Heart of Texas

2021 — Dallas, TX/US
VCX Paradigm List
All Paradigms: Show Hide
Julian Anderson Peninsula High School 4 rounds
Kayla Benson Wichita East 6 rounds
Brett Boelkens Advanced Technologies 4 rounds
Jack Booth Blue Valley West 4 rounds
Brian Box Blue Valley North 1 rounds
Brett Bricker Carrollton School of the Sacred Heart 1 rounds
Ben Brody Winston Churchill HS 3 rounds
Azja Butler New Trier High School 3 rounds
David Cai Lexington HS 4 rounds
Conor Cameron Solorio Academy High School 4 rounds
Allie Chase Hire 6 rounds
Yao Yao Chen Liberal Arts and Science Academy 2 rounds
Kelly Cody Jesuit College Prep 6 rounds
Elyse Conklin Hire 6 rounds
Alan Coverstone Hire 1 rounds None
Larry Dang Head-Royce High School 2 rounds
Tim Ellis Washburn Rural High School 2 rounds
Benjamin Engle Wichita East 4 rounds
Izak Gallini-Matyas Minneapolis South 4 rounds
Sakshi Garg Little Rock Central 4 rounds
Joshua Gonzalez Westminster 4 rounds
Nate Graziano Hire 6 rounds
Jack Griffiths Jesuit College Prep 6 rounds
Sim Guerrero Colleyville Heritage High School 4 rounds
Sam Gustavson Glenbrook South High School 2 rounds
Kevin Hamrick Montgomery Bell Academy 2 rounds
Gibran Hassan Sonoma Academy 4 rounds
David Heidt Carrollton School of the Sacred Heart 4 rounds
Michael Hellie Univ Of Chicago Lab School 4 rounds
Julia Henry Hire 6 rounds
Mark A. Hernandez Sr. Hire
Kevin Hirn Caddo Magnet High School 4 rounds
Jackson Hoffmann Shawnee Mission South High School 6 rounds
Cat Jacob Head-Royce High School 2 rounds
Carl Jacobsen Notre Dame High School 6 rounds
Ashwin Jain Montgomery Bell Academy 4 rounds
Serena Jones Hire
Kyle Joseph Univ Of Chicago Lab School 3 rounds
Aidan Kane Niles North High School 4 rounds
Will Katz Washburn Rural High School 2 rounds
Grace Kessler Westminster 4 rounds
Roman Kezios Notre Dame High School 6 rounds
Ansh Khullar St. Mark's School of Texas 6 rounds
David Kilpatrick Westwood 6 rounds
Stephanie King Rufus King 4 rounds
Gordon Kochman New Trier High School 3 rounds
Beomhak Lee Jesuit College Prep 6 rounds
Dominik Lett Westwood 6 rounds
Caroline Li Lexington HS 4 rounds
Zoella Lin Lexington HS 4 rounds
Dan Lingel Jesuit College Prep 3 rounds
Adam Lipton Winston Churchill HS 6 rounds
Zaki Mansoor Blue Valley Northwest 4 rounds
Mason Marriott-Voss Liberal Arts and Science Academy 2 rounds
Max McCarty Lawrence Free State High School 6 rounds
Chris McDonald Eagan High School 4 rounds
Ryan McFarland Blue Valley Southwest High School 4 rounds
Mickey McMahon Blue Valley North 4 rounds
Eric Melin Coppell High School 6 rounds
Joshua Michael Notre Dame High School 1 rounds
Connor Mitchell Hire 6 rounds
Parker Mitchell Shawnee Mission East High School 1 rounds
Josh Moncure Barstow School 4 rounds
Jack Moore Jesuit College Prep 6 rounds
Ryan Morgan Hire 6 rounds
Cody Morrow St. Mark's School of Texas 6 rounds
Ethan Muse Peninsula High School 5 rounds
abdus najmi The Meadows School 4 rounds
Emma Page Sonoma Academy 4 rounds
Chris Paredes Damien High School 5 rounds
Jimin Park Washburn Rural High School 2 rounds
Arjun Patel Maine East High School 4 rounds
Mason Peeples Notre Dame High School 3 rounds
Nick Pereda St. Mark's School of Texas 6 rounds
Donny Peters Damien High School 3 rounds
Bobby Phillips Westwood 6 rounds
Rafael Pierry North Broward Preparatory School 2 rounds
Colin Quinn Dallas Highland Park High School 4 rounds
Giorgio Rabbini North Broward Preparatory School 2 rounds
Dana Randall Carrollton School of the Sacred Heart 2 rounds
Nasim Salehitezangi Montgomery Bell Academy 6 rounds
Dennis Savill Crossings Christian School 4 rounds
Parth Shah Montgomery Bell Academy 6 rounds
Kelly Skoulikaris Hire 3 rounds
Ashton Smith Maine East High School 4 rounds
Tommy Snider Casady School 3 rounds
Jada Stinnett Glenbrook South High School 6 rounds
Preston Stolte Winston Churchill HS 2 rounds
Brandon Stras Montgomery Bell Academy 3 rounds
Margaret Strong Presentation High School 4 rounds
Dhruv Sudesh Peninsula High School 5 rounds
Kelly Thompson Lawrence Free State High School 6 rounds
Natasha Tieu Peninsula High School 5 rounds
Corey Turoff Head-Royce High School 1 rounds
Rosie Valdez Little Rock Central 4 rounds
Marna Weston Oak Hall 1 rounds
Scott Wheeler Peninsula High School 1 rounds
Joseph Wofford Aubrey High School 6 rounds