Peninsula Invitational

2021 — Rolling Hills Estates, CA/US
Final Places
Open Lincoln-Douglas
Debate Elims
Place Code Name State Round Ballots
1st Strake Jesuit BE Ben Erdmann TX Final R1W30.0R2W29.6R3W29.4R4W29.6R5W29.4R6W29.8R8WWW(3-0)R9LWW(2-1)R10WWW(3-0)R11WWW(3-0)R12WWW(3-0)
2nd Sequoia AS Alyssa Sawyer CA Final R1W29.2R2W29.6R3W29.1R4W29.0R5L29.4R6W29.1R8WWW(3-0)R9WLW(2-1)R10WWW(3-0)R11LWW(2-1)R12LLL(0-3)
Semi Loyola LH Lucas Hunter CA Semi R1W28.8R2W29.2R3W29.5R4W29.2R5W29.7R6L29.3R8WWW(3-0)R9WR10WWW(3-0)R11LLL(0-3)
Semi Claremont GK Gordon Krauss CA Semi R1W29.2R2W29.2R3W29.2R4W29.5R5W29.2R6W29.6R8WWW(3-0)R9LWW(2-1)R10WLW(2-1)R11WLL(1-2)
Quar Carmel Valley EP Eric Park CA Quar R1W28.5R2L28.0R3W28.7R4W28.9R5W28.8R6W29.1R8WWW(3-0)R9WWW(3-0)R10LLL(0-3)
Quar Loyola AP Andrew Pribe CA Quar R1W28.9R2W29.6R3W29.2R4L28.9R5L28.8R6W29.4R7WWW(3-0)R8WWW(3-0)R9WWW(3-0)R10LWL(1-2)
Quar Dougherty Valley SK Saketh Kotapati CA Quar R1W28.9R2W28.2R3W29.0R4W29.0R5L29.0R6W28.8R8WWW(3-0)R9LWW(2-1)R10LLL(0-3)
Quar Dougherty Valley SB Savit Bhat CA Quar R1W28.8R2W29.4R3W29.9R4W29.6R5L28.9R6W29.2R8WLW(2-1)R9WR10LLL(0-3)
Octo Harker DS Deven Shah CA Octo R1W28.9R2W29.5R3W29.7R4W29.5R5W29.4R6W29.7R8WWW(3-0)R9WLL(1-2)
Octo Immaculate Heart BC Beatrice Culligan CA Octo R1L29.0R2W29.0R3W29.0R4W29.1R5W29.0R6L29.6R7LWW(2-1)R8WLW(2-1)R9LWL(1-2)
Octo Immaculate Heart JL Jane Lichtman CA Octo R1W29.1R2W29.7R3W29.2R4L29.4R5L29.1R6W28.7R8WWL(2-1)R9WLL(1-2)
Octo Thomas Horace Rogers JW Justin Wen TX Octo R1L28.0R2W29.3R3W29.8R4L28.3R5W28.8R6W28.9R7WWW(3-0)R8WLW(2-1)R9LLL(0-3)
Octo Orange Lutheran AZ Aaron Zhang CA Octo R1W29.1R2W28.8R3L29.1R4W29.2R5W28.7R6W28.7R8WWW(3-0)R9WLL(1-2)
Octo Northwood NA Nihar Abhyankar CA Octo R1W29.8R2W29.0R3W29.3R4L29.0R5W29.2R6W29.7R8WWW(3-0)R9LLL(0-3)
Octo Loyola BC Benjamin Cortez CA Octo R1W28.7R2L29.1R3W29.0R4W29.4R5W29.5R6L28.9R7WWW(3-0)R8WWW(3-0)R9L
Octo Dougherty Valley AG Arjun Garg CA Octo R1W28.4R2L29.0R3W29.2R4W29.2R5W29.5R6L28.8R7WWW(3-0)R8WR9L
Doub Southlake Carroll PK Pranav Kaginele TX Doub R1W29.8R2W29.4R3W29.2R4L29.0R5W29.3R6L29.0R8LLL(0-3)
Doub Sage Hill MP Max Perin CA Doub R1W29.2R2W29.2R3W29.4R4W29.1R5L29.6R6W29.0R8LWL(1-2)
Doub Sage Hill AA Ali Ansari CA Doub R1W29.3R2W28.8R3L29.8R4W29.8R5L28.5R6W28.6R7WWW(3-0)R8LLL(0-3)
Doub Strake Jesuit JG Joseph Georges TX Doub R1W29.9R2W29.5R3W28.9R4W29.7R5W29.5R6W30.0R8LWL(1-2)
