Spartan Invitational

2021 — NSDA Campus, PA/US
Final Places
Congress
Place Code Name School State RkFn JPFn PRkFn SRk Ballots
1st CE 408 Kayla Howie Southern Lehigh PA 16 0 5 47 R114(5)R241*4(9)R355*231(16)
2nd BX 401 Emily Lawrence East Ridge MN 18 0 2 77 R111(2)R21*22(5)R312*816(18)
3rd BX 400 Anjali Nambudiri East Ridge MN 20 0 6 65 R111(2)R21*51(7)R326*363(20)
4th CE 400 Kylie Baker Southern Lehigh PA 21 0 1 53 R133(6)R22*22(6)R341*952(21)
5th BE 400 Malcolm Meyn East Chapel Hill NC 22 0 3 90 R123(5)R227*3(12)R333*529(22)
6th AJ 402 Patrick Wang CR North PA 28 0 4 81 R134(7)R25*33(11)R374*197(28)
7th BX 402 Kenneth Chen East Ridge MN 31 0 8 68 R151(6)R212*1(4)R388*744(31)
8th AJ 400 Sarayu Cheemalapati CR North PA 39 0 11 73 R122(4)R24*13(8)R3611*985(39)
9th CH 401 Thomas McNulty Loyola Blakefield MD 42 0 12 84 R142(6)R234*1(8)R3912*498(42)
10th AJ 404 Sanika Jain CR North PA 43 0 7 97 R116(7)R211*3(5)R397*999(43)
11th CB 401 Ujal Gautam Upper St Clair PA 43 0 9 98 R131(4)R272*7(16)R399*979(43)
12th CE 406 Cameron Hines Southern Lehigh PA 43 0 10 103 R122(4)R22*11(4)R3910*699(43)
Congress Prelims
Place Code Name School State Rk PRk Ballots
Prelim CB 402 Priyanka Palayekar Upper St Clair PA 22 5 R142(6)R265*5(16)
Prelim CB 400 Zoe Sobel-Drum Upper St Clair PA 25 3 R164(10)R23*48(15)
Prelim CD 400 Lauren Koo Phillipsburg NJ 20 3 R185(13)R223*2(7)
Prelim BY 400 Thomas Chen Montville NJ 21 3 R145(9)R23*54(12)
Prelim CH 400 Nathan Li Loyola Blakefield MD 28 4 R135(8)R284*8(20)
Prelim AL 401 Grace Bolling Pennsbury PA 26 6 R175(12)R26*35(14)
Prelim CE 405 Mohammad Durrani Southern Lehigh PA 25 5 R123(5)R265*9(20)
Prelim CE 407 Isabella Hoang Southern Lehigh PA 21 4 R153(8)R24*45(13)
Prelim CE 409 Jadon Trackim Southern Lehigh PA 31 11 R169(15)R2311*2(16)
Prelim CP 400 Hayden Frazee Perry OH 28 5 R146(10)R25*94(18)
Prelim CG 400 Nilay Mehta Hunterdon Central NJ 31 7 R168(14)R247*6(17)
Prelim BE 405 Anna Routh East Chapel Hill NC 35 6 R188(16)R26*67(19)
Prelim AD 400 Grayson Lauer Dallastown PA 35 9 R187(15)R259*6(20)
Prelim CE 404 Payton Clauser Southern Lehigh PA 36 7 R188(16)R27*76(20)
Prelim AJ 401 Medha Pendota CR North PA 32 8 R177(14)R258*5(18)
Prelim CB 403 Ansh Goyal Upper St Clair PA 37 7 R166(12)R27*99(25)
Prelim CM 400 Sriaarya Pradeepkumar North Allegheny PA 37 6 R176(13)R296*9(24)
Prelim CD 402 Jonathon Pizzali Phillipsburg NJ 36 8 R157(12)R28*610(24)
Prelim AB 400 Aashna Pandey Strath Haven PA 38 10 R154(9)R2910*10(29)
Prelim AN 400 Mia Sera Shikellamy PA 37 8 R179(16)R28*76(21)
Prelim AJ 406 Miah Yamada CR North PA 39 3 R199(18)R293*9(21)
Prelim CE 410 Aidan Vedder Southern Lehigh PA 42 9 R199(18)R29*87(24)
Prelim CE 401 Alexis Behrens Southern Lehigh PA 40 6 R199(18)R286*8(22)
Prelim CD 401 Peter Evanowski Phillipsburg NJ 43 9 R197(16)R29*99(27)
Prelim AJ 403 Arnav Rajesh CR North PA 40 8 R1108(18)R278*7(22)
Prelim CJ 400 Connor Harvey Hill Top Prep PA 47 10 R1910(19)R210*99(28)
Prelim AY 401 James Bole St Joseph's Prep PA 40 9 R199(18)R299*4(22)
Prelim BZ 400 Jerry Li Hill PA 46 10 R11010(20)R210*88(26)
Prelim CD 403 Leah Riewerts Phillipsburg NJ 48 10 R1119(20)R2910*9(28)
Prelim AJ 405 Shane Wattenmaker CR North PA 51 11 R1911(20)R211*911(31)
Prelim AL 402 Selena Beasley Pennsbury PA 51 11 R1109(19)R21011*11(32)
Prelim AL 403 Madyson Robbins Pennsbury PA 49 11 R1119(20)R211*99(29)