Longhorn Classic at the University of Texas

2018 — Austin, TX/US
Final Places
Lincoln-Douglas
Place Code Name State Round Ballots
1st James Bowie TW Tate Weston TX Champion R1W29.0R2W29.4R3W29.3R4W29.6R5W29.7R6WR9WWW(3-0)R10WWW(3-0)R11WWL(2-1)R12WWW(3-0)R13W
2nd LC Anderson SJ Sesh Joe TX Finals R1W30.0R2W29.5R3W29.3R4L29.5R5W29.7R6WR9WWW(3-0)R10LWW(2-1)R11WWW(3-0)R12WWW(3-0)R13L
Semis McMillen NG Nevin Gera TX Semis R1W28.5R2L29.0R3W28.8R4W30.0R5W29.8R6WR9WWW(3-0)R10WWW(3-0)R11WWW(3-0)R12LLL(0-3)
Semis Strake Jesuit College Prep BE Ben Erdmann TX Semis R1W30.0R2W29.4R3W29.1R4W29.4R5W29.5R6WR9LWW(2-1)R10WWW(3-0)R11WWW(3-0)R12LLL(0-3)
Quarters Tuloso-Midway JS John Stearns TX Quarters R1W29.1R2W29.3R3W30.0R4W29.5R5W29.0R6WR9LWW(2-1)R10LWW(2-1)R11LLW(1-2)
Quarters Strake Jesuit College Prep CR Cameron Raschke TX Quarters R1W30.0R2W29.1R3L28.3R4W28.4R5W28.5R6WR9WWW(3-0)R10LWW(2-1)R11LLL(0-3)
Quarters Westlake AL Andrew Lee TX Quarters R1W29.1R2W29.0R3L28.8R4W28.8R5L29.5R6WR9WWL(2-1)R10WWW(3-0)R11LLL(0-3)
Quarters Carnegie Vanguard AB Arnav Burudgunte TX Quarters R1W30.0R2W29.0R4W29.5R5L28.5R6WR9LWW(2-1)R10WLW(2-1)R11LLL(0-3)
Octs Cypress Woods AZ Angela Zhong TX Octs R1W29.5R2W29.1R3W29.0R4W29.0R5W28.0R6WR9WWW(3-0)R10LLL(0-3)
Octs Strake Jesuit College Prep JH Joshua Herrera TX Octs R1W28.5R2W29.2R3W30.0R4W29.6R5W29.4R6WR9WLW(2-1)R10LLL(0-3)
Octs Strake Jesuit College Prep VL Vincent Liu TX Octs R1W28.9R2W30.0R3W30.0R4W29.3R5W29.5R6WR9WLW(2-1)R10LWL(1-2)
Octs Strake Jesuit College Prep WH Wyatt Hatfield TX Octs R1L28.5R2W30.0R4W29.4R5L28.9R6WR9WWW(3-0)R10LLL(0-3)
Octs Marcus KL Kyle Lleras TX Octs R1W28.5R2W29.0R3W28.5R4W28.5R5W30.0R6WR9WWL(2-1)R10WLL(1-2)
Octs Carroll Senior TR Tarun Ratnasabapathy TX Octs R1W29.0R2W29.1R3L29.4R4W27.0R5W29.7R6WR9WWW(3-0)R10WLL(1-2)
Octs Carroll Senior GI Gautam Iyer TX Octs R1W28.5R2W29.2R3L29.8R4W29.5R5W29.5R6WR9WWW(3-0)R10WLL(1-2)
Octs Westlake AC Amanda Chen TX Octs R1W29.2R2W27.7R3L29.3R4L29.3R5W28.8R6WR10LLL(0-3)
Doubles Westwood TL Truman Le TX Doubles R1W28.6R2W28.8R3W29.9R4W29.7R5L29.4R6WR9LLL(0-3)
Doubles Westwood AZ Alice Zhang TX Doubles R1W29.0R2W28.7R3L29.4R4W29.5R5W29.5R6WR9LLL(0-3)
Doubles Westwood SM Saavan Myneni TX Doubles R1W28.8R2W29.5R3W30.0R4L29.4R5W29.0R6WR9LLL(0-3)
Doubles Keller JB JADA BOURNE TX Doubles R1W28.2R2W29.0R3W28.7R4W29.1R5L29.0R6WR9LLL(0-3)
Doubles Strake Jesuit College Prep AM Aneel Mehra TX Doubles R1W28.9R2W28.0R3W29.5R4L28.8R5W29.4R6WR9WLL(1-2)
Doubles Jack C. Hays PF Patrick Fox TX Doubles R1W28.0R2L28.0R3W30.0R4W29.4R5W29.3R6WR9LWL(1-2)
