Greenhill Fall Classic

2020 — Addison, TX/US
Policy Paradigm List
All Paradigms: Show Hide
Brianna Aaron Berkeley Preparatory School
George Alford Westminster
Jack Altman New Trier High School
clara bates The Meadows School
Kristiana Báez Heritage Hall School
Emily Bosch Hire 8 rounds
Jacob Bosley North Broward Preparatory School
Alex Brown Niles West High School
Claire Carlson Montgomery Bell Academy 8 rounds
Matt Cekanor Northview High School
Katherine Chacon Liberal Arts and Science Academy
Allie Chase Greenhill School 8 rounds
Yao Yao Chen Liberal Arts and Science Academy 3 rounds
William Cheung Brooklyn Technical High School
Josh Clark Montgomery Bell Academy
Abe Corrigan Glenbrook South High School
Jason Courville The Kinkaid School
Mac Cronin McQueen High School 8 rounds
Luke Cumbee SF Roosevelt
Ethan D'Alessandro Iowa City West
Kenny Delph The Bronx High School Of Science
Philip DiPiazza Reagan HS
Steven Doctorman Rowland Hall
Sean Duff Washburn Rural High School 8 rounds
Tim Edstrom Edina High School
Tim Ellis Washburn Rural High School 8 rounds
Robin Forsyth Georgetown Day School
Patrick Fox Westside HS
Tim Freehan New Trier High School
Izak Gallini-Matyas Minneapolis South
Tyler Gamble The Kinkaid School
Bryan Gaston Heritage Hall School
Colton Gilbert Little Rock Central 4 rounds
Atticus Glen Mamaroneck High School
Joshua Gonzalez Westminster 8 rounds
Malcolm Gordon The Meadows School
Sim Guerrero Colleyville Heritage High School
Sam Gustavson Glenbrook South High School
Jeremy Hammond Pine Crest School
Jyleesa Hampton Presentation High School
Kevin Hamrick Montgomery Bell Academy 8 rounds
Carlos Henry Sr. Casady School
Jackson Hoffmann Hire 8 rounds
Sophia Hurst Greenhill School
Nicholas Jennings Dulles High School
Kyle Joseph Univ Of Chicago Lab School
Chris Jun Lexington HS
Ansh Khullar St. Mark's School of Texas
Reuben Lack Archbishop Mitty
Jack Lassiter Berkeley Preparatory School
Anna Lee Hire None
Tim Lewis Hebron High School
Victor Li Peninsula High School
Dan Lingel Jesuit College Prep
Adam Lipton Winston Churchill HS
Lauren Luciani Hire
Imran Makani Hire
Adam Marquardt Wayzata High School
Kevin McCaffrey Glenbrook North 6 rounds
Kasi McCartney Caddo Magnet High School
Matthew McFadden Damien High School
Beth McMahon Decatur High School 8 rounds
Brad Meloche Niles West High School
Joshua Michael Notre Dame High School
Ian Miller Grapevine High School 8 rounds
Jack Moore Jesuit College Prep
Cody Morrow St. Mark's School of Texas
Matt Munday Westminster
Assata Nkosi Henry W Grady High School
Assata Nkosi Rockdale County High School
Lexi Oatman Hire 8 rounds
Spencer Orlowski American Heritage Plantation HS
Isaiah Ortiz West High School SLC
Magi Ortiz Lexington HS
Miles Owens George Washington HS
Aayush Patel Dougherty Valley High School
Sonny Patel Univ Of Chicago Lab School
Maddie Pieropan Westwood HS 8 rounds
Colin Quinn Dallas Highland Park High School
Devon Reese McQueen High School 8 rounds
Nasim Salehitezangi Montgomery Bell Academy
Rafael Sanchez Coppell High School
Lainey Schrag Hire 8 rounds
Eric Schwerdtfeger Westside HS 8 rounds
Lucia Scott Hire
Mike Shackelford Rowland Hall 8 rounds
Sam Shore Greenhill School
Ashton Smith Maine East High School
Tyler Snelling CK McClatchy High School
Tommy Snider Casady School
Jordana Sternberg Westminster
Jasmine Stidham Harvard-Westlake School
Dhruv Sudesh Peninsula High School
Oskar Tauring-Traxler Minneapolis South 8 rounds
Tyler Thur Oak Park and River Forest
Hayden Uihlein Edina High School 8 rounds
Matthew Vega Hire 8 rounds
Jon Voss Oak Park and River Forest
Kalese Warfield BASIS San Antonio Shavano
Merritt Weber Wayzata High School
Peg 'joseph gordon levitt' Wefald Hire 8 rounds
Jamie L Welch Hire 8 rounds
David Wells SF Roosevelt
Marna Weston Oak Hall
Aurelia Williams Rosemont
Lisa Willoughby Henry W Grady High School
Austen Yorko Montgomery Bell Academy
Ben Zeppos USN
Matthew Zhu Montgomery Bell Academy