Doub Strake Jesuit AA Aidan Atkins TX Doub R1L29.0R2W29.9R3W28.9R4L29.3R5W28.7R6W29.0R7WWW(3-0)R8LLL(0-3)
Doub Strake Jesuit MS Michael Stuckert TX Doub R1W29.3R2W28.7R3W28.7R4L28.9R5L29.3R6W28.8R7WWW(3-0)R8LLL(0-3)
Doub Ayala AM Adam Mimou CA Doub R1L28.7R2L28.5R4W29.5R5W28.9R6W29.2R7WWW(3-0)R8LLL(0-3)
Doub Carnegie Vanguard SR Siddhartha Rana TX Doub R1W27.6R2W28.9R3L28.9R4W29.5R5L28.9R6W29.3R7WWW(3-0)R8LWL(1-2)
Doub Woodlands LW Lulu Whitson TX Doub R1L28.5R2W29.0R3W28.8R4W28.6R5W28.9R6L28.9R7WWW(3-0)R8LLL(0-3)
Doub BASIS Independent Silicon Valley Independent SK Shreyas Kapavarapu CA Doub R1W28.8R2W28.9R3W28.2R4L28.8R5W28.8R6W28.6R8LLW(1-2)
Doub Iowa City West NW Nathan Weimar IA Doub R1L28.9R2W29.2R3W28.9R4W29.0R5W28.9R6L29.0R7WWW(3-0)R8LLL(0-3)
Doub DTHS HV Harun Vemulapalli LA Doub R1W28.5R2W29.3R3W28.5R4L29.0R5W29.0R6W29.4R8LLL(0-3)
Doub Dougherty Valley KK Krish Kapoor CA Doub R1W28.5R2W29.3R3W29.2R4W29.2R5L29.0R6W29.2R8L
Doub Dougherty Valley SS Sonal Sharma CA Doub R1W29.0R2L28.2R3W28.9R4W29.5R5W29.0R6L28.0R7WLW(2-1)R8LLL(0-3)
Doub Sammamish Independent LW Lydia Wang WA Doub R1W28.5R2L28.9R3L28.6R4W28.3R5W27.8R6W28.0R7WWL(2-1)R8LLL(0-3)
Doub Memorial SC Sebastian Cho TX Doub R1W28.7R2W29.5R3L28.6R4W29.0R5W29.2R6W28.9R8LLL(0-3)
Triples Marlborough JH Julianne Hannon CA Triples R1L28.7R2W28.7R3W28.7R4L28.8R5W28.9R6W29.2R7LLL(0-3)
Triples Portola AS Amitoj Singh CA Triples R1W29.0R2W28.8R3L28.7R4W28.9R5W29.0R6L28.4R7LLL(0-3)
Triples Dougherty Valley DC Dhruv Channa CA Triples R1W29.2R2L27.0R3W28.4R4L28.8R5W28.8R6W28.8R7LLL(0-3)
Triples Immaculate Heart FP Felicity Park CA Triples R1W28.6R2W29.3R3W29.0R4L28.9R5L28.9R6W28.9R7LWL(1-2)
Triples Immaculate Heart ZB Zofia Barr CA Triples R1L28.9R2W28.5R3W28.6R4L29.1R5W28.6R6W28.7R7LLL(0-3)
Triples Harvard-Westlake OF Olivia Feldman CA Triples R1W29.0R2W28.1R3L29.5R4W29.1R5W29.1R6L29.6R7LLW(1-2)
Triples Harvard-Westlake IC Iris Chen CA Triples R1W28.8R2L29.2R3W28.9R4W28.5R5L28.7R6W28.9R7LLL(0-3)
Triples Harvard-Westlake CC Claire Conner CA Triples R1W28.6R2L28.0R3W28.8R4L29.1R5W28.5R6W28.9R7WLL(1-2)
Triples Scripps Ranch AS Agastya Sridharan CA Triples R1W28.6R2L28.9R3L28.6R4W28.5R5W28.5R6W29.3R7LLL(0-3)
Triples Iowa City West JS Jayden Shin IA Triples R1L28.6R2W28.1R3W28.4R4W29.0R5L28.9R6W28.3R7LLL(0-3)
Triples Brophy SA Saif Agha AZ Triples R1W28.4R2W29.2R3L28.0R4W28.5R5L28.7R6W28.6R7LLL(0-3)
