Longhorn Classic at the University of Texas

2019 — Austin, TX/US
Final Places
Lincoln-Douglas
Place Code Name State Round Ballots
1st Strake Jesuit JP Josh Porter TX Final R1W30.0R2W29.5R3W29.0R4L29.2R5L28.6R6W29.8R7LWW(2-1)R11WWW(3-0)R12WLW(2-1)R13LR14WR15WWL(2-1)
2nd Plano East NG Nevin Gera TX Final R1W29.5R2W29.1R3W29.8R4L29.7R5W30.0R6L29.2R7WWL(2-1)R11WWW(3-0)R12WWW(3-0)R13WWL(2-1)R14WWW(3-0)R15LLW(1-2)
Semifina Strake Jesuit AM Aneel Mehra TX Semifinals R1W29.5R2W29.8R3W29.5R4W28.5R5W30.0R6W29.0R7WWW(3-0)R11WWW(3-0)R12WWW(3-0)R13WR14L
Semifina Strake Jesuit DH David Herrera TX Semifinals R1W29.6R2W28.7R3W30.0R4W29.0R5W30.0R6W29.0R7WWW(3-0)R11LWW(2-1)R12WWW(3-0)R13WR14LLL(0-3)
Quarters Strake Jesuit BE Ben Erdmann TX Quarters R1W29.4R2W30.0R3W29.2R4W29.8R5W29.4R6W29.1R7WWW(3-0)R11LWW(2-1)R12WWW(3-0)R13W
Quarters Strake Jesuit ZD Zion Dixon TX Quarters R1W28.8R2W29.5R3W29.3R4L29.5R5W29.2R6W28.9R7WWW(3-0)R11WWW(3-0)R12WLW(2-1)R13LLW(1-2)
Quarters Strake Jesuit AMe Arun Mehra TX Quarters R1W29.0R2W29.5R3W29.7R4W29.8R5L29.6R6W29.5R7LWW(2-1)R11WWL(2-1)R12LWW(2-1)R13L
Quarters Strake Jesuit WH Wyatt Hatfield TX Quarters R1W30.0R2W30.0R3W25.0R4W30.0R5W29.5R6L29.9R7WLW(2-1)R11WWL(2-1)R12WLW(2-1)R13L
Octofina Lake Travis SS Stephen Scheffe TX Octofinals R1W29.0R2W29.0R3W30.0R4W29.6R5W30.0R6L29.2R7WLW(2-1)R11LWW(2-1)R12LLL(0-3)
Octofina McNeil AR Abhishek Rao TX Octofinals R1W28.7R2W28.9R3W29.0R4L29.9R5W28.9R6W29.5R7WWW(3-0)R11WWW(3-0)R12LWL(1-2)
Octofina Episcopal School Of Dallas ZH Zan Haq TX Octofinals R1W29.4R2W29.0R3W28.9R4W29.3R5L29.9R6W28.6R7LWW(2-1)R11WWW(3-0)R12LLL(0-3)
Octofina Katy Taylor AP Ann Popovici TX Octofinals R1W29.5R2L29.0R3W28.1R4W29.1R5W29.0R6W29.4R7WWL(2-1)R11WWL(2-1)R12LWL(1-2)
Octofina Kinkaid SM Shreya Mehta TX Octofinals R1W30.0R2W29.3R3W29.5R4L29.0R5W29.0R6W29.9R7WWW(3-0)R11WWW(3-0)R12WLL(1-2)
Octofina Dulles SZ Sarah Zheng TX Octofinals R1W29.0R2W29.5R3W28.8R4L28.0R5W30.0R6W29.2R7WR11LWW(2-1)R12LLL(0-3)
Octofina Houston Memorial AQ Andrew Qin TX Octofinals R1W30.0R2W28.1R3W30.0R4W29.6R5W29.7R6W30.0R7WWW(3-0)R11WWW(3-0)R12LWL(1-2)
