Greenhill Fall Classic

2019 — Addison, TX/US

LD Entries by Prelim Record

6
Wins Name Code School
6 Kavin Kumaravel Dougherty Valley KK Dougherty Valley
6 Riya Ganpati Edgemont RG Edgemont
6 Kumail Zaidi Oak Hall KZ Oak Hall
5 Kabir Dubey Dougherty Valley KD Dougherty Valley
5 Ava Zinman Harrison AZ Harrison
5 Andrew Gong Harvard-Westlake AG Harvard-Westlake
5 Alexandra Mork Harvard-Westlake AM Harvard-Westlake
5 Samantha McLoughlin Harvard-Westlake SM Harvard-Westlake
5 Rex Evans Santa Monica RE Santa Monica
5 Aneel Mehra Strake Jesuit AMe Strake Jesuit College Prep
5 Ben Erdmann Strake Jesuit BE Strake Jesuit College Prep
5 Joshua Porter Strake Jesuit JP Strake Jesuit College Prep
5 Zan Haq Episcopal School of Dallas ZH Episcopal School of Dallas
5 Anshul Reddy Harker AR Harker
4 Arnav Burudgunte Carnegie Vanguard AB Carnegie Vanguard
4 Jackson Hanna Crossings Christian JH Crossings Christian
4 Angela Zhong Cypress Woods AZ Cypress Woods
4 Giovanni Cutri Harrison GC Harrison
4 George Zhang Harvard-Westlake GZ Harvard-Westlake
4 Matthew Paul Harvard-Westlake MP Harvard-Westlake
4 Andrew Qin Houston Memorial AQ Houston Memorial
4 Ann Popovici Katy Taylor AP Katy Taylor
4 Parth Dhanotra Los Altos PD Los Altos
4 John Choi Loyola JC Loyola
4 SarahMae Tuohy Marlborough ST Marlborough
4 Dylan Burke Newsome DB Newsome
4 Jack Quisenberry Northland Christian JQ Northland Christian
4 Nevin Gera Plano East NG Plano East
4 Tarun Ratnasabapathy Southlake Carroll TR Southlake Carroll
4 Arun Mehra Strake Jesuit AM Strake Jesuit College Prep
4 David Herrera Strake Jesuit DH Strake Jesuit College Prep
4 Joseph Georges Strake Jesuit JG Strake Jesuit College Prep
4 Akshay Manglik Harker AM Harker
4 Krishna Mysoor Harker KM Harker
4 Quentin Clark Harker QC Harker
4 Shreya Mehta Kinkaid SM Kinkaid
4 Kishan Kalaria Trinity Valley KK Trinity Valley
4 Mercy Wah University MW University
4 Ethan Elasky Westlake EE Westlake
4 Saavan Myneni Westwood SM Westwood
4 Tej Gedela William G. Enloe TG William G. Enloe
3 Pranavkrishna Kandikayala BASIS San Antonio Shavano PK BASIS San Antonio Shavano
3 Ciarra McClinton Guyer CM Guyer
3 Rebecca Anderson Harrison RA Harrison
3 Claire Conner Harvard-Westlake CC Harvard-Westlake
3 Jonathan Cosgrove Harvard-Westlake JC Harvard-Westlake
3 Julia Im Harvard-Westlake JI Harvard-Westlake
3 Joie Zhang Harvard-Westlake JZ Harvard-Westlake
3 Philip Ng Hebron PN Hebron
3 Beatrice Culligan Immaculate Heart BC Immaculate Heart
3 Felicity Park Immaculate Heart FP Immaculate Heart
3 Simon Wu Interlake SW Interlake
3 Ben Thomas KAPS BT KAPS
3 Breigh Plat Legacy Christian BP Legacy Christian
3 Kaya Czyz Lovejoy KC Lovejoy
3 Connor Lindquist Loyola CL Loyola
3 Daniel Beck Loyola DB Loyola
3 Mahir Bansal Marvin Baker MB Marvin Baker
3 Abhishek Rao McNeil AR McNeil
3 Anna Gressett Melissa AG Melissa
3 Kian Najaf Milton KN Milton
3 Temitope Ogundare Newark Science TO Newark Science
3 Aaron Barcio Northland Christian AB Northland Christian
3 Austin Broussard Northland Christian ABr Northland Christian
3 Ethan Hwang Palo Alto HS EH Palo Alto
3 Ali Ansari Sage Sage Hill
3 Zion Dixon Strake Jesuit ZD Strake Jesuit College Prep
3 Sachin Shah Harker SS Harker
3 Adnan Fatakdawala Village AF Village
3 Aditya Ramesh-Iyer Village AR Village
3 Alyssa Ashmore West Des Moines Valley AA West Des Moines Valley
3 Kauai Cua West Des Moines Valley KC West Des Moines Valley
3 Alice Zhang Westwood AZ Westwood
3 Davina Le Westwood DL Westwood
2 Sefiat Ologundudu Alief Taylor SO Alief Taylor
2 Sherrod Session Alief Taylor SS Alief Taylor
2 Aseel Rawashdeh Anderson AR Anderson
2 Rahul Rajamani Coppell RR Coppell
2 Allison Kerstein Cypress Woods AK Cypress Woods
2 Helena Lew-Kiedrowska Edgemont HL Edgemont
2 Ishan Rereddy Garland IR Garland
2 William Ashcraft Garland WA Garland
2 Thomas Tran Grapevine TT Grapevine
2 Olivia Feldman Harvard-Westlake OF Harvard-Westlake
2 Lucas Chan Hebron LC Hebron
2 Alfonso Arreola Heights AA Heights
2 Anthony Xie Interlake AX Interlake
2 Laila Meredith Little Rock Central LM Little Rock Central
2 Kartikeya Kotamraju McNeil KK McNeil
2 William Park McNeil WP McNeil
2 Caroline Siebert New Trier CS New Trier
2 Izaak Van Til New Trier IV New Trier
2 Eathan Newman Northland Christian EN Northland Christian
2 Lilly Broussard Northland Christian LB Northland Christian
2 William Zhang Plano East WZ Plano East
2 Pranav Kaginele Southlake Carroll PK Southlake Carroll
2 Aditi Vinod Harker AV Harker
2 Rohan Thakur Harker RT Harker
2 Kelly Goss Trinity Valley KG Trinity Valley
2 Tony Holm West Des Moines Valley TH West Des Moines Valley
2 Anthony Cui William G. Enloe AC William G. Enloe
2 Kaitlyn Han William G. Enloe KH William G. Enloe
1 Malik Rawashdeh Anderson MR Anderson
1 Natasha Banga Coppell NB Coppell
1 Faith Choate Grapevine FC Grapevine
1 Sarah Li Houston Memorial SL Houston Memorial
1 Jane Lichtman Immaculate Heart JL Immaculate Heart
1 Valerie Gutierrez Irma Rangel YWLS VG Irma Rangel YWLS
1 Ashley Rihani Lovejoy AR Lovejoy
1 Emma Mansour New Trier EM New Trier
1 Victoria Ajayi Newark Science VA Newark Science
1 Francisco Gomez-Quinonez Episcopal School of Dallas FG Episcopal School of Dallas
1 Risha Shetye West Des Moines Valley RS West Des Moines Valley
1 Thomas Knudsen West Des Moines Valley TK West Des Moines Valley
0 David Shu Little Rock Central DS Little Rock Central