Triples Dougherty Valley AM Aditya Madaraju CA Triples R1W28.7R2L28.8R3W29.2R4W28.7R5W28.6R6L28.0R7LLL(0-3)
Triples Elkins AM Ayush Manoj TX Triples R1W28.0R2W28.1R3L29.0R4L28.4R5W28.9R6W29.3R7LLL(0-3)
Triples Perry JA Joey Antonelli AZ Triples R1W28.5R2W28.9R3W29.4R4L29.1R5W28.6R6L28.6R7LLL(0-3)
Debate Prelims
Place Code Name State WinPm PtsPm -1HL PtsPm -2HL PtsPm OSdPm RandPm Ballots
Prelim Austin SFA JH James Hartline TX 3 115.8 58.2 172 51 5.45 R1W28.4R2W29.1R3W27.0R4L29.2R5L29.1R6L29.2
Prelim Oxford VM Viren Mehta CA 3 115.8 58.1 173.4 54.83 3.76 R1W28.0R2L29.2R3L29.6R4W28.5R5W29.1R6L29.0
Prelim Loyola DB Daniel Beck CA 3 115.6 57.8 173.6 55.83 8.96 R1W28.9R2W28.9R3L28.9R4W29.2R5L28.8R6L28.9
Prelim Brentwood SH Samantha Ho CA 3 115.5 57.8 173.3 49.67 4.37 R1W29.6R2W28.5R3L28.2R4W28.9R5L28.9R6L29.2
Prelim Peachtree Ridge RL Roy Lee GA 3 115.2 57.6 173.3 56.5 1.96 R1L28.7R2L28.9R3W28.6R4W28.9R5W29.5R6L28.7
Prelim Northern Valley HS Independent JS James Song NJ 3 115.2 57.6 172.4 63 3.04 R1L28.8R2L27.9R3W28.7R4W29.3R5W28.9R6L28.8
Prelim Acton-Boxborough BH Bellerina Hu MA 3 115.2 57.5 172.3 46.33 5.47 R1W29.1R2W28.0R3L29.1R4W28.8R5L28.7R6L28.6
Prelim Brentwood SR Sophie Rubin CA 3 115.2 57.4 172.8 58.67 8.66 R1W28.7R2W28.7R3L28.2R4L29.1R5W29.4R6L28.7
Prelim Bishop's AC Advay Chandra CA 3 115 57.6 172.6 70.83 1.42 R1L28.8R2L28.9R3W29.3R4W28.8R5L28.3R6W28.5
Prelim Kennedy KR Keshav Rastogi CA 3 115 57.4 171.2 50.5 3.5 R1L27.0R2W28.7R3W28.9R4W29.2R5L28.7R6L28.7
Prelim Brentwood JK Jessica Korobkin CA 3 115 57.2 172.8 68.33 0.95 R1W29.6R2W28.6R3L28.6R4L29.5R5W28.2R6L28.3
Prelim West Des Moines Valley KC Kauai Cua IA 3 114.9 57.4 172.7 70.33 5.58 R1W29.3R2L28.5R3L28.7R4W28.6R5L28.7R6W28.9
Prelim Wilcox KM Keith Maben CA 3 114.8 57.5 172.3 61.4 9.68 R1L28.4R2W28.4R3L29.1R4L28.9R5W28.8
Prelim Valley Christian Independent AP Abhinav Palivela CA 3 114.8 57.4 171.6 75.67 3.33 R1W28.8R2W28.6R3L28.8R4L28.7R5L28.0R6W28.7
Prelim American KG Kavin Goyal CA 3 114.7 57.3 172.5 71.5 2.29 R1L28.3R2L28.6R3W29.5R4W28.9R5W28.5R6L28.7
Prelim Monta Vista RD Rohit Dayanand CA 3 114.6 57.1 170.6 55.6 8.99 R1L28.5R3L28.7R4W29.0R5W29.0R6L27.0
Prelim West AG Ananya Gowrishankar CA 3 114.5 57.2 171.1 68.8 4.87 R1L28.7R2L27.6R3L28.3R4W29.0R6W29.0
Prelim Immaculate Heart AW Ava Wegmann-Gatarz CA 3 114.5 57.2 171.7 66 1.54 R1L28.5R2L28.5R3W28.7R4W28.2R5L28.8R6W29.0