Octofina Houston Memorial SC Sebastian Cho TX Octofinals R1W28.5R2W29.2R3W28.9R4W28.3R5L28.6R6L29.2R7WLW(2-1)R11WWL(2-1)R12LLL(0-3)
Doubles Moore ES Ethan Seabourn OK Doubles R1L29.4R2W28.3R3W28.7R4L30.0R5W29.3R6W28.7R7WWL(2-1)R11LLW(1-2)
Doubles Strake Jesuit JG Joseph Georges TX Doubles R1W29.5R2W29.1R4W28.9R5L29.7R6W29.2R7WLW(2-1)R11LLW(1-2)
Doubles Trinity Valley KK Kishan Kalaria TX Doubles R1W29.4R2L28.8R3W29.3R4W29.3R5L29.2R6W29.7R7WLW(2-1)R11WLL(1-2)
Doubles Crossings Christian JH Jackson Hanna OK Doubles R1W29.0R2W29.5R3L30.0R4W29.6R5W28.0R6W29.4R7WWW(3-0)R11LLL(0-3)
Doubles Fusion KS Kyle Stephens TX Doubles R1W28.5R2W30.0R3L29.0R4W29.9R5L29.9R6W30.0R7LWW(2-1)R11WLL(1-2)
Doubles Woodlands LW Lulu Whitson TX Doubles R1L28.5R2W27.8R3W29.1R4W28.3R5L28.5R6W29.0R7WWL(2-1)R11LLL(0-3)
Doubles Anderson AR Aseel Rawashdeh TX Doubles R1W28.9R2W29.0R3W29.2R4W29.7R5L29.3R6L28.4R7WLW(2-1)R11WLL(1-2)
Doubles Anderson BC Brett Cryan TX Doubles R1W28.5R2W29.0R3L29.7R4W30.0R5L29.1R6W29.0R7WWW(3-0)R11LLL(0-3)
Doubles Village AI Aditya Iyer TX Doubles R1W29.0R2W30.0R3L29.0R4W29.5R5W29.0R6L29.8R7WWW(3-0)R11LLW(1-2)
Doubles Greenhill KD Krutin Devesh TX Doubles R1W28.8R2W30.0R3L29.5R4W29.5R5W29.2R6W28.7R7LWW(2-1)R11WLL(1-2)
Doubles Dulles NJ Neer Jain TX Doubles R1W28.7R2W29.9R3W29.0R4L29.0R5W29.3R6W29.5R7WWW(3-0)R11LLL(0-3)
Doubles Dulles SP Shaan Parekh TX Doubles R1W29.1R2L28.5R3L28.3R4W30.0R528.0R6W29.2R7WLW(2-1)R11LLL(0-3)
Doubles Carnegie Vanguard AB Arnav Burudgunte TX Doubles R1W29.5R2W30.0R3W30.0R4W29.5R5L29.9R6W29.8R7WWW(3-0)R11LLL(0-3)
Doubles Plano East WZ William Zhang TX Doubles R1W29.5R2W28.8R3L29.5R4W28.8R5L29.5R6W28.1R7WWL(2-1)R11LLL(0-3)
Doubles Westwood PM Pranav Medikonduru TX Doubles R1L28.8R2W28.9R3W28.6R4W28.6R5W28.6R6W29.1R7LWW(2-1)R11LLL(0-3)
Doubles Westwood SM Saavan Myneni TX Doubles R1L28.0R2L28.8R3W29.1R4W29.5R5W29.0R6W28.8R7WLW(2-1)R11LLW(1-2)
Triples Lake Travis VM Vivian McDonald TX Triples R1W29.5R2W30.0R3W29.5R4L28.8R5L28.5R6W29.7R7LLW(1-2)
Triples Hebron PN Philip Ng TX Triples R1W28.9R2W30.0R3L29.9R4W29.4R5L29.2R6L28.0R7LLL(0-3)
Triples Cy-Fair YA Yash Aggarwal TX Triples R1W28.7R2L27.7R3L28.5R4W28.4R5W30.0R6W28.9R7LWL(1-2)
