Loyola Invitational

2019 — Los Angeles, CA/US

LD Entries by Prelim Record

Wins Name Code School
6 Rex Evans Santa Monica RE Santa Monica
5 Asher Towner Crescenta Valley AT Crescenta Valley
5 Kabir Dubey Dougherty Valley KD Dougherty Valley
5 Kavin Kumaravel Dougherty Valley KK Dougherty Valley
5 Andrew Gong Harvard-Westlake AG Harvard-Westlake
5 Alexandra Mork Harvard-Westlake AM Harvard-Westlake
5 Jessa Glassman Harvard-Westlake JG Harvard-Westlake
5 Joanna Im Harvard-Westlake JI Harvard-Westlake
5 Nathan Russell Harvard-Westlake NR Harvard-Westlake
5 Anish Ramireddy Peninsula AR Peninsula
4 Linus Epstein Brentwood LE Brentwood
4 Jason Yang Carmel Valley Independent JY Carmel Valley Independent
4 Anurag Rao Dougherty Valley AR Dougherty Valley
4 Ayush Saha Granada Hills Charter AS Granada Hills Charter
4 Taman Kanchanapalli H.B. Plant TK H.B. Plant
4 George Zhang Harvard-Westlake GZ Harvard-Westlake
4 Matthew Paul Harvard-Westlake MP Harvard-Westlake
4 Spencer Klink Harvard-Westlake SK Harvard-Westlake
4 Parth Dhanotra Los Altos PD Los Altos
4 SarahMae Tuohy Marlborough ST Marlborough
4 Jonathan Jeong Rancho Bernardo JJ Rancho Bernardo
4 Wiley Kohler S. Eugene H. S WK S. Eugene H. S
4 Edmond Wen San Marino EW San Marino
4 Ethan Elasky Westlake EE Westlake
3 Nicole Yamachika Academy of Higher Learning NY Academy of Higher Learning
3 Meera Sehgal Bay Independent MS Bay Independent
3 Harper Green Brentwood HG Brentwood
3 Jacob Spiegelman Carmel Valley Independent JS Carmel Valley Independent
3 Trevor Mitchell Clairmont Independent TM Clairmont Independent
3 Raj Pabari Classical RP Classical
3 Arjun Garg Dougherty Valley AG Dougherty Valley
3 Mishka Narasimhan Dougherty Valley MN Dougherty Valley
3 Shray Patel Dougherty Valley SP Dougherty Valley
3 Felicity Park Immaculate Heart FP Immaculate Heart
3 Keshav Rastogi Kennedy (Independent) KR Kennedy (Independent)
3 Ron Nath Los Osos Independent RN Los Osos Independent
3 Emma Yanai Marlborough EY Marlborough
3 Julianne Hannon Marlborough JH Marlborough
3 Julia Steinberg Marlborough JS Marlborough
3 Jocelyn Shek Marlborough JSh Marlborough
3 Nihar Abhyankar Northwood NA Northwood
3 Jacob Namgung Peninsula JN Peninsula
3 Rhys Moon Peninsula RM Peninsula
3 Amitoj Singh Portola Bulldogs AS Portola Bulldogs
3 Ali Ansari Sage Hill Independent AA Sage Hill Independent
3 Timothy Guo Sage Hill Independent TG Sage Hill Independent
3 Alexander Batt Whatcom AB Whatcom
2 Dylan Liu Brentwood DL Brentwood
2 Krish Kapoor Dougherty Valley KKa Dougherty Valley
2 Savit Bhat Dougherty Valley SB Dougherty Valley
2 Jane Lichtman Immaculate Heart JL Immaculate Heart
2 Anya Karumanchi Marlborough AK Marlborough
2 Macy Lerner Marlborough ML Marlborough
2 Lydia Qin North Hollywood LQ North Hollywood
2 Aaron Zhang Orange Lutheran AZ Orange Lutheran
2 Ethan Hwang Palo Alto HS Independent EH Palo Alto HS Independent
2 Karl Velazquez Palos Verdes Independent KV Palos Verdes Independent
2 Avery Ngo Segerstrom AN Segerstrom
1 Eric Park Carmel Valley Independent EP Carmel Valley Independent
1 Grant Aung Grant Aung GA Grant Aung
1 Beatrice Culligan Immaculate Heart BC Immaculate Heart
1 Eric Sheng Palos Verdes Independent ES Palos Verdes Independent
1 Henry Chung Peninsula HC Peninsula
1 Max Perin Sage Hill Independent MP Sage Hill Independent
1 Jungwoo Seo Torrey Pines JS Torrey Pines
0 Sierra Houegban Brentwood SH Brentwood