Florida Blue Key Speech and Debate Tournament

2020 — Online, FL/US

VLD Entries by Prelim Record

6
Wins Name Code School
6 Nikita Tanguturi American Heritage Boca/Delray NT American Heritage Boca/Delray
6 Mihir Uberoi Appleton North MU Appleton North
6 Zion Dixon Strake Jesuit ZD Strake Jesuit College Prep
5 Alex Dumas Cardinal Gibbons AD Cardinal Gibbons
5 Roberto Sosa Cardinal Gibbons RS Cardinal Gibbons
5 Ali Ahmad Harrison AA Harrison
5 Rebecca Anderson Harrison RA Harrison
5 Phoenix Pittman Lindale PP Lindale
5 Sebastian Frazier NSU SF NSU
5 Sreyaash Das Northview SD Northview
5 Samhith Dharani Southlake Carroll SD Southlake Carroll
5 Cobin Szymanski St Michael Albertville CS St Michael Albertville
5 Joseph Georges Strake Jesuit JG Strake Jesuit College Prep
5 Jarvis Xie Strake Jesuit JX Strake Jesuit College Prep
5 Deven Shah Harker DS Harker
5 Lulu Whitson Woodlands LW Woodlands
4 Bellerina Hu Acton-Boxborough BH Acton-Boxborough
4 Nadaroopa Saraswathi-Mohan American Heritage Boca/Delray NS American Heritage Boca/Delray
4 Emilin Mathew American Heritage Plantation EM American Heritage Plantation
4 Mary Abi-Karam American Heritage Plantation MA American Heritage Plantation
4 Nicholas Randazzo American Heritage Plantation NR American Heritage Plantation
4 Prateek Gupta American Heritage Plantation PG American Heritage Plantation
4 Spencer Swickle American Heritage Plantation SS American Heritage Plantation
4 Gordon Krauss Claremont GK Claremont
4 Nathan Reed Cooper City NR Cooper City
4 Harun Vemulapalli Dutchtown HV Dutchtown
4 Gabe Karsh Evanston Twp GK Evanston Twp
4 Jayden Shin Iowa City West JS Iowa City West
4 Aarush Tripathi King AT King
4 Prateek Seela Lake Highland Prep PSe Lake Highland Prep
4 Yash Agrawal Lake Highland Prep YA Lake Highland Prep
4 Archit Kumar Lexington AK Lexington
4 Brett Fortier Lexington BF Lexington
4 Filip Vrancic Lexington FV Lexington
4 Jayvyn Dacas Pembroke Pines Charter JDa Pembroke Pines Charter
4 Max Perin Sage MP Sage
4 Yesh Rao San Mateo YR San Mateo
4 Joshua St. Peter Sequoyah JS Sequoyah
4 Enya Pinjani Southlake Carroll EP Southlake Carroll
4 Pranav Kaginele Southlake Carroll PK Southlake Carroll
4 Diego Arcos Strake Jesuit DA Strake Jesuit College Prep
4 Jet Sun Strake Jesuit JS Strake Jesuit College Prep
4 Vail Chen Strake Jesuit VC Strake Jesuit College Prep
4 Vratin Mankidy Strake Jesuit VM Strake Jesuit College Prep
4 Deeya Viradia Harker DV Harker
3 Sophie Pearo Acton-Boxborough SP Acton-Boxborough
3 Jordan Antevy American Heritage Plantation JA American Heritage Plantation
3 Mason Cheng American Heritage Plantation MC American Heritage Plantation
3 Kavin Goyal American KG American
3 Sanjana Raj Ardrey Kell SR Ardrey Kell
3 Andrew Kim Bergen County Academies AK Bergen County Academies
3 Zach Dumas Cardinal Gibbons ZD Cardinal Gibbons
3 Max Norman Carmel Valley MN Carmel Valley
3 Siddhartha Rana Carnegie Vanguard SR Carnegie Vanguard
3 Tanish Madan Carnegie Vanguard TM Carnegie Vanguard
3 Casey Powell Cary Acad CP Cary
