Bracket
Golden Desert Debate Tournament at UNLV
PF
Doubles (32) Octos (16) Quarters (8) Semis (4) Finals (2) Co-Champs
1. La Salle Jack Crawford & John Nahas
La Salle Jack Crawford & John Nahas
La Salle Jack Crawford & John Nahas
La Salle Jack Crawford & John Nahas
Corona Del Sol Ryan Jiang & Sreya Pattipati
Dougherty Valley Saad Jamal & Tristan Shaughnessy
Jamal & Shaughnessy
Corona Del Sol Ryan Jiang & Sreya Pattipati
Pattipati & Jiang
17. Milpitas Neval Mulaomerovic & Nisha Porchezhiyan
Milpitas Neval Mulaomerovic & Nisha Porchezhiyan
16. Mount Si Chirag Vedullapalli & Abbas Jaffery
9. Fairmont Prep Adam Alamy & Olivia Bobrownicki
Oakwood School - North Hollywood Hannah Levine & Eunice Park
Oakwood School - North Hollywood Lucas Horowitz & Sam Ripley
24. Oakwood School - North Hollywood Hannah Levine & Eunice Park
25. BASIS Independent Silicon Valley Kayra Ilkbahar & Akash Shanmug
Oakwood School - North Hollywood Lucas Horowitz & Sam Ripley
8. Oakwood School - North Hollywood Lucas Horowitz & Sam Ripley
5. Green Valley Alejandro Banuelos & Alexander Balasky
BASIS Peoria David Parau & Sukesh Ram
Dougherty Valley Saad Jamal & Tristan Shaughnessy
Dougherty Valley Saad Jamal & Tristan Shaughnessy
28. BASIS Peoria David Parau & Sukesh Ram
21. Dougherty Valley Saad Jamal & Tristan Shaughnessy
Dougherty Valley Saad Jamal & Tristan Shaughnessy
12. Brophy CP Andres Ramos & Rj Heyman
13. Saratoga Ayush Aggarwal & Arun Ramakrishna
Saratoga Ayush Aggarwal & Arun Ramakrishna
Saratoga Ayush Aggarwal & Arun Ramakrishna
20. Brophy CP Eshan Kalra & Aarin Shah
29. Dougherty Valley Annie Jeong & Sakura Rapolu
Park City HS Gavin Serr & Boyana Martinova
4. Park City HS Gavin Serr & Boyana Martinova
3. Saratoga Sathvik Koneru & Karthik Ramachandran
Saratoga Sathvik Koneru & Karthik Ramachandran
Northwood Independent David Choi & Amanda Miskell
Fairmont Prep Gurveer Singh & Adnan Ismail
30. Eagle Madisen Miller & Julia Maas
19. Dougherty Valley Vivian Kuang & Tanaya Bhakat
Northwood Independent David Choi & Amanda Miskell
14. Northwood Independent David Choi & Amanda Miskell
11. Nueva PS
Nueva PS
Fairmont Prep Gurveer Singh & Adnan Ismail
22. Nueva RW
27. BASIS Scottsdale Bryan Yavari & Aditya Sidapara
Fairmont Prep Gurveer Singh & Adnan Ismail
6. Fairmont Prep Gurveer Singh & Adnan Ismail
7. American Anil Tolwani & Safi Mohammed
American Anil Tolwani & Safi Mohammed
La Salle Sebastian Dunbar & Jacqueline Henley
Corona Del Sol Ryan Jiang & Sreya Pattipati
26. Campbell Hall Avalon Dalesandro & Francesca Lupi
23. La Salle Sebastian Dunbar & Jacqueline Henley
La Salle Sebastian Dunbar & Jacqueline Henley
10. Saratoga Austin Wang & David Koh
15. Corona Del Sol Ryan Jiang & Sreya Pattipati
Corona Del Sol Ryan Jiang & Sreya Pattipati
Corona Del Sol Ryan Jiang & Sreya Pattipati
18. Harker Cindy Wang & Clarissa Wang
Saratoga Adhit Sankaran & Ronak Pai
2. Saratoga Adhit Sankaran & Ronak Pai