Doubles Union TR Tyler Rossow OK Doubles R1W29.0R2W29.5R3W27.9R4W29.0R5L29.5R6WR9LLW(1-2)
Doubles Westlake EA Ethan Abraham TX Doubles R1W28.5R2L28.5R3W30.0R4W29.0R5W30.0R6WR9LLL(0-3)
Doubles Lovejoy CM Collins Morgan TX Doubles R1W29.0R2W28.8R3W29.8R4L29.2R5W29.2R6WR9LLL(0-3)
Doubles Village AI Aditya Iyer TX Doubles R1W28.6R2W29.1R3W29.0R4L28.4R5W30.0R6WR9WLL(1-2)
Doubles Hebron AS Aashir Sanjrani TX Doubles R1W29.0R2L29.4R3W29.5R4W29.0R5L28.5R6WR9WLL(1-2)
Doubles Carroll Senior SM Samir Mohsin TX Doubles R1L28.8R2W29.0R3W29.0R4W29.0R5W29.1R6WR9LWL(1-2)
Doubles Beaverton Independent RS Reetesh Sudhakar TX Doubles R1W30.0R2W29.6R3W29.2R4L29.6R5L29.2R6WR9LLL(0-3)
Doubles Woodlands CM Camryn Manley TX Doubles R1W29.0R3W30.0R4W29.6R5W29.0R6WR9LLL(0-3)
Doubles Seven Lakes RR Rohan Rao TX Doubles R1W29.0R2W28.5R3W29.0R4W29.3R5L29.3R6WR9LLW(1-2)
Triples Plano East Senior AK Ameera Khan TX Triples R1W29.2R2W28.0R3W29.1R4L28.7R5W29.0R6L
Triples All Saints Episcopal AF Asher Fanous TX Triples R1W30.0R2W26.1R3L28.0R4W28.0R5W29.5R6L
Triples Booker T. Washington SR Sam Robson OK Triples R1L27.5R3W30.0R4L29.8R5W29.0R6L
Triples Westwood MS Mihir Shah TX Triples R1L28.9R2L29.0R3W29.0R4W28.5R5W28.8R6L
Triples Westwood AK Akhila Keeranoor TX Triples R1W30.0R2W29.0R3L29.3R4W29.5R5W28.7R6L
Triples Kinkaid SM shreya mehta TX Triples R1W29.4R2W29.7R3W29.4R4L29.2R5W29.5R6L
Triples Strake Jesuit College Prep DH David Herrera TX Triples R1L28.0R2W29.3R3W29.2R4L28.6R5W29.4R6L
Triples Strake Jesuit College Prep JG Joseph Georges TX Triples R1W28.0R2L28.8R3W29.0R4W29.2R5W29.0R6L
Triples Strake Jesuit College Prep BB Brendan Barrett TX Triples R1W29.0R2W30.0R3L28.0R4W28.5R5L29.0R6L
Triples Stony Point AH Arnav Hiray TX Triples R1W29.5R3W28.1R4L29.0R5L28.7R6L
Triples Lake Travis BO Blake Ochoa TX Triples R1W29.0R2W29.5R3L28.5R4W30.0R5L28.9R6L
Triples Round Rock SG Sreya Gandra TX Triples R1L29.0R2W29.0R3W30.0R4W28.7R5W29.0R6L
Triples Prosper AA Alecxander Antonakakis TX Triples R1W28.7R2W29.2R3W29.5R4L29.1R5W29.8R6L
Triples KAPS BT Ben Thomas TX Triples R1W29.3R2W29.2R3W29.6R4W29.1R5L29.0R6L
Triples UT IB Ian Boarnet TX Triples R1W29.0R2L27.5R3W29.5R4L29.3R5W29.0R6L
Triples McNeil AR Abhishek Rao TX Triples R1W28.4R2W30.0R3W28.0R4W29.5R5L28.9R6L
Triples McNeil KK Kartik Kotamraju TX Triples R1W30.0R2W29.2R3L28.4R4WR5L28.0R6L
Triples Strake Jesuit College Prep AA Aidan Atkins TX Triples R1W28.8R2W27.0R3L29.0R4L29.0R5W29.0R6L
