF Carmel Valley
2 Reva Agashe Carmel Valley Independent RA Carmel Valley
2 Dylan Yang Crescenta Valley DY Crescenta Valley
2 Solomon Kim Crescenta Valley SK Crescenta Valley
2 Pranav Chillappagari Dougherty Valley PC Dougherty Valley
2 George Zhang Harvard-Westlake GZ Harvard-Westlake
2 Jonathan Cosgrove Harvard-Westlake JC Harvard-Westlake
2 Amy Jarkow Marlborough AJ Marlborough
2 Julia Steinberg Marlborough JS Marlborough
2 Andrew Do Northwood AD Northwood
2 Sasha Anand Northwood SA Northwood
2 Sarah Mostow Oakwood School - North Hollywood SM Oakwood School - North Hollywood
2 Wyatt Alpert Oakwood School - North Hollywood WA Oakwood School - North Hollywood
2 Justin Jang San Marino JJ San Marino
2 Zachary Davis Quarry Lane ZD Quarry Lane
1 Kenichi Matsuo Beckman KM Beckman
1 Ruby Choi Beckman RC Beckman
1 Dylan Liu Brentwood DL Brentwood
1 Linus Epstein Brentwood LE Brentwood
1 Kathleen Scoggin Edina KS Edina
1 Cassidy Lee Elite of Irvine CLe Elite of Irvine
1 Catherine Bauer Flintridge Sacred Heart CB Flintridge Sacred Heart
1 Olivia Arthur La Reina OA La Reina
1 Varun Ayyappan MV Independent VA MV Independent
1 Cameron Lange Marlborough CL Marlborough
1 Allison Huang Northwood AH Northwood
1 Daniel Kyle Waverly DK Waverly
0 Ron Nath Los Osos Independent RN Los Osos Independent
0 Vineela Gogineni Quarry Lane VG Quarry Lane