Triples Melissa AG Anna Gressett TX Triples R1W28.7R2L29.2R3W28.2R4W28.8R5L29.1R6L29.2R7LLL(0-3)
Triples Strake Jesuit NG Nick Goodman TX Triples R2W28.1R3W30.0R4L28.5R5W29.4R6L28.6R7LLL(0-3)
Triples Strake Jesuit DL Daniel Lee TX Triples R1W29.5R2W30.0R3W29.8R4L29.4R5W29.3R6W29.4R7LLW(1-2)
Triples Strake Jesuit JX Jarvis Xie TX Triples R1W29.2R2W30.0R3L28.5R4W28.6R5W30.0R6W29.0R7LWL(1-2)
Triples McNeil ARa Adrita RayChaudhuri TX Triples R1W28.6R2L29.9R3W28.3R4L28.4R5W27.5R6W28.2R7WLL(1-2)
Triples Westlake AL Andrew Lee TX Triples R1L29.5R2L26.0R3W28.7R4W28.5R5W29.0R6W28.8R7WLL(1-2)
Triples Episcopal School Of Dallas FG Francisco Gomez-Quinonez TX Triples R1W28.3R2W28.7R3L29.9R4L29.9R5W29.0R6W28.3R7WLL(1-2)
Triples John H Guyer CM Ciarra McClinton TX Triples R1W29.5R2L28.6R3W29.4R4W29.2R5L28.9R6W29.4R7LWL(1-2)
Triples Garland LY Leah Yeshitila TX Triples R1L28.5R2W29.2R3W29.3R4L29.4R5W30.0R6W28.6R7LLL(0-3)
Triples Garland IR Ishan Rereddy TX Triples R1W29.3R2L28.9R3W29.0R4W29.0R5W28.8R6L28.5R7WLL(1-2)
Triples Princeton CA Casey Angell TX Triples R1W29.0R2W28.0R3L29.4R4L28.5R5L29.5R6W30.0R7LWL(1-2)
Triples BASIS San Antonio Shavano PK Pranavkrishna Kandikayala TX Triples R1L29.4R2W28.4R3W29.5R4W29.5R5W29.4R6W28.6R7LWL(1-2)
Triples Colleyville Heritage AB Ali Bharwani TX Triples R1L29.0R2W29.0R3L28.5R4W28.9R5W28.0R6W28.5R7LLL(0-3)
Triples Anderson YA Yousuf Abdalla TX Triples R1W28.0R2L29.3R3W28.9R4W28.8R5L29.5R6W28.8R7LLW(1-2)
Triples George Ranch NS Nathan Sher TX Triples R1W29.3R2W29.5R3L28.9R4W30.0R5L28.0R6L28.3R7LLL(0-3)
Triples Booker T. Washington SR Sam Robson OK Triples R1W29.0R2L27.6R3W30.0R4L28.0R5W29.5R6W29.3R7LLL(0-3)
Triples Greenhill AZ Anais Zhang TX Triples R1W29.4R2W29.3R3W29.0R4W29.0R5W29.7R6L29.2R7LWL(1-2)
Triples Greenhill AA Arush Adabala TX Triples R1L28.5R3W29.0R4W30.0R5W28.9R6L29.0R7WLL(1-2)
Triples Greenhill VG Varsha Gande TX Triples R1W28.6R2L29.0R3W29.1R4W30.0R5L28.8R6W29.5R7LWL(1-2)
Triples Dulles AJ Anshumi Jhaveri TX Triples R1L28.6R2W28.8R3L29.2R4W28.5R5W29.5R6W29.1R7L
Triples Dulles AS Abhinav Sinha TX Triples R1W28.9R2W29.2R3L28.8R4W29.2R5W29.3R6L28.4R7LLL(0-3)