Prelim Carmel Valley ED Elaine Dong CA 3 114.5 57.2 171.5 69 5.13 R1W28.2R2W28.8R3L28.5R4L28.5R5L28.8R6W28.7
Prelim Bergen County Academies AK Andrew Kim NJ 3 114.4 57.3 171.7 37.83 7.79 R1W29.0R2W28.8R3W28.5R4L28.3R5L28.3R6L28.8
Prelim Carmel Valley AK Andrew Kang CA 3 114.4 57.3 171.2 52.33 4.42 R1L28.7R2W28.8R3W28.6R4W28.3R5L28.0R6L28.8
Prelim Advanced Technologies JG Jonah Gentleman NV 3 114.4 57.2 171.7 68 4.16 R1W28.6R2W29.1R3L29.3R4W28.1R5L28.6R6L28.0
Prelim Dougherty Valley NB Neda Bahrani CA 3 114.3 57.2 170.6 64.17 7.94 R1W27.5R2L28.7R3L28.6R4W28.8R5W28.6R6L28.4
Prelim Marlborough MS Margalit Salkin CA 3 114.3 57.1 172.2 61 0.07 R1L28.3R2L28.7R3W28.6R4W29.6R5W28.5R6L28.5
Prelim West Ranch SV Shreyas Venkatsubramanian CA 3 114.2 57.1 171.3 77.5 3.78 R1W28.7R2W28.3R3L28.4R4L28.9R5L28.2R6W28.8
Prelim Brentwood AR Allie Ruiz CA 3 114.1 57.3 171.1 83.33 2.09 R1L28.7R2W28.1R3W28.7R4L28.0R5L29.0R6W28.6
Prelim Harker AM Arjun Moogimane CA 3 113.9 57.1 170.9 62.5 7.03 R1L28.4R2W28.8R3W28.7R4L28.0R5W28.0R6L29.0
Prelim Sam Barlow EL Eli Leadham OR 3 113.8 57.2 170.1 83.5 9.72 R1L27.4R2W28.7R3L28.7R4L27.9R5W28.5R6W28.9
Prelim ModernBrain JM Joanne Moon CA 3 113.7 56.8 170.6 82.6 2.45 R1L28.5R3W28.4R4W28.0R5L28.4R6W28.9
Prelim West Ranch KT Katelyn Tao CA 3 113.7 56.9 170.6 80.17 8.21 R1L28.1R2L28.7R3W28.5R4L28.4R5W28.0R6W28.9
Prelim S. Eugene H. S KS Kendra Schmidt OR 3 113.7 56.9 170.5 68.5 0.02 R1W28.5R2L28.6R3L28.4R4W28.2R5L28.5R6W28.3
Prelim Taft EL Emily Lin CA 3 113.5 56.9 170.4 76.6 0.83 R1W29.4R3L27.5R4L28.7R5L27.9R6W28.5
Prelim Carmel Valley SZ Sarah Zhou CA 3 113.5 56.7 168.3 53.83 3.28 R1W28.3R2W28.3R3L28.8R4L26.0R5W28.4R6L28.5
Prelim Brentwood JC John Chung CA 3 113.4 56.6 170.3 71.17 9.8 R1L28.2R2W28.9R3W28.7R4L28.0R5L28.4R6W28.1
Prelim S. Eugene H. S JC Jason Chinitz-Mital OR 3 113.4 56.5 170.4 73.5 9.8 R1L28.8R2L28.1R3W28.1R4L28.0R5W29.0R6W28.4
Prelim Marlborough SL Shaye Lee CA 3 113.3 56.8 169.9 77.83 8.93 R1FORFEITR2L28.6R3L28.0R4W28.5R5W28.5R6W28.0
Prelim Iowa City West HM Hanae Matsumoto IA 3 113.2 56.6 170.3 64.5 7.59 R1L28.3R2W28.0R3L28.3R4W28.0R5L28.6R6W29.1
Prelim Harvard-Westlake ML Maxwell Lee CA 3 113.1 56.5 169.7 69.67 5.01 R1W28.6R2W28.4R3L28.1R4L28.8R5L27.8R6W28.0
Prelim West Des Moines Valley MM Michael Meng IA 3 112.6 56.4 168.3 77.83 4.44 R1L28.0R2L28.2R3W28.2R4L28.2R5W28.2R6W27.5
