Loyola Invitational

2016 — Los Angeles, CA/US

LD Entries by Prelim Record

Wins Name Code School
6 Noah Simon Crossroads NS Crossroads
6 Jack Wareham Oakwood School - North Hollywood JW Oakwood School - North Hollywood
5 Evan Engel Harvard-Westlake EE Harvard-Westlake
5 Danielle Dosch Immaculate Heart DD Immaculate Heart
5 Alex Zhao La Canada AZ La Canada
5 Varun Venkatesh Lynbrook VV Lynbrook
5 Derek Zhang Mountain View DZ Mountain View
5 Alex Bauman Oakwood School - North Hollywood AB Oakwood School - North Hollywood
5 Arlo Weiner Oakwood School - North Hollywood AW Oakwood School - North Hollywood
5 Frances Zhuang Palo Alto (Independent) FZ Palo Alto (Independent)
5 Jonas Le Barillec Peninsula JL Peninsula
5 Jong Hak Won West Ranch JW West Ranch
4 Eve Levenson Brentwood EL Brentwood
4 Jackson Deconcini Brentwood JD Brentwood
4 Ryan Younger Brentwood RY Brentwood
4 Whit Jackson Brentwood WJ Brentwood
4 Farzaan Kaiyom Del Mar Independent FK Del Mar Independent
4 Alexandra Mork Harvard-Westlake AM Harvard-Westlake
4 Connor Engel Harvard-Westlake CE Harvard-Westlake
4 Indu Pandey Harvard-Westlake IP Harvard-Westlake
4 Jaya Nayar Harvard-Westlake JN Harvard-Westlake
4 Kimberley Kimura Harvard-Westlake KK Harvard-Westlake
4 Spencer Klink Harvard-Westlake SK Harvard-Westlake
4 Will Berlin Harvard-Westlake WB Harvard-Westlake
4 Anya Poplavska Lynbrook AP Lynbrook
4 Chris Wang Lynbrook CW Lynbrook
4 Harrison Wang Lynbrook HW Lynbrook
4 Nikhil Ajjarapu Lynbrook NA Lynbrook
4 Nisarg Shah Lynbrook NS Lynbrook
4 Lucy Huang MV Independent LH MV Independent
4 Oliver Zhao MV Independent OZ MV Independent
4 Grace Kim Marlborough GK Marlborough
4 Barry He Palo Alto (Independent) BH Palo Alto (Independent)
4 Ishan Gaur Peninsula IG Peninsula
4 Jonathan Liu Polytechnic JL Polytechnic
4 Kirk Wu San Marino KWu San Marino
4 Patrick Aimone Servite PA Servite
3 Eden Kenney Albany EK Albany
3 Jason Chan Arcadia JC Arcadia
3 Emma Blum Brentwood EB Brentwood
3 Ethan Liu Brentwood ELi Brentwood
3 Ranpreet Gill Clovis North RG Clovis North
3 Ryan Ofman De Toledo RO De Toledo
3 Lauren Morganbesser Harvard-Westlake LM Harvard-Westlake
3 Madeleine Conrad-Mogin Immaculate Heart MC Immaculate Heart
3 Susan Zhou Lynbrook SZ Lynbrook
3 Yichen Zhu Lynbrook YZ Lynbrook
3 Grace Nelson Marlborough GN Marlborough
3 Mia Coates Marlborough MC Marlborough
3 Varun Paranjpe Mountain View VP Mountain View
3 Jack Stern North Hollywood JS North Hollywood
3 David Choi Northwood Independent DC Northwood Independent
3 Viren Abhyankhar Northwood Independent VA Northwood Independent
3 Logan Bauman Oakwood School - North Hollywood LB Oakwood School - North Hollywood
3 Yeji Cho Peninsula YC Peninsula
3 Brian Kam San Marino BK San Marino
3 Eric Deng San Marino ED San Marino
3 Ian Chen San Marino IC San Marino
3 Lori Luo Quarry Lane LL Quarry Lane
3 Priya Narain Quarry Lane PN Quarry Lane
3 Saianurag Karavadi Quarry Lane SK Quarry Lane
2 Kenichi Matsuo Beckman KM Beckman
2 Kiley McKay Brentwood KM Brentwood
2 Lily Richman Brentwood LR Brentwood
2 Isabel Cholbi Cajon IC Cajon
2 Caroline Cha Chaminade CP CC Chaminade CP
2 Jatin Batta Chaminade CP JB Chaminade CP
2 Danielle Shulman De Toledo DS De Toledo
2 Roni Farkash De Toledo RF De Toledo
2 Caitlin Lee Elite of Irvine CL Elite of Irvine
2 Jessa Glassman Harvard-Westlake JG Harvard-Westlake
2 Lena Mizrahi Immaculate Heart LM Immaculate Heart
2 Brandon Ma MV Independent BM MV Independent
2 Amy Jarkow Marlborough AJ Marlborough
2 Karthik Krishnan Northwood Independent KK Northwood Independent
2 Dipashreya Sur Notre Dame DS Notre Dame
2 Maximillian Wolf-Valdes Oakwood School - North Hollywood MW Oakwood School - North Hollywood
2 Kristen Lu Peninsula KL Peninsula
2 Moon Sung Gwak Peninsula MG Peninsula
2 Sean Lipps Peninsula SL Peninsula
2 Esteban Mendoza Polytechnic EM Polytechnic
2 Vincent Liu San Marino VL San Marino
2 Rex Evans Santa Monica RE Santa Monica
1 Katie Raphaelson Brentwood KR Brentwood
1 Joshua Chung Del Mar Independent JC Del Mar Independent
1 Nikki Minagar Elite of Irvine NM Elite of Irvine
1 Pradyun Biswas Elite of Irvine PB Elite of Irvine
1 Samuel Shih Elite of Irvine SS Elite of Irvine
1 Andrea Chow La Reina AC La Reina
1 Daniel Jung Peninsula DJ Peninsula
1 Alex Lunine San Marino AL San Marino
1 Kyle Weng San Marino KW San Marino
1 Minjoon Kang West Ranch MK West Ranch
0 Jonathan Silver De Toledo JS De Toledo
0 Alexander Shaikh Socrates (Independent) AS Socrates (Independent)