43rd University of Pennsylvania Tournament

2018 — Philadelphia, PA/US

VLD Entries by Prelim Record

6
Wins Name Code School
6 Ria Jain DuPont Manual RJ DuPont Manual
5 Emily White Dallastown EW Dallastown
5 Simran Gandhi Lexington SG Lexington
5 Arthur Wayne Millburn AW Millburn
5 Michael Meyer Princeton MM Princeton
5 Aida Bathily Success Academy Manhattan AB Success Academy Manhattan
5 Amitesh Kotwal Thomas Jefferson HSST AK Thomas Jefferson HSST
5 Richard Shin Unionville RS Unionville
5 Jacob Alayof Walton JA Walton
4 Jason Lam Bridgewater-Raritan JL Bridgewater
4 Luke Gastelu Byram Hills LG Byram Hills
4 Nevin Kara Dallastown NK Dallastown
4 David Yi DuPont Manual DY DuPont Manual
4 Jennifer Xu DuPont Manual JX DuPont Manual
4 Riti Pathak DuPont Manual RP DuPont Manual
4 Ethan Voskoff Harrison EV Harrison
4 Lauren Cole Harrison LC Harrison
4 Avery Fortier Lexington AFo Lexington
4 Avani Kabra Lexington AK Lexington
4 Christine Wang Lexington CW Lexington
4 Tejas Gupta Millburn TG Millburn
4 Devansh Chauhan Princeton DC Princeton
4 Nick Eikelberner Princeton NE Princeton
4 Alan Liu Ridge AL Ridge
4 Marko Cukar Ridge MC Ridge
4 Namita Kalghatgi Ridge NK Ridge
4 Bintou Cisse Success Academy Manhattan BC Success Academy Manhattan
4 Rishabh Krishnan Thomas Jefferson HSST RK Thomas Jefferson HSST
3 Julia Brickfield Bridgewater-Raritan JB Bridgewater
3 Greg Schwartz DuPont Manual GS DuPont Manual
3 Nelson Lin Freehold Townshipi NL Freehold Townshipi
3 Ryan Frant Georgetown Prep RF Georgetown Prep
3 Daiana Djangaracheva Harrison DD Harrison
3 Eli Lapkin Harrison EL Harrison
3 Matthew Repecki Harrison MR Harrison
3 Andrew Kofsky Harriton AK Harriton
3 Evan Li Lexington EL Lexington
3 Janet Mariadoss Lexington JMa Lexington
3 Yianni Zavaliagkos Lexington YZ Lexington
3 Eden Elder Millburn EE Millburn
3 Tajaih Robinson Success Academy Manhattan TR Success Academy Manhattan
3 Howard Wang Bronx HS Of Science HW Bronx Science
3 Priyanka Mehta Thomas Jefferson HSST PM Thomas Jefferson HSST
3 Shresta Bangaru Thomas Jefferson HSST SB Thomas Jefferson HSST
3 Yukta Chidanandan Thomas Jefferson HSST YC Thomas Jefferson HSST
3 Mei Mei Sun Vestavia Hills MS Vestavia Hills
3 Rachel Ding Vestavia Hills RD Vestavia Hills
3 Sarah Zhao Vestavia Hills SZ Vestavia Hills
3 Jhilmil Pandit Wilmington Charter JP Wilmington Charter
2 Brendan Rufo Bishop Shanahan BR Bishop Shanahan
2 Ellen Chai Bridgewater-Raritan EC Bridgewater
2 Hanzhao Kuang Georgetown Prep HK Georgetown Prep
2 Ben Feldman Harriton BF Harriton
2 Gene Lu Livingston GL Livingston
2 Drew Sherman Marist DS Marist
2 William Ross Marist WR Marist
2 Anna Nishizono Olympia AN Olympia
2 David Bogner Poly Prep Country Day DB Poly Prep Country Day
2 Alexander Smyth Ridge AS Ridge
2 William Lee Strath Haven WL Strath Haven
2 Alpha Barrie Bronx HS Of Science AB Bronx Science
2 Chongmo Wang Hill CW Hill
2 Ben Martinez Timber Creek BM Timber Creek
2 Kevin Liao Unionville KL Unionville
2 Maxine Adams Unionville MA Unionville
2 Chitraksh Bhatt Wilmington Charter CB Wilmington Charter
2 Shaina Janvier Windermere SJ Windermere
1 Janine Mahoski Bridgewater-Raritan JM Bridgewater
1 Kyuchan Jeon Georgetown Prep KJ Georgetown Prep
1 Sanjay Gospodinov Georgetown Prep SG Georgetown Prep
1 Katherine Futterman Poly Prep Country Day KF Poly Prep Country Day
1 Elijah McCants-Green Strath Haven EM Strath Haven
1 John Comai Haverford JC Haverford
1 Michael Garifullin Woodberry Forest MG Woodberry Forest
0 Audrey Fox Strath Haven AF Strath Haven
0 Michael Margolis Masters MM Masters