Triples Dulles AA Alisa Ali TX Triples R1W29.0R2L29.9R3W28.1R4L27.6R5L29.9R6W29.0R7LLL(0-3)
Triples Dulles SZh Sophia Zhao TX Triples R1L29.0R2W28.8R3W30.0R4L29.0R5W28.9R6L29.0R7LLL(0-3)
Triples Dulles TY Tommy Yu TX Triples R1W28.4R2W27.8R3W29.9R4L28.8R5L28.8R6W28.6R7LLL(0-3)
Triples Westwood AL Alex Lee TX Triples R1W29.5R2L28.3R3W29.5R4W28.7R5W29.0R6L28.9R7LLW(1-2)
Triples Westwood VN Vishal Narra TX Triples R1W28.2R2W29.3R3W30.0R4W28.4R5L29.0R6L28.3R7LWL(1-2)
Triples Westwood DL Davina Le TX Triples R1L28.8R2W28.6R3L29.2R4W28.7R5W30.0R6W29.4R7WLL(1-2)
Triples Westwood AZ Alice Zhang TX Triples R1W29.0R2W30.0R3L29.0R4W29.6R5W29.1R6L29.0R7LLW(1-2)
Triples Houston Memorial YB Yajat Bhargav TX Triples R1W28.6R2W28.8R3L29.9R4W29.2R5L28.7R6W28.7R7LLL(0-3)
Debate Prelims
Place Code Name State WinPm PtsPm -1HL PtsPm -2HL PtsPm OSdPm RandPm Ballots
Prelim Princeton TE Tristan Espinoza TX 3 116.1 58.2 173.9 89.5 6.67 R1L28.4R2L29.0R3W29.2R4W28.3R5L29.5R6W29.5
Prelim Heights AA Alfonso Arreola TX 3 115.5 57.6 172.4 62 2.18 R1L28.9R3L29.9R4W27.0R5W29.6R6L28.3
Prelim Hebron LC Lucas Chan TX 3 115.4 57.9 173.3 66.5 1.67 R1W29.4R2W30.0R3W28.9R4L28.1R5L27.9R6L29.0
Prelim Strake Jesuit JS Jet Sun TX 3 115.4 57.7 172.9 78.83 0.77 R1W28.7R2W29.0R3L29.1R4L28.7R5W29.0R6L28.4
Prelim Lake Travis SR Saher Raza TX 3 115.3 57.8 172.9 86.83 7.44 R1W28.4R2L29.0R3W29.1R4L28.4R5L29.2R6W28.8
Prelim Lindale PP Phoenix Pittman TX 3 115.2 57.7 173.6 69.16 5.77 R1W28.5R2L29.9R3W28.8R4L28.9R5W29.0R6L28.5
Prelim McNeil KK Kartikeya Kotamraju TX 3 115.2 57.3 173.6 82.5 1.8 R1L28.6R2W29.4R3W28.5R4L29.9R5L28.5R6W28.7
Prelim Westlake AK Anastasia Keeler TX 3 115.1 57.4 172.6 71.66 8.72 R1L28.5R2W29.5R3L29.4R4W28.0R5W28.9R6L28.3
Prelim Coppell RR Rahul Rajamani TX 3 115 58 170.5 82.83 1.92 R1W29.0R2L29.2R3W27.8R4L29.0R5W29.5R6L26.0
Prelim Flower Mound IH Ida Harried TX 3 114.9 57.4 172.4 70.4 4.23 R1L29.5R2W28.5R3L28.0R5W29.0R6L28.7
Prelim Mt. Pleasant RP Reid Pinckard TX 3 114.9 57.5 173.2 100.6 0.77 R1W29.0R2L29.0R3L28.3R4L28.4R5W30.0R6W28.5
Prelim Round Rock HA Hibah Alam TX 3 114.9 57.4 172.3 87.5 9.36 R1L29.9R2L28.9R3W29.0R4W27.5R5L28.5R6W28.5