Triples Katy Taylor AP Ann Popovici TX Triples R1W30.0R2W28.1R3W30.0R4L28.4R5L29.4R6L
Triples Hebron PN Philip Ng TX Triples R1W28.5R2L29.0R3W28.6R4W29.6R5L29.4R6L
Triples Village AF Adnan Fatakdawala TX Triples R1W28.0R2W29.4R3W28.7R4L29.2R5L29.0R6L
Triples Trinity Valley KK Kishan Kalaria TX Triples R1L28.0R2W28.6R3W30.0R4L29.5R5W29.0R6L
Triples CTCS NS Nathan Smith TX Triples R2L29.5R3W29.6R4W29.3R5L29.0R6L
Triples Grapevine MT Micah Thode TX Triples R1L28.9R2W28.0R3L29.0R4W29.4R5W29.0R6L
Triples Garland KP Khoa Pham TX Triples R1L29.0R2W30.0R3W30.0R4W29.0R5L29.2R6L
Triples Woodlands JB Joshua Bih TX Triples R1L28.7R2W30.0R3W27.0R4W28.7R5L29.4R6L
Triples Woodlands AH Andrew Harding TX Triples R1W30.0R2W29.0R3L29.7R4W28.5R5W29.0R6L
Triples BASIS San Antonio Shavano PK Pranavkrishna Kandikayala TX Triples R1W28.0R2W28.9R3W28.5R4L28.7R5W29.0R6L
Triples Hebron ZR Zoha Rizvi TX Triples R1L28.1R2W29.6R3W29.3R4W29.2R5L29.4R6L
Triples Brophy CP CT Calvin Tyler AZ Triples R1W29.0R2L29.5R3W29.0R4W28.6R5W29.2R6L
Triples Strake Jesuit College Prep JM Jack Marsh TX Triples R1W28.0R2W30.0R3L28.0R4W29.0R5L29.9R6L
Triples Plano East Senior WZ William Zhang TX Triples R1L29.0R2W29.0R3L29.9R4W30.0R5W27.5R6L
Place Code Name State PWin PPts -1HL PPts -2HL PPts POSd PRand Ballots
Prelim Strake Jesuit College Prep AMe Arun Mehra TX R1W28.5R2L28.7R3W28.5R4W29.5R5L29.3
Prelim Westwood DL Davina Le TX R1L28.4R2L29.0R3W29.5R4W28.2R5W28.9
Prelim Jack C. Hays EC Emma Cook TX R1W26.8R2L28.6R3W29.1R4W28.7R5L29.0
Prelim Winston Churchill MD Maggie Davis TX R1L27.0R2L28.7R3W29.0R4W29.0R5W28.5
Prelim Los Alamos AD Antonio Dowdy NM R1W29.0R2W28.0R3L28.6R4L28.6R5W29.3
Prelim Union GL Grayson Lasater OK R1W30.0R2L29.5R3L28.0R4W28.5R5W28.2
Prelim Kinkaid HS hannah shi TX R1L28.5R2W28.9R3W28.6R4L28.6R5W29.0
Prelim Strake Jesuit College Prep VC Vail Chen TX R1W29.0R2W28.0R3L29.0R4W30.0R5L28.0
Prelim James Bowie JB Joseph Bridges TX R1L26.0R2W28.0R3L29.0R4W29.0R5W29.2
Prelim Monsignor Kelly Catholic PS Parsa Safa TX R1W29.0R2W28.2R3L28.4R4L29.9R5W28.6
Prelim Episcopal School of Dallas ZH Zan Haq TX R1W28.8R2L28.0R3L29.9R4W28.5R5W28.6
Prelim Jack C. Hays HB Holden Bukowsky TX R1W26.5R2W30.0R3L29.5R4L28.4R5W27.9
Prelim Strake Jesuit College Prep JPo Josh Porter TX R1W30.0R2L27.5R3L28.5R4W28.8R5W28.4
Prelim Lake Travis VM Vivian McDonald TX R1W27.0R2W28.5R3W29.4R4L28.5R5L28.7
Prelim Austin SFA AR Anevay Ramirez TX R1L28.3R2W28.5R3W29.0R4W28.8R5L28.0
Prelim Plano West Senior AG Anirudh Garg TX R1W28.6R2L29.0R3W28.5R4W28.5R5L27.5