Prelim Troy AP Andrew Park CA 2 115.7 57.9 173.7 60.5 2.36 R1L29.0R2W28.6R3L28.5R4W29.5R5L29.2R6L28.9
Prelim Immaculate Heart RR Riley Rees CA 2 115.1 57.5 171.9 69.83 4.96 R1L28.7R2L27.9R3L28.9R4W28.7R5W28.9R6L28.8
Prelim San Dieguito NC Nitin Chatlani CA 2 115.1 57.8 172.6 81.17 8.56 R2L29.0R3L28.0R4L29.3R5W29.5R6L28.0
Prelim Valor Christian LS Lucy Sarkissian CO 2 114.7 57.4 172.2 70.5 5.11 R1L28.8R2L28.5R3W28.7R4L28.3R5W28.7R6L29.2
Prelim Northern Valley HS Independent JL Jing Li NJ 2 114.5 57.3 171.5 72.67 4.18 R1L28.5R2W28.8R3L28.8R4W29.0R5L28.4R6L28.0
Prelim Carmel Valley KW Katie Wang CA 2 114.5 57.3 171.3 79.83 2.14 R1W28.4R2L28.8R3L28.0R4L28.8R5L28.5R6W28.8
Prelim Mirman LS Lilly Stobo CA 2 114.3 57.1 171.2 94 5.67 R1L28.0R2L28.7R3L28.5R4L28.6R5W28.9R6W28.5
Prelim Marlborough GA Gabriela Adler CA 2 114.3 57.1 171 75.6 6.65 R1L28.5R2L28.8R3W28.7R4L27.9R5L28.6
Prelim ModernBrain AK Annabelle Kim CA 2 114.3 57 171.4 81.17 4.74 R1L29.0R2L28.4R3W28.6R4L29.0R5L28.1R6W28.3
Prelim Exeter Independent SK Selim Kim NH 2 114.1 57.1 171.9 75.17 9.54 R1L28.3R2L28.5R3L28.6R4W29.8R5W28.7R6L28.0
Prelim Brentwood MM Mika McCaffrey CA 2 114 56.9 171.2 75.17 7.52 R1L28.3R2L28.4R3L28.1R4W28.5R5L28.8R6W29.1
Prelim Irvington AB Alisha Bhat CA 2 113.9 57 170.7 62.5 9.03 R1W28.4R2W28.8R3L28.2R4L28.0R5L28.6R6L28.7
Prelim Valencia SS Suhani Sharma CA 2 113.9 57 170.8 86.8 0.65 R1L27.8R2L28.6R3L28.3R4L29.1R6W28.5
Prelim Hill CC Corbin Cartagine PA 2 113.7 56.8 170.4 78.83 8.17 R1L28.2R2L28.4R3W28.0R4L28.7R5L28.7R6W28.4
Prelim Harvard-Westlake JH Jade Harris CA 2 113.6 56.9 170.1 61 6.15 R1W28.7R2W28.0R3L28.7R4L28.2R5L27.5R6L29.0
Prelim Marlborough SG Siena Grouf CA 2 113.6 56.7 170.2 75.83 7.79 R1L29.0R2W27.6R3L28.2R4W28.5R5L28.1R6L28.8
Prelim Harker SS Sofia Shah CA 2 113.4 56.9 170.2 81.33 3.6 R1L28.9R2W28.4R3L28.5R4L28.0R5W28.5R6L27.9
Prelim Dougherty Valley PC Pranav Chandra CA 2 113.4 56.6 170 62.5 0.87 R1W28.2R2L28.6R3L28.2R4W28.4R5L28.6R6L28.0
Prelim Palos Verdes HS KV Karl Velazquez CA 2 113.3 56.6 169.3 77.5 8.13 R1L27.4R2L28.6R3W28.2R4L28.5R5L28.3R6W28.3
Prelim Dougherty Valley ST Sohum Tiwary CA 2 113.2 56.7 170.4 75.67 1.29 R1L28.5R2L29.3R3W27.9R4W28.4R5L28.3R6L28.0
Prelim Iowa City West HD Heidi Du IA 2 113.2 56.5 170 64.5 8.73 R1W27.9R2W28.7R3L28.2R4L28.0R5L28.3R6L28.9
Prelim Dougherty Valley SKu Sanyu Kumaran CA 2 113.1 56.8 169.5 80.5 9.46 R1L27.8R2L28.5R3L28.5R4W28.3R5W28.6R6L27.8