Prelim Westlake EA Ethan Abraham TX 3 114.8 57.6 172.7 83 3.59 R1W29.0R2L28.8R3L28.2R4L27.9R5W28.8R6W30.0
Prelim Heights LC Lee Carter TX 3 114.8 57.5 172.4 62.5 7.31 R1L28.3R2W28.8R3L28.0R4W28.7R5W29.0R6L29.6
Prelim Woodlands JB Joshua Bih TX 3 114.8 57.5 172.4 75.16 5.9 R1L28.3R2L29.0R3W28.6R4W28.0R5L28.9R6W29.6
Prelim Cabot DR Damion Reeves AR 3 114.8 57.4 172.4 84 1.16 R1L28.4R2W27.6R3L28.7R4W29.0R5L28.7R6W30.0
Prelim Westwood AR Anoop Rachakonda TX 3 114.8 57.4 168.8 66.16 1.02 R1W28.5R2L29.0R3W25.0R4W28.9R5L28.4R6L29.0
Prelim Plano West DJ Dylan Jones TX 3 114.7 57.5 172.6 88.33 1.41 R1W28.4R2W29.5R3L28.4R4L28.7R5L28.8R6W28.8
Prelim Houston Memorial DX Daniel Xu TX 3 114.7 57.2 172 65.66 0.12 R1W28.7R2W28.0R3L29.0R4L28.5R5W29.3R6L28.5
Prelim Hebron DK Daniel Kim TX 3 114.6 57.2 171.9 77.33 6.8 R1L28.4R2L29.0R3W28.8R4W28.4R5W29.3R6L28.0
Prelim Lake Travis AO Alexi Olney TX 3 114.6 57.1 172.5 77.16 5 R1W28.5R2W28.5R3L29.5R4L29.0R5W28.6R6L28.4
Prelim Westwood SS Sandali Srivastava TX 3 114.4 57 171.6 69.5 6.41 R1W29.0R2W28.4R3L28.0R4L28.5R5W29.2R6L28.5
Prelim Westwood SK Shawkin Kabir TX 3 114.4 57 171.5 74.5 1.53 R1W28.1R2W28.5R3L29.0R4L28.5R5W28.9R6L28.5
Prelim Harlingen South KN Kaidyn Nelson TX 3 114.4 57.2 170.9 88.8 2.31 R1L28.4R2L27.5R4W28.7R5L28.8R6W29.0
Prelim Strake Jesuit CR Cameron Raschke TX 3 114.3 57.3 170.1 59.66 0.26 R1L26.8R2W29.0R3W29.0R4W28.6R5L28.0R6L28.7
Prelim Village RB Regina Blenda TX 3 114.1 57.1 172 82.83 5 R1L28.0R2W28.7R3W29.0R4L27.9R5L28.4R6W30.0
Prelim McNeil WP William Park TX 3 114.1 57.1 171.2 66.33 6.67 R1W28.6R2W28.5R3L27.5R4L29.6R5W28.3R6L28.7
Prelim Plano East SH Sanjana Hiremath TX 3 114.1 57 169.8 62.5 3.2 R1L27.0R2W28.7R3L28.5R4W28.5R528.6R6L28.5
Prelim Strake Jesuit RC Rushil Chetty TX 3 114.1 56.9 171.6 78.33 5.64 R1W28.4R2W29.5R3L28.5R4L28.2R5L28.0R6W29.0
Prelim River Oaks Baptist BW Benjamin Who TX 3 114.1 56.6 172.1 53.16 7.18 R1W30.0R2W28.0R3L28.0R4W29.5R5L28.6R6L28.0
Prelim Strake Jesuit KS Karan Shah TX 3 113.8 57.1 171.7 81.33 3.21 R1L28.1R2L29.9R3W28.5R4W28.6R5L28.0
Prelim Pharr San Juan Alamo Southwest AC Alyssa Castillo TX 3 113.6 56.6 169.6 92 2.05 R1W28.0R2L27.0R3L29.0R4W29.0R5W28.1R6L28.5