Prelim Athens TH Tucker Hall TX R1W29.0R2W27.5R3L28.0R4L28.5R5W30.0
Prelim Garland IR Ishan Rereddy TX R1L28.5R2W28.4R3W28.6R4L27.5R5W29.5
Prelim BASIS San Antonio Shavano CP Cyra Paladini TX R1W29.4R2L28.2R3L27.0R4W28.7R5W28.5
Prelim Dripping Springs JM John Mihaly TX R1W28.8R2W28.5R3L30.0R4L28.0R5W27.5
Prelim Garland BM Brandon Molina TX R1W28.4R2W28.5R3L28.0R4W28.4R5L29.3
Prelim Stony Point CS Caitlin Smith TX R1W27.0R2L28.0R3L28.7R4W29.1R5W28.5
Prelim Westlake SM Shampurna Mitra TX R1W28.3R2W28.3R3L29.9R4L28.5R5W28.0
Prelim Westlake CR Cassidy Reynolds TX R1W28.0R2W28.0R3L28.9R4L28.0R5W28.6
Prelim Strake Jesuit College Prep MS Michael Stephan TX R1L27.5R2W30.0R3W28.5R4L27.8R5W28.0
Prelim Booker T. Washington JS Jesse Schumann OK R1L27.0R2W28.0R3L27.0R4W28.4
Prelim LC Anderson KS Kyle Stephens TX R1L29.4R2L28.8R3W30.0R4W30.0R5L29.7
Prelim All Saints Episcopal GL Gabrielle Lea TX R1W28.0R2L30.0R3L30.0R4L29.0R5W28.7
Prelim Palm Harbor KG Kiran Ganga FL R1L29.9R2L29.9R3W27.0R4L29.0R5W28.8
Prelim A&M Consolidated CC Celine Choi TX R1L28.2R2W29.3R3L29.9R4L28.2R5W30.0
Prelim Klein Oak KK Kevin Kim TX R1L27.0R2L29.1R3W29.0R4L29.0R5W29.5
Prelim Westwood HJ Harsha Jandhyala TX R1W28.8R2L29.0R3W28.8R4L29.0R5L29.0
Prelim Strake Jesuit College Prep JP Jett Poskey TX R1L29.9R2W28.7R3L29.0R4W28.0R5L29.0
Prelim LC Anderson AR Aseel Rawashdeh TX R1W30.0R2L26.0R3W29.1R4L29.0R5L28.5
Prelim LC Anderson AP Allyson Pita TX R1W28.5R2W28.5R4L30.0
Prelim Cypress Woods FP Fiorella Pulido TX R1FORFEITR2L28.5R3W29.0R4W30.0R5L28.0
Prelim Westwood AL Alex Lee TX R1W29.0R2L28.7R3W28.6R4L28.7R5L28.6
Prelim BASIS San Antonio Shavano AP Anaya Patel TX R1W29.5R2L28.4R3L27.7R4W29.1R5L28.5
Prelim Westwood SP Sudiksha Pradhan TX R1W26.7R2W29.0R3L28.9R4L28.3R5L28.7
Prelim Plano East Senior HG Hamsika Gorty TX R1L28.4R2W29.0R3L29.9R4W28.5R5L28.1
Prelim Westwood AA Aarya Agarwal TX R1W28.0R2L28.4R3W29.0R4L29.1R5L28.5
Prelim McNeil WP William Park TX R1W28.5R2L28.4R3L28.1R4W28.5R5L29.0
Prelim Prosper JR Jai Ravipati TX R1L28.4R2L28.2R3W30.0R4L28.1R5W28.6
Prelim Sharyland NA Noah Al-Hassan TX R1L29.0R2L28.0R4W28.6R5W28.0
Prelim Elkins EC Emine Ciftci TX R1W29.0R2L27.5R3L29.0R4L28.0R5W28.0
Prelim Westlake AR Abhinav Rachakonda TX R1L28.1R3W28.5R4L28.0R5L28.9
Prelim BASIS San Antonio Shavano MS Mridula Shan TX R1L28.3R2L28.3R3W28.0R4W29.0R5L28.3
Prelim Trinity Valley AB Asan Batyrbayev TX R1L28.5R2L27.8R4L28.0R5W29.0
Prelim Winston Churchill JE Jackson Economou TX R1W28.5R2L29.0R3W28.2R4L28.1R5L28.0
Prelim Trinity Valley RB Raj Baweja TX R1L29.0R2W27.7R3L28.3R4W28.6R5L27.0
