Longhorn Classic at the University of Texas

2019 — Austin, TX/US

LD Entries by Prelim Record

6
Wins Name Code School
6 Andrew Qin Houston Memorial AQ Houston Memorial
6 Aneel Mehra Strake Jesuit AM Strake Jesuit College Prep
6 Ben Erdmann Strake Jesuit BE Strake Jesuit College Prep
6 David Herrera Strake Jesuit DH Strake Jesuit College Prep
5 Pranavkrishna Kandikayala BASIS San Antonio Shavano PK BASIS San Antonio Shavano
5 Arnav Burudgunte Carnegie Vanguard AB Carnegie Vanguard
5 Jackson Hanna Crossings Christian JH Crossings Christian
5 Neer Jain Dulles NJ Dulles
5 Sarah Zheng Dulles SZ Dulles
5 Zan Haq Episcopal School Of Dallas ZH Episcopal School Of Dallas
5 Anais Zhang Greenhill AZ Greenhill
5 Krutin Devesh Greenhill KD Greenhill
5 Ann Popovici Katy Taylor AP Katy Taylor
5 Stephen Scheffe Lake Travis SS Lake Travis
5 Abhishek Rao McNeil AR McNeil
5 Arun Mehra Strake Jesuit AMe Strake Jesuit College Prep
5 Daniel Lee Strake Jesuit DL Strake Jesuit College Prep
5 Joseph Georges Strake Jesuit JG Strake Jesuit College Prep
5 Jarvis Xie Strake Jesuit JX Strake Jesuit College Prep
5 Wyatt Hatfield Strake Jesuit WH Strake Jesuit College Prep
5 Zion Dixon Strake Jesuit ZD Strake Jesuit College Prep
5 Shreya Mehta Kinkaid SM Kinkaid
5 Pranav Medikonduru Westwood PM Westwood
4 Aseel Rawashdeh Anderson AR Anderson
4 Brett Cryan Anderson BC Anderson
4 Yousuf Abdalla Anderson YA Anderson
4 Sam Robson Booker T. Washington SR Booker T. Washington
4 Ali Bharwani Colleyville Heritage AB Colleyville Heritage
4 Yash Aggarwal Cy-Fair YA Cy-Fair
4 Anshumi Jhaveri Dulles AJ Dulles
4 Abhinav Sinha Dulles AS Dulles
4 Shaan Parekh Dulles SP Dulles
4 Tommy Yu Dulles TY Dulles
4 Francisco Gomez-Quinonez Episcopal School Of Dallas FG Episcopal School Of Dallas
4 Kyle Stephens Fusion KS Fusion
4 Ishan Rereddy Garland IR Garland
4 Leah Yeshitila Garland LY Garland
4 Arush Adabala Greenhill AA Greenhill
4 Varsha Gande Greenhill VG Greenhill
4 Sebastian Cho Houston Memorial SC Houston Memorial
4 Yajat Bhargav Houston Memorial YB Houston Memorial
4 Ciarra McClinton John H Guyer CM John H Guyer
4 Vivian McDonald Lake Travis VM Lake Travis
4 Adrita RayChaudhuri McNeil ARa McNeil
4 Ethan Seabourn Moore ES Moore
4 Nevin Gera Plano East NG Plano East
4 William Zhang Plano East WZ Plano East
4 Josh Porter Strake Jesuit JP Strake Jesuit College Prep
4 Nick Goodman Strake Jesuit NG Strake Jesuit College Prep
4 Aditya Iyer Village AI Village
4 Lulu Whitson Woodlands LW Woodlands
4 Kishan Kalaria Trinity Valley KK Trinity Valley
4 Andrew Lee Westlake AL Westlake
4 Alex Lee Westwood AL Westwood
4 Alice Zhang Westwood AZ Westwood
4 Davina Le Westwood DL Westwood
4 Saavan Myneni Westwood SM Westwood
4 Vishal Narra Westwood VN Westwood
3 Damion Reeves Cabot DR Cabot
3 Rahul Rajamani Coppell RR Coppell
3 Alisa Ali Dulles AA Dulles
3 Sophia Zhao Dulles SZh Dulles
3 Ida Harried Flower Mound IH Flower Mound
3 Nathan Sher George Ranch NS George Ranch
3 Kaidyn Nelson Harlingen South KN Harlingen South
3 Daniel Kim Hebron DK Hebron
3 Lucas Chan Hebron LC Hebron
3 Philip Ng Hebron PN Hebron
3 Alfonso Arreola Heights AA Heights
3 Lee Carter Heights LC Heights
3 Daniel Xu Houston Memorial DX Houston Memorial
3 Alexi Olney Lake Travis AO Lake Travis
3 Saher Raza Lake Travis SR Lake Travis
3 Phoenix Pittman Lindale PP Lindale
3 Kartikeya Kotamraju McNeil KK McNeil
3 William Park McNeil WP McNeil
3 Anna Gressett Melissa AG Melissa