Prelim Immaculate Heart SS Shaina Sanchez CA 2 113.1 56.6 169.6 68.83 3.82 R1W28.1R2L28.0R3W28.2R4L28.5R5L28.4R6L28.4
Prelim Marlborough EW Emma Wollaeger CA 2 112.9 56.4 169.8 78.83 1.21 R1L28.2R2L28.7R3W28.2R4L28.3R5W28.2R6L28.2
Prelim Calle Mayor JC Johnny Chen CA 2 112.9 56.3 169.4 63.33 4.53 R1W27.9R2L27.7R3L28.3R4L28.0R5W28.7R6L28.8
Prelim Harvard-Westlake HM Hannah Messaye CA 2 112.7 56.3 169 67 2.73 R1L27.5R2L28.0R3L28.3R4W28.8R5W28.6R6L27.8
Prelim Dougherty Valley KM Kaavya Mehrotra CA 2 112.7 56.7 169.7 80.75 1.74 R1W30.0R2L28.5R3L27.5R4L28.4R6L27.0
Prelim Marlborough AKi Ashley Kim CA 1 114.3 57.2 171.4 82 3.22 R1L28.3R2L28.8R3L28.3R4L28.7R5W28.8R6L28.5
Prelim Northern Valley HS Independent DN Daniel Nam NJ 1 114.2 57.2 170.2 90.33 3.01 R1L28.8R2L28.2R3L29.0R4W28.7R5L27.0R6L28.5
Prelim Marlborough TZ Tatum Zolkin CA 1 113.7 56.9 170.5 72.83 2.35 R1L28.3R2L28.5R3W28.5R4L28.6R5L28.2R6L28.4
Prelim Irvington GR Gauri Renjith CA 1 113.6 57 168.1 81.17 7.89 R1L28.5R2L28.5R3W29.5R4L28.8R5L27.8R6L25.0
Prelim La Costa Canyon IR Isobel Ramos CA 1 113.6 56.8 167.5 68 0.42 R1L28.9R2L28.9R3W28.6R4L27.9R5L25.0R6L28.2
Prelim Brentwood RY Rahul Yates CA 1 113.5 56.8 170.4 84.75 6.4 R1L28.7R2L28.2R3W28.5R4L28.2
Prelim Rancho AW Abigail Wang CA 1 113.3 56.7 170 80.6 3.39 R1L28.4R2L28.2R3L28.4R4L28.0R6L28.7
Prelim Magnet TK Tyler Kim CA 1 113.3 56.8 169.6 78.5 0.81 R1L28.8R2L28.4R3L27.5R4W28.4R5L28.4R6L28.1
Prelim JTMS ZX Zhian Xu CA 1 113.3 56.7 169.9 72 2.24 R1L28.6R2L28.0R3L28.1R4L28.4R5W28.5R6L28.3
Prelim Evergreen Valley Independent DT Duc Than CA 1 113.3 56.7 169.5 75.33 3.92 R1W28.5R2L28.5R3L27.7R4L28.3R5L28.1R6L28.4
Prelim Palos Verdes HS ES Eric Sheng CA 1 112.5 56.5 168.6 91.17 1.28 R1L28.1R2L28.4R3L27.6R4L28.4R5L28.8R6W27.3
Prelim La Costa Canyon JW Jeremy Wilkins CA 1 112.5 56.2 168.5 104 8.14 R1L28.3R2L27.5R3L28.0R4L28.1R5L28.5
Prelim Harvard-Westlake SW Simon Wacziarg CA 1 112.4 56.3 169.2 72.6 9.3 R1L28.1R2L28.8R3L28.1R5L28.0R6L28.0
Prelim La Costa Canyon JA Jai Arcot CA 1 111.4 55.8 167.2 83.83 7 R1L27.8R2L28.8R3L28.0R4L27.0R5L28.6R6W27.0
Prelim Ridgevue TJ Taylor Jepson ID 1 111.3 55.7 167 85 9.1 R1L27.8R2L27.4R3L28.3R4W27.8
Prelim Laylland NG Nihal Gunukula CA 0 111.3 55.7 166.8 69.4 8.09 R1L27.9R2L28.3R3L29.0R4L27.3R6L26.5
Prelim Mission Vista EM Emma McGregor CA 0 111.1 55.5 166.1 81.83 8.9 R1L26.5R2L28.0R3L28.5R4L27.5R5L28.4R6L27.2