Prelim BASIS San Antonio Shavano RN Rija Naqvi TX R1L28.0R2W28.3R3L28.3R4L26.0R5W28.4
Prelim Woodlands AA Allison Aldridge TX R1L28.0R2L28.0R3W28.5R4W30.0R5L28.1
Prelim Baker MB Mahir Bansal TX R1W28.1R2L28.0R3L28.5R4L26.8R5W30.0
Prelim Elkins PJ Praneel Jadav TX R1L27.7R2W29.0R3L27.9R4L26.0R5W29.8
Prelim Elkins KP Kedar Pandya TX R1W28.0R2W29.0R3L28.5R4L28.0R5L27.0
Prelim Melissa HC Hallie Crain TX R1L28.0R2L29.0R3W28.0R4W27.0R5L28.4
Prelim Westlake FD Faizaan Dossani TX R1L27.1R2L28.4R4W28.0R5W28.5
Prelim Woodlands LW Lulu Whitson TX R1W28.0R2W30.0R3L27.0R4LR5L28.0
Prelim Prosper KS Kaleb Simes TX R1W29.0R2L28.3R3L28.8R4L27.1R5W27.0
Prelim Round Rock RG Raaj Gumbula TX R1L27.8R2L27.6R4W30.0R5L28.0
Prelim Westlake MV Melinda Vel TX R1L28.0R2L28.1R4W28.2R5L27.5
Prelim Strake Jesuit College Prep NG Nick Goodman TX R1L28.0R2L28.0R3L27.0R4W28.0R5W28.7
Prelim Cypress Woods MT Maya Trivedi TX R1L27.0R2L28.0R3W28.0R4W28.0R5L28.5
Prelim Hebron NS Nicholas Schuefler TX R1L27.9R2W27.8R3L29.0R4L28.2R5W27.0
Prelim Prosper IP Isabelle Petros TX R1W27.7R2L27.5R3L28.7R4L27.5R5W29.0
Prelim Kinkaid HP Holden Peacock TX R2L28.0R3L27.0R4W28.5R5L28.0
Prelim Plano West Senior SW Shishir Waghgray TX R1L27.0R2L28.6R3W27.0R4W29.2R5L28.0
Prelim Stony Point ST Saharsh Tummalapelly TX R1W27.0R2W28.7R3L26.6R4L28.6R5L28.0
Prelim Melissa DR Drew Richardson TX R1W28.0R2L28.5R3W29.2R4L25.0R5L27.0
Prelim Klein Oak VW Victoira Wilson TX R1L24.6R2L27.0R3W29.0R4L29.0R5W27.5
Prelim Cypress Woods AK Allison Kerstein TX R1L27.0R2L28.1R3W28.0R4W27.2R5L29.9
Prelim Trinity Valley JH Joshua Hadden TX R1L27.0R2L28.3R3L28.8R4W28.0R5W26.1
Prelim Hebron SV Shunnar Virani TX R1L26.4R2W27.5R3L28.0R4L28.0R5W27.8
Prelim BASIS San Antonio Shavano GG Gabriel Gray TX R1L28.0R2L27.0R3W27.0R4L28.0R5W28.0
Prelim Sharyland EV Eduardo Vasquez TX R1L26.4R2L28.0R5W28.0
Prelim Kinkaid MA Meghan Anand TX R1L27.0R2W28.5R3L27.0R4W28.0R5L27.8
Prelim LC Anderson MR Malik Rawashdeh TX R1L26.0R2L29.0R3L27.0R5W28.0
Prelim Hebron LC Lucas Chan TX R1L27.0R2W28.0R3W27.5R4L27.0R5L27.4
Prelim Strake Jesuit College Prep DL Daniel Lee TX R1L25.0R2W27.5R3L26.0R4L28.0R5W27.7
Prelim Mt. Pleasant CR Caroline Rose TX R1L27.0R4L27.0R5W27.0
Prelim Cypress Woods AJ Archit Junnarkar TX R1L28.0R2W29.5R3L28.5R4L28.5R5L29.0
Prelim Kinkaid AG Anthony Gonzalez TX R1L28.8R2L28.0R3L26.3R4L28.5R5W30.0
Prelim Jack C. Hays KC Kevin Cervenka TX R1L29.0R2L27.0R3W28.0R4L29.0R5L27.5
Prelim Langham Creek NI Nicholas Indiero TX R1L28.3R2L27.2R3L28.0R4L29.0