3 Reid Pinckard Mt. Pleasant RP Mt. Pleasant
3 Ixoye Ramirez PSJA Early IR PSJA Early
3 Alyssa Castillo Pharr San Juan Alamo Southwest AC Pharr San Juan Alamo Southwest
3 Sanjana Hiremath Plano East SH Plano East
3 Dylan Jones Plano West DJ Plano West
3 Casey Angell Princeton CA Princeton
3 Tristan Espinoza Princeton TE Princeton
3 Benjamin Who River Oaks Baptist BW River Oaks Baptist
3 Hibah Alam Round Rock HA Round Rock
3 Joonyoung Choo Round Rock JC Round Rock
3 Mallika Jade Round Rock MJ Round Rock
3 Cameron Raschke Strake Jesuit CR Strake Jesuit College Prep
3 Jet Sun Strake Jesuit JS Strake Jesuit College Prep
3 Karan Shah Strake Jesuit KS Strake Jesuit College Prep
3 Rushil Chetty Strake Jesuit RC Strake Jesuit College Prep
3 Regina Blenda Village RB Village
3 Joshua Bih Woodlands JB Woodlands
3 Anastasia Keeler Westlake AK Westlake
3 Ethan Abraham Westlake EA Westlake
3 Faizaan Dossani Westlake FD Westlake
3 Anoop Rachakonda Westwood AR Westwood
3 Shawkin Kabir Westwood SK Westwood
3 Sandali Srivastava Westwood SS Westwood
2 Adeeb Khan Albuquerque AK Albuquerque
2 Naima Pyarali Albuquerque NP Albuquerque
2 Gabrielle Lea All Saints Episcopal GL All Saints Episcopal
2 Malik Rawashdeh Anderson MR Anderson
2 Ruby Jones Anderson RJ Anderson
2 Sydney Fulton Anderson SF Anderson
2 James Hartline Austin SFA JH Austin SFA
2 Dj Gauntt Barbers Hill DG Barbers Hill
2 Layla Goundafi Barbers Hill LG Barbers Hill
2 Atira Schulte Cabot AS Cabot
2 Abhived Pulapaka Claudia Taylor AP Claudia Taylor
2 Tom Qiu Episcopal School Of Dallas TQ Episcopal School Of Dallas
2 Faith Choate Grapevine FC Grapevine
2 Zach Deleon Harlingen South ZD Harlingen South
2 Nicholas Schuefler Hebron NS Hebron
2 Ashlyn Veach Heights AV Heights
2 James Edwardson Legacy JE Legacy
2 Srinithya Challa McNeil SC McNeil
2 Caroline Rose Mt. Pleasant CR Mt. Pleasant
2 Kylie Hedge Mt. Pleasant KH Mt. Pleasant
2 Isiah Casas PSJA Early IC PSJA Early
2 Shishir Waghray Plano West SW Plano West
2 Sohali Vaddula Round Rock SV Round Rock
2 Maria Angeles Sharyland MA Sharyland
2 Aidan Atkins Strake Jesuit AA Strake Jesuit College Prep
2 Diego Arcos Strake Jesuit DA Strake Jesuit College Prep
2 Devon Schwartz Stratford DS Stratford
2 Karm Ghei Kinkaid KG Kinkaid
2 Allison Aldridge Woodlands AA Woodlands
2 Nathaniel Lombardo Tuloso Midway NL Tuloso Midway
2 Kali Aman-Carrier Vista Ridge KA Vista Ridge
2 Ramya Nambala Vista Ridge RN Vista Ridge
2 Abhinav Rachakonda Westlake AR Westlake
2 Spiro Hoxha Westside SH Westside
2 Anushka Saini Westwood AS Westwood
2 Gabriella Cantu Winston Churchill GC Winston Churchill
2 Gordie O'Rorke Winston Churchill GO Winston Churchill
1 Sarah Wright All Saints Episcopal SW All Saints Episcopal
1 Taniya Henderson Cabot TH Cabot
1 Carter Bakewell Episcopal School Of Dallas CB Episcopal School Of Dallas
1 Josue Cuenca Langham Creek JC Langham Creek
1 Luke Jackson Langham Creek LJ Langham Creek
1 Kate Woody Legacy KW Legacy
1 Sydney Waggoner Legacy SW Legacy
1 Rachel Adejokun Melissa RA Melissa
1 Isabella Escobedo Princeton IE Princeton
1 Jackson Paul Stratford JP Stratford
1 Jace Allen Tuloso Midway JA Tuloso Midway
1 Nayeon Kim Vista Ridge NK Vista Ridge
1 Melinda Vel Westlake MV Westlake
1 Mireya Rodriguez Winston Churchill MR Winston Churchill
1 Valentina Pastrana Winston Churchill VP Winston Churchill
0 Michael Patterson Austin SFA MP Austin SFA
0 Carson Rogers Barbers Hill CR Barbers Hill
0 Parnika Mandewalkar Langham Creek PM Langham Creek