Longhorn Classic at the University of Texas Austin

2016 — TX/US

LD Entries by Prelim Record

5
Wins Name Code School
5 Chakra Jonnalagadda CyWood CJ Cypress Woods
5 Lucas Clarke CyWood LC Cypress Woods
5 Nelson Okunlola EarWar NO Earl Warren
5 Claudia Ribera KatTay CR Katy Taylor
5 Blake Ochoa LakTra BO Lake Travis
5 Whitley Perryman Montgo WP Montgomery
5 Charles Li StrJes CL Strake Jesuit College Prep
5 Josh Herrera StrJes JH Strake Jesuit College Prep
5 Jason Yang Kinkai JY Kinkaid
5 Benjamin Wolf WinChu BW Winston Churchill
5 Brennan Young WinChu BY Winston Churchill
4 Bailey Dettmer Anders BD Anderson
4 James Thomason Anders JT Anderson
4 Sesh Joe Anders SJ Anderson
4 David Moon Colleg DM Collegiate
4 Favian Sun Dulles FS Dulles
4 Michael Kurian Dulles MK Dulles
4 Ari Papaharonis EdmNor AP Edmond North
4 Cassidy Condray EdmNor CC Edmond North
4 Caeli Dedmon EdmNor CD Edmond North
4 Faraaz Haque Kempne FH Kempner
4 Kunal Tanwani Kempne KT Kempner
4 Nate Galang Klein NG Klein
4 Alan George KleOak AG Klein Oak
4 Katya Ehresman LakTra KE Lake Travis
4 Mackenzie Matheson LakTra MM Lake Travis
4 Rachel Maciariello Montgo RM Montgomery
4 Elle Reed Elle Reed North Crowley (Independant)
4 David Calabuig Pfluge DC Pflugerville
4 Jae-Kyung Sim SevLak JS Seven Lakes
4 Rishik Puppala SouCar RP Southlake Carroll
4 Samir Mohsin SouCar SM Southlake Carroll
4 Andrew Wan St.Joh AW St John's
4 Rachitha Jadala StoPoi RJ Stony Point
4 Matthew Chen StrJes MC Strake Jesuit College Prep
4 Richard Cook StrJes RC Strake Jesuit College Prep
4 Maddie Couling Woodla MC Woodlands
4 Amanda Chen WesHS AC Westlake HS (Austin)
4 Harsha Jandhyala Westwo HJ Westwood
4 Rohith Mandavalli Westwo RM Westwood
4 Rishabh Shah Westwo RS Westwood
4 Saavan Nanavati Westwo SN Westwood
4 William Coltzer WinChu WC Winston Churchill
3 Dylan Goodman Anders DG Anderson
3 Ian Harris Anders IH Anderson
3 Isaac Swedlow Anders IS Anderson
3 Michael Pulver Athens MP Athens
3 Noah Gipson BoeCha NG Boerne Champion
3 Morgan Grosch CedPar MG Cedar Park
3 Macalah Thomas CedPar MT Cedar Park
3 Tess Welch Cy-Fai TW Cy-Fair
3 Moselle Rodriguez CypFal MR Cypress Falls
3 Ryan O'Leary CyWood RO Cypress Woods
3 Yohan Wang CyWood YW Cypress Woods
3 Andy Do Dulles AD Dulles
3 Dan Huynh Dulles DH Dulles
3 Devraat Awasthi EdmNor DA Edmond North
3 Patricia Liu EdmNor PL Edmond North
3 Claire Cheng HouMem CC Houston Memorial
3 Luke Jackson JacC. LJ Jack C. Hays
3 Amber Wang KatTay AW Katy Taylor
3 Thomas Cameron Leavitt Kempne TC Kempner
3 Ryan Rashid KleOak RR Klein Oak
3 Ashley Ray Lindal AR Lindale
3 Daniel Ramirez Madiso DR Madison
3 Jacob Morrow Madiso JM Madison
3 Abhinav Mugunda McNeil AM McNeil
3 Pranav Vijayan McNeil PV McNeil
3 Hoden Abdi-Yusuf Pfluge HA Pflugerville
3 Stanley Akano Pfluge SA Pflugerville
3 Ann Plat PopJoh AP Pope John Paul II
3 Zach Elmer Prospe ZE Prosper
3 Michael Corser Reagan MC Reagan
3 Reeda Virani Reagan RV Reagan
3 Trevor Blackstock Ruston TB Ruston
3 Jonathan Chiang SouCar JC Southlake Carroll
3 Alina Ali StoPoi AA Stony Point
3 Emily Wolf StoPoi EW Stony Point
3 Aneel Mehra StrJes AM Strake Jesuit College Prep
3 Drew Thorburn StrJes DT Strake Jesuit College Prep
3 Jett Poskey StrJes JPo Strake Jesuit College Prep
3 William Davidson StrJes WD Strake Jesuit College Prep
3 Jiya Ghei Kinkai JG Kinkaid
3 Shreya Mehta Kinkai SM Kinkaid
3 Sam Segal Kinkai SS Kinkaid
3 Jessica Zhang WooCol JZ Woodlands College Park
3 Madhov Singh Woodla MS Woodlands
3 Aman Gulrajani Tompki AG Tompkins
3 Brenden Hoover WB BH W B Ray
3 Alexander Davis WesHS AD Westlake HS (Austin)
3 Amogh Dambal Westwo AD Westwood
3 Abby Grifno Westwo AG Westwood
3 Dhruva Mambapoor Westwo DM Westwood
3 Jugal Amodwala Westwo JA Westwood
3 Nisha Rajasekar Westwo NR Westwood