3 Natasha Sachar Cary Acad NS Cary
3 Sarah Picciola Charlotte Latin SP Charlotte Latin
3 Pranav Sattaraju Cypress Bay PS Cypress Bay
3 Aadesh Anchailya Durham AA Durham
3 Omar Pasha Durham OP Durham
3 Avik Garg Eden Prairie AG Eden Prairie
3 Ayush Manoj Elkins AM Elkins
3 Thomas Vandenburg Flintridge Prep TV Flintridge Prep
3 Fabrice Etienne Ft Lauderdale FE Ft Lauderdale
3 Braxton LaNois Holy Trinity Episcopal BL Holy Trinity Episcopal
3 Ayan Khan Independence AK Independence
3 Chan Park King CP King
3 Krithik Seela Lake Highland Prep KS Lake Highland Prep
3 Austin Li Lexington AL Lexington
3 Vikrant Maan Lexington VM Lexington
3 Ausha Curry Mount Vernon AC Mount Vernon
3 Astrid Villarroel Pembroke Pines Charter AV Pembroke Pines Charter
3 Ava Manaker Strath Haven AM Strath Haven
3 Ansh Sheth Harker AS Harker
3 Panav Gogte Harker PG Harker
3 Julia Fu Pingry JF Pingry
3 Rosalyn Li Roeper RL Roeper
3 Allison Aldridge Woodlands AA Woodlands
3 Phillis Wan Unionville PW Unionville
3 Michael Faeges University MF University
3 Michael Meng West Des Moines Valley MM West Des Moines Valley
2 Skyla Abramson Apopka SA Apopka
2 Gabriel Schuhl Ardrey Kell GS Ardrey Kell
2 Elaine Liu Charlotte Latin EL Charlotte Latin
2 Eduardo Viera Cypress Bay EV Cypress Bay
2 Grace Baek Cypress Bay GB Cypress Bay
2 Mohamad Zalikha Cypress Bay MZ Cypress Bay
2 Aahan Dwivedi Hillsborough AD Hillsborough
2 Alexandria Porter Homewood-Flossmoor AP Homewood-Flossmoor
2 Aviva Fraer Iowa City West AF Iowa City West
2 Heidi Du Iowa City West HD Iowa City West
2 Balaji Iyer King BI King
2 Mayah Singh Lake Highland Prep MS Lake Highland Prep
2 Saher Raza Lake Travis SR Lake Travis
2 Andrew Christy Niceville AC Niceville
2 Omar Elsakhawy Olympia OE Olympia
2 Brady Garrison Pembroke Pines Charter BG Pembroke Pines Charter
2 Bryan Shi Scarsdale BS Scarsdale
2 Chansey Agler Sequoyah CA Sequoyah
2 Nichole Poltinnikov Shady Side NP Shady Side
2 Cristina Capriglione Southlake Carroll CC Southlake Carroll
2 Annmaria Antony Harker AA Harker
2 Medha Patel Unionville MP Unionville
2 Aetan Parmar University AP University
1 Devaansh Singh Advanced Technologies DS Advanced Technologies
1 Isabella Jenkins Bentonville IJ Bentonville
1 Alan Munschy Christopher Columbus AM Christopher Columbus
1 Lucas Hurley Christopher Columbus LH Christopher Columbus
1 Nicholas Gonzalez Christopher Columbus NG Christopher Columbus
1 Phillip Castro Christopher Columbus PC Christopher Columbus
1 Lee Marshall Everglades LM Everglades
1 Keilani Flores Gulf Breeze Dolphin KF Gulf Breeze Dolphin
1 Wyatt Lewis Gulf Breeze Dolphin WL Gulf Breeze Dolphin
1 Aribah Hussain Lake Travis AH Lake Travis
1 Aaron Address Lincoln Park AA Lincoln Park
1 Shamaria Lewis Northeast SLe Northeast
1 Rian Freeman Pembroke Pines Charter RF Pembroke Pines Charter
1 Noshin Khan South Plantation NK South Plantation
1 Jerry Bard Suncoast Comm JB Suncoast Comm
0 Braden Turner Apopka BT Apopka
0 Hollyn Will Gulf Breeze Dolphin HW Gulf Breeze Dolphin