Prelim Round Rock JC Joonyoung Choo TX 3 112.7 56.4 169.2 93.2 4.48 R1L28.5R2L28.0R3W28.3R4L28.0R5W28.2R6W28.2
Prelim Round Rock MJ Mallika Jade TX 3 112.4 56.1 168.6 95.66 1.79 R1L28.0R2W28.3R3L28.1R4L28.0R5W27.7R6W28.5
Prelim PSJA Early IR Ixoye Ramirez TX 3 110 55 139 72 6.92 R1L27.5R2L27.5R30.0R4W28.0R5L27.0R6W29.0
Prelim Westlake FD Faizaan Dossani TX 3 109.3 51.8 138.8 94 1.15 R1L28.6R2L28.7R30.0R5W28.9R6W29.5
Prelim Winston Churchill GO Gordie O'Rorke TX 2 117 58.5 175.1 107.83 2.31 R1L28.1R2L29.0R3L29.5R4L29.5R5W30.0R6W29.0
Prelim Claudia Taylor AP Abhived Pulapaka TX 2 116.4 58 174.4 80.33 6.03 R1L28.5R2L29.9R3W30.0R4W28.5R5L29.5R6L28.0
Prelim Strake Jesuit AA Aidan Atkins TX 2 115.9 58 173.9 80.33 0.51 R1L29.0R2W30.0R3L29.0R4W28.9R5L28.0R6L29.0
Prelim Austin SFA JH James Hartline TX 2 115.8 57.8 173.8 86 4.36 R1L28.7R2L28.5R3L28.8R4W29.3R5W29.0R6L29.5
Prelim Woodlands AA Allison Aldridge TX 2 115.4 57.7 173.4 82.6 0.77 R1L28.8R2L28.0R3W28.9R4W30.0R5L28.7R6L29.0
Prelim Anderson MR Malik Rawashdeh TX 2 115 57.4 172.8 76.5 6.15 R1L28.6R2W28.3R3L29.0R4L28.7R5W29.5R6L28.7
Prelim Anderson SF Sydney Fulton TX 2 114.6 57.1 171.9 100.5 3.72 R1L28.6R2L29.0R3L28.3R4W29.0R5L28.5R6W28.5
Prelim Albuquerque AK Adeeb Khan NM 2 114.5 57.5 172 72.5 3.72 R1L28.0R2W29.5R3L28.5R4W28.0R5L29.0R6L29.0
Prelim Albuquerque NP Naima Pyarali NM 2 114.5 57.1 171.5 84.16 8.85 R1W28.9R2W29.0R3L28.5R4L28.6R5L28.5R6L28.0
Prelim Stratford DS Devon Schwartz TX 2 114.5 57.3 171.4 70.6 3.34 R1L28.2R2L28.7R3W27.0R4L29.0R6L29.9
Prelim All Saints Episcopal GL Gabrielle Lea TX 2 114.4 57.2 172.4 76.5 2.82 R1L28.6R2L28.5R3L28.6R4W29.8R5L28.7R6W28.2
Prelim Plano West SW Shishir Waghray TX 2 114.3 57.4 144.6 93.5 8.98 R1L28.9R2L1.0R3W28.7R4L28.7R5L29.3R6W28.0
Prelim Anderson RJ Ruby Jones TX 2 114.3 57 171.8 90 1.28 R1L29.0R2L28.0R3L28.3R4W29.5R5W28.7R6L28.3
Prelim Westside SH Spiro Hoxha TX 2 114.1 57.1 171.8 83.33 6.03 R1L28.0R2W30.0R3L28.3R4W28.8R5L27.7R6L29.0
Prelim Round Rock SV Sohali Vaddula TX 2 113.9 57.2 171.8 74 6.92 R1L29.9R2L28.0R3L28.6R5W28.7R6L28.0
Prelim Episcopal School Of Dallas TQ Tom Qiu TX 2 113.9 56.9 169.9 85.5 8.08 R1L28.0R2W29.0R3W29.0R4L28.9R5L28.0R6L27.0