Prelim James Madison MA Melanie Aguilar TX R1L29.0R2L27.7R3L27.1R4W30.0R5L27.5
Prelim Stony Point RP Riya Patel TX R1L28.0R2L27.5R3L29.0R4W27.8R5L28.2
Prelim PSJA Southwest AC Alyssa Castillo TX R1L28.5R2L28.0R4L27.5R5L28.0
Prelim Winston Churchill SM Sophia Mora TX R1L28.0R2L28.5R3W28.0R4L28.0R5L27.5
Prelim Prosper WB Wesley Barrett TX R1L28.0R2L27.0R3L28.0R4L28.0R5W28.3
Prelim James Madison BV Benjiman Valtr TX R1L25.0R2L29.0R3L28.0R4W27.0R5L29.0
Prelim Klein Oak JS Julian Szyszka TX R1L27.8R2L29.4R4L27.0R5W28.0
Prelim Reagan GS Grant Stringham TX R1W29.0R2L25.0R3L27.0R4L28.0R5L28.8
Prelim Strake Jesuit College Prep ZD Zion Dixon TX R1L26.8R2L27.6R3W29.5R4L27.8R5L28.3
Prelim Westside SH Spiro Hoxha TX R1L27.0R2L29.7R3L27.3R4L26.0R5W29.4
Prelim PSJA Southwest SV Sofia Varela TX R1L27.5R2W28.0R4L27.8R5L28.0
Prelim Grace JF Jada Fuhr TX R1L26.0R2L28.0R3L29.0R5L27.9
Prelim Reagan VH Valeria Haim TX R1L28.0R2L27.5R3W29.0R4L28.0R5L26.2
Prelim Little Rock Central JP Jasper Potts AR R1L28.3R2L27.7R3L26.5R4W30.0R5L27.5
Prelim Incarnate Word NG Nina Garcia TX R1L28.5R2L25.0R3W28.2R4L28.0R5L27.0
Prelim Harlingen South KN Kaidyn Nelson TX R1L28.0R2W28.5R3L28.0R4L27.0R5L26.0
Prelim Strake Jesuit College Prep NT Nicholas Thompson TX R1L24.0R2L27.0R3L28.0R4W28.1R5L28.0
Prelim Harlingen South MH Matthew Heep TX R1L28.0R2L28.5R3L28.0R4W27.0R5L23.0
Prelim PSJA Southwest AK Aren Kintigh TX R1L26.5R2L27.9R3L27.5R4W27.4R5L28.5
Prelim Kinkaid MT Mason Thenor TX R1W26.7R2L28.3R3L28.0R4L28.0R5L26.5
Prelim Stony Point MV Madelynn Villareal TX R1L27.5R2L25.0R3L27.0R4W29.0R5L28.0
Prelim Judson DV De'Sean Valverde TX R1L28.0R2L26.5R3L27.0R4L27.8
Prelim Mt. Pleasant RP Reid Pinckard TX R1L26.0R2W28.0R3L27.0R4L27.0R5L28.3
Prelim Judson JA Jayloni Alvarado TX R1L25.0R2L28.7R3W26.5R4L27.5R5L27.8
Prelim Sharyland LG Laura Garcia TX R1L29.0R2L25.0R4L26.5R5W28.0
Prelim Elkins SW Shenuka Wijeratne TX R1L28.0R2L27.0R4W27.0R5L27.0
Prelim James Madison SH Siyam Hoque TX R1L26.0R2L27.0R3L25.0R4L29.0R5W27.6
Prelim Melissa BW Benjamin Witvoet TX R1L26.0R2L24.0R3W28.1R4L28.0R5L24.5
Prelim James Madison AR Alanna Reinikka TX R1L28.5R3L27.0R4L28.4R5L29.0
Prelim Judson AJ Ashanti Jenkins TX R1L28.0R4L28.0R5L27.6
Prelim James Madison KG Kimberly Gonzalez TX R1L29.0R2L28.0R3L28.0R4L27.5R5L27.5
Prelim PSJA Southwest AM Alaiza Mata TX R1L27.5R2L27.2R3L27.0R4L27.5R5L27.5
Prelim James Madison AA Amirgino Ameri-zahraei TX R1L28.7R2L28.0R3L24.0R4L24.0R5L28.5
Prelim James Madison IR Ivan Ramirez TX R3L27.0R5L25.0