3 Saket Myneni Westwo SM Westwood
3 Truman Le Westwo TL Westwood
2 Asha Mani AnnRic AM Ann Richards
2 Tucker Hall Athens TH Athens
2 Eshah Mansuri CleLak EM Clear Lake
2 Sankalp Vinayak CleLak SV Clear Lake
2 Anthony Kern Connal AK Connally
2 Corey Hughes Cy-Fai CH Cy-Fair
2 Haleigh Theis Cy-Fai HT Cy-Fair
2 Devon Cogswell CypCre DC Cypress Creek
2 Abhishek Adhikary Dulles AA Dulles
2 Jake Brumbaugh Dulles JB Dulles
2 Joshua George Dulles JG Dulles
2 Nikash Harapanahalli ESD NH ESD
2 Pallavi Yennapu EdmNor PY Edmond North
2 Aisha Sheikh GeoRan AS George Ranch
2 Irene Tyler Harlin IT Harlingen
2 Aisha Aslam Hebron AA Hebron
2 Aly Lalani Hebron AL Hebron
2 Aashir Sanjrani Hebron AS Hebron
2 Phillip Ng Hebron PN Hebron
2 Ronse Raphi Hebron RR Hebron
2 Sanjana Yadav Hebron SY Hebron
2 Xain Bhagwandin Hebron XB Hebron
2 Andrew Qin HouMem AQ Houston Memorial
2 Julia Meraji HouMem JM Houston Memorial
2 Assia Harper Judson AH Judson
2 Aishani Saha KatTay AS Katy Taylor
2 Anuj Bhandari Kempne AB Kempner
2 Jai Sehgal Kempne JS Kempner
2 Fatima Raja Klein FR Klein
2 Mariano Jasso Klein MJ Klein
2 Vix Brown Klein VB Klein
2 Nathan Hicks Marsha NH Marshall
2 Nandak Dhurjati McNeil ND McNeil
2 Rishi Vendak McNeil RV McNeil
2 Gawon Jo Midway GJ Midway
2 Kenneth McIntyre Montgo KM Montgomery
2 Trip Davis NewBos TD New Boston
2 Esha Paruchuri PlaWes EP Plano West Senior
2 Andrea Marin PopJoh AM Pope John Paul II
2 Brooklyn Trott PopJoh BT Pope John Paul II
2 Emma Herring Prospe EH Prosper
2 Danielle Nesbit Sharyl DN Sharyland
2 Eduardo Vasquez Sharyl EV Sharyland
2 Aman Patel SouCar AP Southlake Carroll
2 Caleb Wohn StoPoi CW Stony Point
2 Lilith Rodriguez StoPoi LR Stony Point
2 Sam Miller StoPoi SM Stony Point
2 Brendan Barrett StrJes BB Strake Jesuit College Prep
2 Ethan Nguyen StrJes EN Strake Jesuit College Prep
2 Faris Husain StrJes FH Strake Jesuit College Prep
2 Jack Marsh StrJes JM Strake Jesuit College Prep
2 Vincent Liu StrJes VL Strake Jesuit College Prep
2 Wyatt Hatfield StrJes WH Strake Jesuit College Prep
2 Jack Scofield Kinkai JS Kinkaid
2 Tanmay Srinivasin Kinkai TS Kinkaid
2 Aditya Iyer Villag AI Village
2 Aryan Parikh Villag AP Village
2 Camryn Manley Woodla CM Woodlands
2 Derek Yu Woodla DY Woodlands
2 Iman Kadri Woodla IK Woodlands
2 Joshua Bih Woodla JB Woodlands
2 Noor Salid Woodla NS Woodlands
2 Andrew Vu WB AV W B Ray
2 Julie Graves WB JG W B Ray
2 Andrew Lee WesHS AL Westlake HS (Austin)
2 Jackie Ballard WesHS JB Westlake HS (Austin)
2 Richard Lai Westwo RL Westwood
1 Dusty Rhodes Athens DR Athens
1 George Stephens BoeCha GS Boerne Champion
1 Jacob Hardin BoeCha JH Boerne Champion
1 Rimsha Sayed Dulles RS Dulles
1 Sanika Kulkarni Dulles SK Dulles
1 Sameer Bhasin ESD SB ESD
1 Lizzy Everett HarSou LE Harlingen South
1 Aidan Farmayan HouMem AF Houston Memorial
1 Bobby Conklin Klein BC Klein
1 Fatima Welch Klein FW Klein
1 Dakota Epps Marsha DE Marshall
1 Abhishek Rao McNeil AR McNeil
1 Kartik Kotamraju McNeil KK McNeil
1 Kevin Pangottil McNeil KP McNeil
1 Nikhil Meka McNeil NM McNeil
1 Camille Unger Midway CU Midway
1 Jacob Gochis Midway JG Midway
1 Sierra Willis PopJoh SW Pope John Paul II
1 Alecxander Antonakakis Prospe AA Prosper
1 Deena Mainali Reagan DM Reagan
1 Jeremiah Gutierrez SanMar JG San Marcos
1 Caitlin Smith StoPoi CS Stony Point
1 Arun Mehra StrJes AMe Strake Jesuit College Prep
1 Seja Haque WB SH W B Ray
0 Andrew Wissman Connal AW Connally
0 Will Archer ESD WA ESD
0 Mark Peinado Harlin MP Harlingen
0 Francisco Tsatenawa Judson FT Judson
0 Jayloni Alvarado Judson JA Judson
0 Roberto Cardona Judson RC Judson
0 Jackson Roth Marsha JR Marshall
0 Adam Helbig SanMar AH San Marcos
0 Frances Bolger StoPoi FB Stony Point
0 Dylan Kazanova Woodla DK Woodlands
0 Cesar Maldonado Weslac CM Weslaco