Prelim Westwood AS Anushka Saini TX 2 113.6 56.9 170.3 110.5 3.97 R1W28.3R2L28.6R3L28.0R4L28.7R5L28.7R6W28.0
Prelim Vista Ridge RN Ramya Nambala TX 2 113.3 56.5 171.2 75.4 2.43 R2L28.0R3L28.0R4W28.8R5L29.9R6L28.0
Prelim Mt. Pleasant CR Caroline Rose TX 2 113.3 56.7 170.3 76.4 3.21 R1W29.0R2L28.6R3L28.3R5L28.0R6L28.0
Prelim Sharyland MA Maria Angeles TX 2 113.2 56.7 169.2 102.6 5.9 R1L27.0R2L27.5R4L28.5R5L29.0R6W29.0
Prelim Kinkaid KG Karm Ghei TX 2 112.9 56.4 169.8 83.83 7.56 R1W28.0R2L28.0R3W28.5R4L28.9R5L28.4R6L28.0
Prelim McNeil SC Srinithya Challa TX 2 112.7 56.4 167.8 113.16 9.1 R1L26.0R2W29.1R3L27.9R4L27.6R5L28.5R6W28.7
Prelim Westlake AR Abhinav Rachakonda TX 2 112.7 56.3 169.6 86.33 3.85 R1L28.0R2L28.2R3W28.1R4L28.0R5W28.9R6L28.4
Prelim Cabot AS Atira Schulte AR 2 112.4 56.6 167.4 75.16 8.72 R1W28.8R2L25.0R3W30.0R4L28.6R5L28.0R6L27.0
Prelim Vista Ridge KA Kali Aman-Carrier TX 2 112.3 56.1 168.6 99.33 7.56 R1L28.5R2L28.2R3W28.0R4L27.8R5L28.0R6W28.1
Prelim Winston Churchill GC Gabriella Cantu TX 2 112.2 56.1 168.7 100.4 4.74 R1L28.0R2W29.0R3L27.5R4L27.9R6W28.2
Prelim Tuloso Midway NL Nathaniel Lombardo TX 2 112.2 56.2 168.6 72.8 8.08 R1L27.5R2L28.0R4W28.9R5L28.0
Prelim Strake Jesuit DA Diego Arcos TX 2 112.1 56.1 168.6 64.83 8.08 R1L26.5R2L28.1R3W30.0R4W28.5R5L27.5R6L28.0
Prelim Grapevine FC Faith Choate TX 2 112.1 56 166.9 89.33 7.69 R1W28.6R2L27.5R3L28.0R4L28.7R5W26.1R6L28.0
Prelim Heights AV Ashlyn Veach TX 2 112 56.5 167.5 88.16 9.74 R1L26.5R2L27.0R3W28.5R4L28.0R5W29.0R6L28.5
Prelim Mt. Pleasant KH Kylie Hedge TX 2 111.9 56 167.8 85.83 8.34 R1L28.0R2L26.5R3L26.9R4W29.0R5W29.4R6L28.0
Prelim Harlingen South ZD Zach Deleon TX 2 111.7 56 165.7 84.8 9.87 R1L28.4R2L27.2R3L25.0R5W28.5R6L29.0
Prelim Hebron NS Nicholas Schuefler TX 2 111.6 56.1 166.6 67.66 9.23 R1L26.0R2L28.0R3W28.5R4L28.1R5W29.0R6L27.0
Prelim Legacy JE James Edwardson TX 2 111 56 165.5 96.8 1.54 R1L26.5R2L28.5R3L28.4R4W26.0R5L28.5
Prelim Barbers Hill DG Dj Gauntt TX 2 110.6 55.2 164.1 97.33 2.7 R1L25.0R2L28.5R3W27.2R4L27.0R5W28.0R6L28.4
Prelim PSJA Early IC Isiah Casas TX 2 110.3 55.3 158.7 93.66 4.49 R1L27.8R2L27.0R3W28.0R4L28.4R5L27.5R6W20.0
Prelim Barbers Hill LG Layla Goundafi TX 2 109.9 55.1 164.4 101.66 7.82 R1L27.8R2L27.0R3L27.5R4L28.5R5W26.0R6W27.6
Prelim Melissa RA Rachel Adejokun TX 1 114.7 57 172.8 104.6 5.26 R1L28.1R2L28.1R4L28.2R5W29.6R6L30.0
Prelim Stratford JP Jackson Paul TX 1 114.1 57.1 171.1 89.66 0.9 R1W30.0R2L28.0R3L28.1R4L29.0R5L29.0R6L27.0
Prelim Westlake MV Melinda Vel TX 1 113.2 56.6 163.4 92.33 1.41 R1L28.6R2L28.2R3W29.2R4L28.4R5L28.0R6L21.0
Prelim Vista Ridge NK Nayeon Kim TX 1 113.2 56.5 170.1 112 0 R1L27.9R2L29.0R3L28.5R4L28.0R5W28.7R6L28.0
Prelim Princeton IE Isabella Escobedo TX 1 112 56 168 110.66 4.23 R1L28.0R2L28.0R3L29.0R4L28.0R5W28.0R6L27.0
Prelim Winston Churchill MR Mireya Rodriguez TX 1 112 56.1 168.5 94 5 R1L27.9R2L28.0R4L27.5R5L29.0R6L28.0
Prelim Cabot TH Taniya Henderson AR 1 112 55.9 167.3 107 6.29 R1L28.0R2L28.1R3L27.0R4L28.3R6L28.0
Prelim Legacy SW Sydney Waggoner TX 1 111.9 55.9 167.5 93.2 3.98 R1BYER2L28.0R3L28.6R4L27.0R5L28.0R6L28.0
Prelim Langham Creek JC Josue Cuenca TX 1 111.9 56.4 166.9 110 6.54 R1L28.4R2L29.0R3L28.5R4L26.0R5W28.0R6L27.0
Prelim All Saints Episcopal SW Sarah Wright TX 1 111.8 56 167.5 104.66 0.38 R1L28.0R2L28.2R3L28.0R4L27.8R5L27.5R6W28.0
Prelim Tuloso Midway JA Jace Allen TX 1 111.6 55.6 166.8 93.5 0.52 R1W29.2R2L28.4R3L27.0R4L29.0R5L27.2R6L26.0
Prelim Episcopal School Of Dallas CB Carter Bakewell TX 1 111.4 55.9 167.4 105.83 0.51 R1L28.0R2W29.0R3L27.0R4L27.9R5L27.5R6L28.0
Prelim Legacy KW Kate Woody TX 1 110.2 54.9 164.2 103.6 6.41 R1L27.5R2L28.0R4L27.9R5L26.0R6L27.4
Prelim Langham Creek LJ Luke Jackson TX 1 109.3 54.6 164 119 4.1 R1L27.2R3L27.3R4L27.7R5L27.0R6W27.5
Prelim Winston Churchill VP Valentina Pastrana TX 1 108.9 54.1 161.9 102.5 9.87 R1L27.0R2L27.8R3L28.0R4L25.0R5L27.0R6W27.1
Prelim Austin SFA MP Michael Patterson TX 0 113.1 56.3 168.1 123.66 1.92 R1L28.0R2L28.8R3L26.0R4L28.3R5L29.0R6L28.0
Prelim Langham Creek PM Parnika Mandewalkar TX 0 112.8 56.3 169.9 95.6 1.67 R1L28.5R2L28.0R4L27.6R5L29.5R6L28.0
Prelim Barbers Hill CR Carson Rogers TX 0 109.4 55 162.4 97.5 0.26 R1L28.0R2L27.5R3L27.9R4L26.5R5L25.0R6L27.5